Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

ľudkovia kde ste???

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.C (2004/5)
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
hosť fóra







PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 15:20    Téma: ľudkovia kde ste??? Odpovedať s citátom

Ouky douky takze co sem? Myslim ze tu sa nikto z byvalych ani nepozrie no kkeby cisto nahodou... Deti kde ste vsetci???????!!!!!! Plač Ved tie skrine v nasej triede este furt cakaju, aj kreslo a rolety, ze Domca... Úsmev No ale koniec skolskeho roka sa blizi a Strbske Pleso caka..... Radosť Stretneme se..... Sarkasta

Pôvodný dátum príspevku – štvrtok, 27. apríla 2006, 12:41
Návrat hore
maja
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 15:58    Téma: Odpovedať s citátom

matka matka ano suhlasim s tebou to kreslo mi chyba DOMINAAAAA Rehot .....ale to uz je jedno seci uz maju novych kamaratov a spoluziakov a bla bla bla......ale dufam ze na strbske pojde vecsina....oki tak sa stretneme...inak mata spim s tebou na tej pohovke v obyvacke de si spala s misou ,tak cafteee Radosť

Pôvodný dátum príspevku – piatok, 28. apríla 2006, 14:32
Návrat hore
William Hviezdoslav
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 32

Reputácia: -125.6
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 17:07    Téma: Odpovedať s citátom

tak to jejasne zue ked ste len teraz pred chvilou odisli ze to neni take zaujimave ale ked sem napisete za desat rokov tak to moze byt zaujimave ze kto vam odpovie a to uz ani mozno nebudete poriadne vediet ze kto vam to odpoveda len to ze ste ked ste boli male deti chodili spolu do tej triedy

Pôvodný dátum príspevku – piatok, 28. apríla 2006, 19:58
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
domca
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 7. marca 2007, 21:11    Téma: Odpovedať s citátom

no ja som sem veru nakukla...a cudujem sa ze sem niekto vobec napisal....kreslo?o nicom neviem Nechápem ...ludkovia a dufam ze sa raz stretneme na strbskom a pojdeme na babicku...vsetci mi chybate...a konecne urobte nejaku stretavku!!!!
Návrat hore
mata
hosť fóra






PríspevokZaslané: sobota, 9. júna 2007, 17:20    Téma: Odpovedať s citátom

jakze o nom nevies?... Otrasné ..sak si ho niesla opravovat s Kacou...hh Rehot
sak dame stretko nemaj boja moja... maju som stretla tri dni za sebou a teba v patek hned na to ako odisla.. sak dezo co ti povim Dobre!
ale mam pocit ze sa nezozbierame vsetci ale neva snaha bude ne? Ľúbim vás!
btw dnes sa chodi na nieco ine ako na babicku dominicka Smiech Hop Koniec Tyčka Žmurk
Návrat hore
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.C (2004/5) Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006