Samuel Mésároš: Rozdiel medzi revíziami
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání| Riadok 15: | Riadok 15: | ||
| − | ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. | + | ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. takych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala ...... co som blba?! |
Verzia zo dňa a času 16:51, 29. september 2009
CO KEBI SI BOL TRAPNY???
veve???Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ????
nepise ti nijaky veve to som ja TEKVICAK a idem ta sjeeeeeeest!!!!!!!!!!!!
== <math>HAM</math> == kto to mnapisal mnbo je to otras a dost traopnde vy chudaci
uzasny chalan XD
haluz :D ... inak dikes :) ... mesko
v sobotu si zahral uzasny zapas :D strasne si sa mi tam pacil a stale sa mi pacis :*..L.K
ako to kto napisal????? kebyze to napisem ja: 1. takych smajlov nedavam a 2. urcite by som sa nepodpisala ...... co som blba?!