Zoznamy žiakov I. stupňa ZŠ (šk. rok 2009/2010)
Na tejto stránke uvádzame zoznamy žiakov I. stupňa základnej školy na Spojenej škole sv. Vincenta de Paul v nadchádzajúcom školskom roku 2009/10.
Na paralelných stránkach nájdete zoznamy žiakov II. stupňa základnej školy, študentov 8-ročného gymnázia, študentov 4-ročného gymnázia a pedagógov a zamestnancov.
Môžete si tiež pozrieť zoznamy žiakov a študentov za predchádzajúce školské roky.
I.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Renáta Horváthová
vychovávateľka: Mgr. Monika Janetová
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Anna Bicáková
- Paulína Čičová
- Eva Ivanusyková
- Rebecca Lachkovičová
- Kristína Latkoczyová
- Daniela Lichá
- Lucia Longová
- Martina Olexíková
- Matej Pisoň
- Marek Sádovský
- Karolína Schusterová
- Dária Skalická
- Ján Šály
- Barbora Štefaničková
- Michaela Tichá
- Jakub Vrábeľ
- Damián Zelinka
- Daniel Žaškovský
I.B (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Martina Stankovičová
vychovávateľka: Mgr. Magdaléna Satková
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Jakub Bašťovanský
- Matúš Bulla
- Karolína Ciuca
- Ján Gajdoš
- Karolína Jediná
- Jakub Jediný
- Anna Kurucová
- Filip Kuzmický
- Tereza Lengyelová
- Klára Lukšicová
- Daniel Ján Mališ
- Emma Miháliková
- Filip Palko
- Nikola Piknová
- Milan Poláček
- Dominik Polák
- Kristína Reháková
- Marek Rendek
- David Roszbeck
- Dominika Rudyová
I.C (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Gabriela Jamrichová
vychovávateľka: PhDr. Lucia Ďurčanská
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Michal Bujna
- Ľubomír Bujna
- Kornel Čajka
- Juraj Dziviak
- Kristína Garajová
- Dorota Kňažková
- Matúš Koleják
- Ondrej Krippel
- Veronika Mitrová
- Anna Mrocková
- Štefan Ošvát
- Filip Semančák
- Martina Sgarioto
- Barbora Stanislavová
- Zoja Veliká
- Sophie Záhorčáková
- Vivien Záhorčáková
I.D (ZŠ)
triedna učiteľka: Oľga Mináriková
ŠKD: delí sa
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Marek Benčič
- Daniel Džavoronok
- David Džavoronok
- Dávid Hedera
- Martin Janderla
- Jakub Juran
- Bianka Koyšová
- Terézia Madarásová
- Marek Štefan Majer
- Nina Melišová
- Natália Pavlovičová
- Martina Rajecová
- Matej Schramko
- Daniel Šebest
- Dominika Timuľáková
- Natália Timuľáková
- Annamária Trenčanová
- Simona Wirthová
II.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Margita Beneová; od 2.2. Mgr. Emanuela Jediná
vychovávateľka: Kristína Šimeková
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Hana Bíliková
- Adela Bockaničová
- Elena Eliášová
- Mária Fábryová
- Adam Fojtík
- Matej Fulajtár
- Jakub Grúber
- Michal Hlávek
- Ladislava Kajanová
- Jakub Klenovič
- Viktória Kuglerová
- Veronika Kuklová
- Barbora Lehotská
- Emma Lendelová
- Veronika Pupáková
- Andrej Ladislav Suchanovský
- Martin Vasiľ
- Viktor Vašíček
- Viliam Zezula
II.B (ZŠ)
triedny učiteľ: Mgr. Peter Nemec
vychovávateľka: Mgr. Veronika Augustínová
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Matej Blaho
- Danuša Fašanková
- Jakub Galko
- Gabriel Gräczer
- Karolína Mária Hodálová
- Paulína Horná
- Marta Hronská
- Matej Košš
- Matej Koyš
- Samuel Kuruc
- Charlotte Jane Lane-Robinson
- Jakub Macko
- Michal Matta
- Leonardo Mészáros
- Kristína Minarovičová
- Timotej Pavlík
- Pavol Sabo
- Mária Salaničová
- Nina Mária Šátková
- Michaela Véghová
II.C (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Alena Rausová
ŠKD: delí sa
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Bučeková Laura
- Patrick Cibula
- Tobiáš Gábor
- Karolína Garajová
- Juraj Ján Gura
- Terézia Gurová
- Viktória Holubová
- Romana Hupková
- Branislav Kapusta
- Filip Kňažko
- Alžbeta Krištofíková
- Simona Marková
- Bruno Martini
- Ondrej Maslen
- Simona Mičková
- Viktor Nagy
- Alexandra Palková
- Marián Rohály
- Viktória Rudyová Kuzminová
- Paulína Šolcová
- Juraj Vítek
III.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Monika Haršányová
vychovávateľka: sestra Katarína (Mgr. Valéria Jašková)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Miroslava Andrisková
- Kristína Blahunková
- Juraj Bobrik
- Ondrej Čičo
- Peter Debnár
- Jana Dvoršťáková
- Terézia Forgonová
- Radoslav Fratrič
- Katarína Hercegová
- Jakub Hodál
- Šimon Horňáček
- Patrik Hrabovec
- Monika Ivanusyková
- Nina Jakubíková
- Mária Anna Jediná
- Katarína Kertysová
- Anna Kostelková
- Natália Koyšová
- Benjamín Kucej
- Petra Melichárová
- Tatiana Mesíková
- Ján Mikla
- Samuel Mikláš
- Tomáš Mrocek
- Anna Predáčová
- Mária Szárasová
III.B (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Martina Bistová
vychovávateľka: Zuzana Piatrová
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Dominika Borčinová
- Katarína Brhlová
- Simona Čurilová
- Jakub Graus
- Dávid Hammel
- Dominika Hatinová
- Lucia Kadlečíková
- Daniela Lukáčková
- Magdaléna Margetová
- Samuel Matta
- Andrea Mózesová
- Gorazd Nádaský
- Vivien Páj
- Martina Pavelková
- Valentína Pavlovičová
- Alžbeta Peruňská
- Zorislav Adam Poljak
- Paulína Prášilová
- Karolína Roninová
- Mária Šalamúnová
- František Šály
- Adam Timuľák
- Matej Tomana
- Damián Tomášik
- Henrieta Zezulová
IV.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Katarína Baginová
vychovávateľka: Ing. Antónia Mikulková
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Marián Brezáni
- Mojmír Bujna
- Daniela Veronika Ciesarová
- Martin Debnár
- Diana Federičová
- Jakub Gura
- Zuzana Heclová
- Matúš Hedera
- Terézia Hledíková
- Silvia Mária Horváthová
- Richard Jakeš
- Veronika Kurucová
- Katarína Kutišová
- Matúš Kuzmický
- Alexandra Lesayová
- Monika Mikušková
- Veronika Minárová
- Andrej Nagy
- Peter Pereslényi
- Tatiana Pojezdálová
- Samuel Poláček
- Patrik Rybnikár
- Patrícia Sitárová
- Mário Sombaty
- Magdaléna Šolcová
- Juraj Šustek
- Veronika Tomášiková
- Kristína Veliká
- Peter Zajac
IV.B (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Marianna Macková
vychovávateľka: Bc. Katarína Žigová
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín
Zoznam žiakov:
- Jana Anderlová
- Paulína Červáková
- Michal Duška
- Michaela Ďurišová
- Hana Fábryová
- Ema Gajdošová
- Katarína Galková
- Silvia Goliašová
- Dominika Hammelová
- Šimon Hudec
- Marek Chrappa
- Jakub Jelenčík
- Damián Karas
- Marek Karas
- Ján Király
- Jakub Krištofík
- Kamila Macejáková
- Oliver Melichar
- Sára Mihálová
- Katarína Minarovičová
- Mária Mitasová
- Andrej Mjartan
- Natália Olmerová
- Adél Páj
- Oľga Terézia Rabenseiferová
- Michaela Repášová
- Lenka Sláviková
- Martin Szórád
- Veronika Závadská
- Slávka Zodlová