Diskusia:Samuel Mésároš
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Verzia z 15:46, 15. október 2009, ktorú vytvoril 78.141.82.62 (diskusia)
si cely sexi mas dobry uces mne sa pacis ale uprimne len tak dalejjjjj (wewe)
inac mohli by ste pisat sami za seba lebo sa mi to nece lustit a tipovat kto to pisal... sak ak mate neco so mnou tak to normalne napiste, ja si to precitam a mozno aj odpowem... len pls nepiste take howadiny ze si sexi... to neznasam... mesko
co ti to vadi????