Samuel Mésároš

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Verzia z 16:50, 29. september 2009, ktorú vytvoril 78.141.82.62 (diskusia)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

CO KEBI SI BOL TRAPNY???


veve???Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ????

nepise ti nijaky veve to som ja TEKVICAK a idem ta sjeeeeeeest!!!!!!!!!!!!

== <math>HAM</math> == kto to mnapisal mnbo je to otras a dost traopnde vy chudaci

 uzasny chalan XD

haluz :D ... inak dikes :) ... mesko

          v sobotu si zahral uzasny zapas :D strasne si sa mi tam pacil a stale sa mi pacis  :*..L.K
 
 ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. tykych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala L.K...... co som blba?!