Diskusia:Samuel Mésároš
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávánísi cely sexi mas dobry uces mne sa pacis ale uprimne len tak dalejjjjj (wewe)
inac mohli by ste pisat sami za seba lebo sa mi to nece lustit a tipovat kto to pisal... sak ak mate neco so mnou tak to normalne napiste, ja si to precitam a mozno aj odpowem... len pls nepiste take howadiny ze si sexi... to neznasam... mesko
co ti to vadi????
akoze je to take divne ked mi niekto napise ze "si sexi" a co ja s tym mam??? mam hned zistovat ze kto to bol alebo omdlet ze jaky som krasavec??? nevidim v tom zmysel :) mesko