V.B (2017/18)

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

400px|

OZNAMY

http://vdp.sk/wiki/sklad/2/2f/Mega.gif

POĎAKOVANIE! Vážení a milí rodičia, dovoľte mi, aby som sa Vám úprimne poďakovala za vzájomnú spoluprácu počas dvoch rokov. Ďakujem tiež za Vaše prejavy uznania mojej ráce a podpory voči mne. Poďakovanie patrí aj naším deťom, za ich snahu, obetavosť, prístup k školským povinnostiam. Želám tým, ktorým sa darí a sú úspešní, aby naďalej vytrvali vo svojich snaženiach a úsiliach. Povzbudzujem tých, ktorým sa menej darilo, aby nestrácali odvahu a chuť popasovať sa s každodennými povinnosťami. Všetkým prajem príjemný letný oddych a veľa zážitkov.

Vaša triedna učiteľka Katka


Prosíme rodičov, aby si prišli osobne prevziať vyúčtovanie zo ŠvP. Ráno u pani zástupkyni Bodnárovej, popoludní u pani vychovávateľky. Ďakujeme.


Výsledky KOMPARO: http://www.komparo.sk/


- Prosím, podporte projekt na získanie financií pre našu školu ČÍTACIE KÚTIKY a ak môžte, rozpošlite aj známym. Hlasovať môže len dospelá osoba a iba raz.


Naša trieda

left|120px left|70px left|120px left|120px left|120pxFotografie IV.B

Fotogaléria zo ŠVP

https://goo.gl/photos/rcH5raaRWWESBKup7

https://goo.gl/photos/iu14snmLkA2HCXAg6

https://goo.gl/photos/ZuToKE8G12rjSRi18

https://goo.gl/photos/Ee43WEgbT2GemfaG6

https://goo.gl/photos/JPSF8YSPcwcbVfE98

https://goo.gl/photos/uimJWre7zaKKf6NQ8

https://goo.gl/photos/27e6rz8qE3VDArer5

https://goo.gl/photos/YJRTxSq7GEA4wJwg7

https://goo.gl/photos/YJRTxSq7GEA4wJwg7

ROZVRH:

Po: SJL-g, MAT, SJL-č, VLA, HUV

Ut: SJL-g, TEV, MAT, SJL-č, OBED, ANJ1/ANJ2, RIN

St: SJL-g, MAT, SJL-č, PRV, VYV

Št: MAT-GEO, INV1/ANJ2, SJL-g, TEV, ANJ1/INV2

Pi: PRI, MAT, SJL-s, RIN, ANJ1/ANJ2


27.10.- počas celého školského roka, vždy 27.dňa v mesiaci, chceme obetovať modlitby za našu školu. Pozývame Vás na školskú svätú omšu o 7.15 v školskej kaplnke. Táto nová tradícia je spoločnou iniciatívou OZ Vincentínum, nášho p. farára P.Šaradina a školy.


Adopcia na blízko - informácie na [1]


Podeľ sa so svojou knihou, hračkou

Milé deti, mnohé z vás majú doma veľa hračiek a kníh. Možno niektoré z týchto vecí už nepoužívate (nečítate, nehráte sa s nimi) a radi by ste sa s nimi podelili s inými deťmi. Preto vám ponúkame možnosť potešiť svojich kamarátov a kamarátky a to tak, že by ste tieto veci priniesli do ŠKD, odovzdali ich svojej p. vychovávateľke a v utorok, 13. 6. 2017, by sme ich vystavili v bifurkačke, učebni č. 55 (trieda pri herni v malej budove) a vy by ste si mohli prísť, vybrať - vymeniť - podeliť sa so svojou knihou, hračkou s inými deťmi. Ak niektoré veci zostanú, odnesieme ich do niektorého detského domova alebo škôlky, v ktorých nemajú toľko vecí a určite sa im potešia.
Tabuľka klasifikácie písomných prác, Tlačivá (potvrdenie o návšteve školy, ....),
Organizácia školského roka 2016/2017 (termíny tr. aktívov, prázdnin, ...),Školský poriadokhttps://goo.gl/photos/PHwF233aJf5Yqbnv7  • Brejky kartičku môžete dobíjať na:

100px Nabíjanie karty

Skrátená adresa tejto webovej stránky

4b.vdp.sk