Zoznamy žiakov I. stupňa ZŠ (šk. rok 2011/2012)

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Na tejto stránke uvádzame zoznamy žiakov I. stupňa základnej školy na Spojenej škole sv. Vincenta de Paul v školskom roku 2011/2012.

Na paralelných stránkach sú aj zoznamy žiakov II. stupňa základnej školy, študentov 8-ročného gymnázia, študentov 4-ročného gymnázia a pedagógov a zamestnancov.

Môžete si tiež pozrieť zoznamy žiakov a študentov za predchádzajúce školské roky.

I.A (ZŠ)

triedna učiteľka: Mgr. Renáta Horváthová

Zoznam žiakov:

  1. Tomáš Bašťovanský
  2. František Boroš
  3. Dominika Garajová
  4. Sofia Hoťková
  5. Hanka Jakubcová
  6. Peter Kertys
  7. Ondrej Köteleš
  8. Dominik Lendel
  9. Mariana Lengyelová
  10. Barbora Loskotová
  11. Matej Maas
  12. Michal Máčaj
  13. Robert Majerík
  14. Štefan Mihál
  15. Johana Pavla Mitasová
  16. Samuel Novotný
  17. Alžbeta Pösová
  18. Juraj Sádovský
  19. Barbora Semančáková
  20. Veronika Šterbáková
  21. Ján Tóth
  22. Juraj Vojtaššák


I.B (ZŠ)

triedna učiteľka: Valéria Chamillová

Zoznam žiakov:

  1. Karolína Bánovcová
  2. Matúš Benčič
  3. Jakub Blaho
  4. Noe Joachim Bodiš
  5. David Brázda
  6. Kristína Buzinkayová
  7. Branislav Flassik
  8. Alžbeta Daniela Hranáč
  9. Matej Richard Chorváth
  10. Veronika Kaczarová
  11. Barbora Kováčová
  12. Patrik Molnár
  13. Jakub-Gildas Mrocek
  14. Daniel Solár
  15. Tereza Stanislavová
  16. Tina Ema Šindelárová
  17. Katarína Žernovická


I.C (ZŠ)

triedna učiteľka: Mgr. Lucia Mrocková

Zoznam žiakov:

  1. Sandra Belejíková
  2. Peter Beník
  3. Veronika Bíliková
  4. Richard Cibula
  5. Ela Čederlová
  6. Filip Hlasica
  7. Linda Hrabovcová
  8. Janka Jediná
  9. Júlia Jediná
  10. Magdaléna Mária Karpatová
  11. Jakub Katriňák
  12. Lucia Lengyelová
  13. Marián Longa
  14. Adrián Masaryk
  15. Erik Nagy
  16. Dominik Orlej
  17. Timotej Pollák
  18. Michal Šabo
  19. Doris Anna Šátková
  20. Kristína Trgová


I.D (ZŠ)

triedna učiteľka: Oľga Mináriková

Zoznam žiakov:

  1. Daniel Brodniansky
  2. Petra Dorčáková
  3. Lucia Dvorská
  4. Mária Dziviaková
  5. Tamara Gatci
  6. Daniela Koščová
  7. Slavko Ján Kovačič
  8. Nikola Kováčová
  9. Klára Kubišová
  10. Matej Meliš
  11. Martin Mičko
  12. Veronika Osuská
  13. Veronika Plášková
  14. Zuzana Rákayová
  15. Martin Řežucha
  16. Daniel František Šalamún
  17. Rebeka Uhliarová
  18. Patrik Urbanič
  19. Matej Zigo


II.A (ZŠ)

triedna učiteľka: Mgr. Jana Pavluvčíková

150px|right|thumb|

Zoznam žiakov:

  1. Jessica Adjei
  2. Michal Babík
  3. Jakub Bajus
  4. Samuel Dorušiak
  5. Lucia Drobná
  6. Marek Fratrič
  7. Júlia Girová
  8. Miriam Hammelová
  9. Zuzana Janeková
  10. Júlia Masná
  11. Katarína Meľničenko
  12. Zuzana Mésárošová
  13. Alexandra Pavlíková
  14. Ema Podmajerská
  15. Stanislav Rajec
  16. Sára Smatanová
  17. Natália Ťažká
  18. Alexandra Tóthová
  19. Ema Urbánková

II.B (ZŠ)

triedna učiteľka: Mgr. Marianna Macková

Zoznam žiakov:

  1. Nikola Adamcová
  2. Július Bagin
  3. Veronika Brezani
  4. Barbora Čelechovská
  5. Filip Federič
  6. Barbora Anna Grúberová
  7. Martin Hecl
  8. Milica Horkovičová
  9. Liliana Hroncová
  10. Johana Jakubíková
  11. Simona Jánošová
  12. Dominika Mária Jureníková
  13. Dávid Krištofík
  14. Jozef Lorenc
  15. Matúš Masár
  16. Zuzana Matúšová
  17. Tereza Mrocková
  18. Lucia Pavluvčíková
  19. Matúš Repáš
  20. Benjamín Straka
  21. Jakub Štefančin
  22. Lucie Vu

II.C

triedny učiteľ: Mgr. Alena Rausová

Zoznam žiakov:

  1. Natália Čajkovská
  2. Anna Debnárová
  3. Filip Dovičovič
  4. Eliáš Gábor
  5. Katarína Gerberová
  6. Filip Gura
  7. Dorota Jelenčíková
  8. Adam Klimek
  9. Roman Filip Kravárik
  10. Daniel Maas
  11. Lenka Maslenová
  12. Juraj Mesík
  13. Lucia Olexíková
  14. Tereza Piteľová
  15. Lenka Sádovská
  16. Zuzana Sitárová
  17. Dávid Šmilňák
  18. Martin Šustek
  19. Tomáš Turlík
  20. Hana Vitalošová
  21. Jozef Vojtas


II.D

triedna učiteľka: Mgr. Gabriela Jamrichová

Zoznam žiakov:

  1. Jakub Balog
  2. Branislav Beňuš
  3. Janka Hatinová
  4. Hana Hronská
  5. Emily Jánošíková
  6. Viktória Kaľavská
  7. Sebastian Juraj Lásik
  8. Katarína Maďariová
  9. Adriana Motúzová
  10. Samuel Orosz
  11. Hana Paulinyová
  12. Zuzana Pistovčáková
  13. Miriam Pobožná
  14. Monika Poláková
  15. Juraj Sabo
  16. Lucia Solárová
  17. Matúš Zajíc

III.A

triedna učiteľka: Mgr. Martina Bistová

Zoznam žiakov:

  1. Anna Bicáková
  2. Michal Bujna
  3. Paulína Čičová
  4. Dominik Chynoradský
  5. Jakub Chynoradský
  6. Eva Ivanusyková
  7. Rebecca Lachkovičová
  8. Kristína Latkoczyová
  9. Daniela Lichá
  10. Lucia Longová
  11. Veronika Mitrová
  12. Martina Olexíková
  13. Matej Pisoň
  14. Marek Sádovský
  15. Filip Semančák
  16. Karolína Schusterová
  17. Dária Skalická
  18. Ján Šály
  19. Barbora Štefaničková
  20. Michaela Tichá
  21. Zoja Veliká
  22. Jakub Vrábeľ
  23. Daniel Žaškovský

III.B

triedny učiteľ: Mgr.Martina Stankovičová

Zoznam žiakov:

  1. Jakub Bašťovanský
  2. Ľubomír Bujna
  3. Matúš Bulla
  4. Karolína Ciuca
  5. Ján Gajdoš
  6. Kristína Garajová
  7. Karolína Jediná
  8. Jakub Jediný
  9. Ondrej Krippel
  10. Anna Kurucová
  11. Filip Kuzmický
  12. Tereza Lengyelová
  13. Klára Lukšicová
  14. Daniel Ján Mališ
  15. Emma Miháliková
  16. Anna Mrocková
  17. Filip Palko
  18. Nikola Piknová
  19. Milan Poláček
  20. Dominik Polák
  21. Kristína Reháková
  22. Marek Rendek
  23. David Roszbeck
  24. Dominika Rudyová


III.C

triedny učiteľ: Monika Haršányová

Zoznam žiakov:

  1. Marek Benčič
  2. Juraj Dziviak
  3. Daniel Džavoronok
  4. David Džavoronok
  5. Dávid Hedera
  6. Martin Janderla
  7. Jakub Juran
  8. Matúš Koleják
  9. Terézia Madarásová
  10. Marek Štefan Majer
  11. Nina Melišová
  12. Štefan Ošvát
  13. Natália Pavlovičová
  14. Martina Rajecová
  15. Matej Schramko
  16. Barbora Stanislavová
  17. Daniel Šebest
  18. Dominika Timuľáková
  19. Natália Timuľáková
  20. Annamária Trenčanová
  21. Sophie Záhorčáková
  22. Simona Wirthová
  23. Vivien Záhorčáková

IV.A

triedna učiteľka: Mgr. Emanuela Jediná

Zoznam žiakov:

  1. Hana Bíliková
  2. Adela Bockaničová
  3. Mária Fábryová
  4. Adam Fojtík
  5. Matej Fulajtár
  6. Helena Galliková
  7. Jakub Grúber
  8. Michal Hlávek
  9. Ladislava Kajanová
  10. Viktória Kuglerová
  11. Barbora Lehotská
  12. Emma Lendelová
  13. Dávid Mikuláš
  14. Denis Mikuláš
  15. Veronika Pupáková
  16. Andrej Ladislav Suchanovský
  17. Martin Vasiľ
  18. Viktor Vašíček
  19. Viliam Zezula

IV.B

triedny učiteľ: Mgr.Peter Nemec

Zoznam žiakov:

  1. Matej Blaho
  2. Danuša Fašanková
  3. Jakub Galko
  4. Karolína Mária Hodálová
  5. Paulína Horná
  6. Marta Hronská
  7. Filip Jediný
  8. Karolína Karácsonyová
  9. Matej Košš
  10. Matej Koyš
  11. Samuel Kuruc
  12. Charlotte Jane Lane-Robinson
  13. Jakub Macko
  14. Michal Matta
  15. Leonardo Mészáros
  16. Kristína Minarovičová
  17. Timotej Pavlík
  18. Pavol Sabo
  19. Mária Salaničová
  20. Nina Mária Šátková
  21. Michaela Véghová

IV.C

triedna učiteľka: Mgr. Katarína Baginová

Zoznam žiakov:

  1. Patrick Cibula
  2. Tobiáš Gábor
  3. Karolína Garajová
  4. Juraj Ján Gura
  5. Terézia Gurová
  6. Viktória Holubová
  7. Romana Hupková
  8. Branislav Kapusta
  9. Filip Kňažko
  10. Alžbeta Krištofíková
  11. Simona Marková
  12. Bruno Martini
  13. Ondrej Maslen
  14. Simona Mičková
  15. Viktor Nagy
  16. Alexandra Palková
  17. Dávid Páj
  18. Marián Rohály
  19. Viktória Rudyová Kuzminová
  20. Paulína Šolcová
  21. Juraj Vítek