Diskusia:Samuel Mésároš
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Verzia z 17:11, 18. jún 2009, ktorú vytvoril Samuel Mesaros (diskusia | príspevky)
si cely sexi mas dobry uces mne sa pacis ale uprimne len tak dalejjjjj (wewe)
inac mohli by ste pisat sami za seba lebo sa mi to nece lustit a tipovat kto to pisal... sak ak mate neco so mnou tak to normalne napiste, ja si to precitam a mozno aj odpowem... len pls nepiste take howadiny ze si sexi... to neznasam... mesko