Umiestnenie žiakov do nových tried v školskom roku 2014/15
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledáváníUvádzame prehľad zaradenia žiakov do nových tried v školskom roku 2014/15. Na osobitnej stránke nájdete prehľad všetkých tried našej školy.
I.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Marianna Macková
vychovávateľka: Mgr. Katarína Pokrývková
- webová stránka triedy: 1a.vdp.sk
- Dominik Adamec
- Alena Augustiňáková
- Barbora Baričová
- Matej Flassik
- Viktor Garafa
- Monika Hájeková
- Kristína Janočková
- Andrej Keleši
- Terézia Kötelešová
- Elisa Lengyelová
- Aldo Medrano Aparicio
- Katarína Medviďová
- Barbora Paulinyová
- Krištof Piteľ
- Hanka Sláviková
- Patrik Szórád
- Anna Šmilňáková
- Richard Šterbák
- Dávid Waschek
- Michal Zigo
I.B (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Libuša Kostelková
vychovávateľka: Ing. Antónia Mikulková
- webová stránka triedy: 1b.vdp.sk
- Táňa Balážová
- Dominik Borčin
- Daniela Bošková
- Adam Brdečka
- Terézia Frišová
- Dominik Lepej
- Damian Lindenthal
- Michal Lojkovič
- Agáta Miháliková
- Karin Mináriková
- Matej Molnár
- Juliana Orlejová
- Mia Paceltová
- Andrea Rajcsinczová
- Ján Sádovský
- Vesna Šidlíková
- Šimon Ťažký
- Marko Začka
- Ema Zimmermannová
I.C (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Mária Rebeková
vychovávateľka: PhDr. Lucia Ďurčanská
- webová stránka triedy: 1c.vdp.sk
- Viktor Bečaver
- Dominik Michael Belica
- Peter Bella
- Zuzana Blahušová
- Diana Golianová
- Hana Halamová
- Lili Hrebeňárová
- Lukáš Huorka
- Viktória Jurčenková
- Christian Kokinda
- Lukáš Komorník
- Laura Kuncová
- Michaela Lehocká
- Vincent Lipovský
- Terézia Lovásová
- Jakub Ottinger
- Jana Péterová
- Adela Porovčáková
- Alžbeta Považanová
I.D (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Alena Rausová
vychovávateľka: Veronika Augustinová
- webová stránka triedy: 1d.vdp.sk
- Michaela Andrisková
- Sofia Blaščáková
- Jozef Čipák
- Matej Ďurica
- Tomáš Kuzmický
- Marek Linhart
- Teodor Longa
- Samuel Majerský
- Petra Martiniaková
- Lea Sofia Mattová
- Juraj Mudrák
- Matúš Pacher
- Matúš Pintér
- Martin Pistovčák
- Ondrej Savka
- Veronika Solárová
- Laura Tantošová
- Viktor Valachy
- Terézia Víteková
III.A (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Jana Pavluvčíková
(trieda je delená v ŠKD)
- webová stránka triedy: 3a.vdp.sk
- Matúš Červeň
- Michal Čipák
- Lukáš Diamant
- Sofia Fidesová
- Tadeáš Hatina
- Lucia Hederová
- Michal Chamilla
- Sophia Jovanovová
- Jakub Kovaľ
- Martin Linhart
- Alex Lipčák
- Anton Lorenc
- Dominika Muráriková
- Šimon Mydla
- Tatiana Skalická
- Veronika Szárasová
- Alžbeta Šaradínová
- Zuzana Šusteková
- Max Tokoš
- Martin Valachy
- Lenka Vojsovičová
- Vanessa Vu
- Natália Záhorcová
- Sofia Záhorcová
- Matej Zrubec
III.B (ZŠ)
triedny učiteľ: Mgr. Peter Nemec
vychovávateľka: Mgr. Alexandra Smolenová
- webová stránka triedy: 3b.vdp.sk
- Nina Balážová
- Šimon Balog
- Nikol Bielková
- Lujza Mária Bobríková
- Dorota Bockaničová
- Daniel Dobák
- Natanael Feješ
- Jakub Fulajtár
- Alena Kalužníková
- Victoria Sarah Kokindová
- Lukáš Kotman
- Jakub Kubinec
- Matej Kubinec
- Andrej Lengyel
- Tomáš Novotný
- Alžbeta Ošvátová
- Štefan Polák
- Ema Polláková
- Matúš Rendek
- Hana Szabóová
- Matej Šmilňák
- Miriam Tomaschová
- Sofia Tomášiková
- Tereza Turlíková
- Gregor Žovic
III.C (ZŠ)
triedna učiteľka: Mgr. Ema Jediná
vychovávateľka: Mariana Behúňová
- webová stránka triedy: 3c.vdp.sk
- Barbora Bellová
- Marko Borčin
- Michal Cábel
- Tomáš Ďurčík
- Peter Fratrič
- Matúš Gajdošík
- Samuel Halama
- Andrea Janusová
- Anton Juračka
- Kristína Jurkovičová
- Michaela Krajčovičová
- Lucia Loskotová
- Michaela Molnárová
- Veronika Páj
- Mária Péterová
- Maxim Pitoňák
- Tomáš Raga
- Karolína Reháková
- Terézia Repášová
- Sofia Salaničová
- Trgová Viktória
- Tereza Vecseiová
- Vratislav Vojtek
- Veronika Vrábľová
- Dominik Vrtoch
I.OA
triedna učiteľka: PaedDr. Anna Hellingerová
- webová stránka triedy: prima.vdp.sk
- Anna Bicáková
- Viktória Dobšovičová
- Juraj Dziviak
- Kristína Garajová
- Rastislav Hornáček
- Eliška Horvátová
- Dominik Chynoradský
- Jakub Chynoradský
- Rastislav Išunin
- Eva Ivanusyková
- Matej Jasenovec
- Jakub Juran
- Tereza Lengyelová
- Nina Melišová
- Anna Mrocková
- Lucia Mužilová
- Adela Novická
- Natália Pavlovičová
- Kristína Reháková
- Andrea Reisenauerová
- Marek Rendek
- Marek Sádovský
- Matej Schramko
- Karolína Schusterová
- Annamária Trenčanová
- Zoja Veliká
- Juraj Zigo
Umiestnenie nových žiakov do tried
I. stupeň ZŠ
- Filip Masár >>> 2.D
II. stupeň ZŠ
- Adam Šimkovič >>> 5.B
- Pavol Terezka >>> 7.A