Samuel Mésároš: Rozdiel medzi revíziami

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Riadok 15: Riadok 15:
 
    
 
    
  
   ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. tykych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala L.K...... co som blba?!
+
   ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. takych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala ...... co som blba?!

Verzia zo dňa a času 16:51, 29. september 2009

CO KEBI SI BOL TRAPNY???


veve???Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ????

nepise ti nijaky veve to som ja TEKVICAK a idem ta sjeeeeeeest!!!!!!!!!!!!

== <math>HAM</math> == kto to mnapisal mnbo je to otras a dost traopnde vy chudaci

 uzasny chalan XD

haluz :D ... inak dikes :) ... mesko

          v sobotu si zahral uzasny zapas :D strasne si sa mi tam pacil a stale sa mi pacis  :*..L.K
 
 ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. takych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala ...... co som blba?!