Zoznamy žiakov II. stupňa ZŠ (šk. rok 2009/2010)
Na tejto stránke uvádzame zoznamy žiakov II. stupňa základnej školy na Spojenej škole sv. Vincenta de Paul v aktuálnom školskom roku 2009/10.
Na paralelných stránkach nájdete zoznamy žiakov I. stupňa základnej školy, študentov štvorročného gymnázia, študentov osemročného gymnázia a pedagógov a zamestnancov.
Môžete si tiež pozrieť zoznamy žiakov a študentov za predchádzajúce školské roky.
V.A
triedny učiteľ: Mgr. Michal Angyal
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov::800x300px|rihgt|thumb|
- Veronika Borčinová
- Perla Dická
- Michaela Džavoronková
- Tomáš Garaj
- Júlia Grejtáková
- Martin Horváth
- Lucia Juklová
- Jakub Kulacs
- Peter Lošonský
- Lukáš Méri
- Samuel Mészáros
- Monika Řežuchová
- Simona Sabová
- Adam Jakub Slezák
- Emma Straková
- Andrej Šebest
- Anatolij Ševčuk
- Jozef Tanzer
- Miriam Tibenská
- Terézia Zajacová
- Marek Závadský
V.B
triedna učiteľka: Mgr. Alena Bieliková
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Žofia Baginová
- Annamária Bagotová
- Tomáš Bernát
- Lukáš Bilík
- Imrich Discantiny
- Dominika Hodorovská
- Martin Hrabovec
- Christopher Kepič
- Klaudia Koyšová
- Martin Letenay
- Aneta Macejáková
- Samuel Marko
- Lucia Némethová
- Lukáš Polák
- Matúš Porázik
- Branislav Porubský
- Lucia Salaničová
- Miriama Spodná
- Jakub Špringer
- Sabina Támerová
- Tomáš Truben
- Ema Vojtasová
- Klára Zelinková
V.C
triedna učiteľka: Mgr. Lenka Lenartová
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Mária Bujnová
- Miroslava Bullová
- Tomáš Drus
- Matej Herceg
- Michaela Jánošová
- Jakub Jelenčiak
- Matej Kajaba
- Jessica Nicole Kantoríková
- Mária Krištofíková
- Adam Kukumberg
- Radovan Machala
- Lea Pálošová
- Damiján Repáš
- Karolína Sedláková
- Katarína Šályová
- Veronika Urgasová
- Samuel Záhorčák
VI.A
triedny učiteľ: PaedDr. Pavol Tománek, PhD. (Sj, Nb)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Miriam Bujnová
- Terézia Čičová
- Alexandra Gabrišová
- Bibiána Marianna Grežďová
- Jaroslav Kojs
- Klaudia Kollerová
- Miriam Mikulášová
- Martina Mózesová
- Lukáš Patočka
- Viktória Podstavková
- Žofia Poljaková
- Peter Ronin
- Dominik Štefan Suchanovský
- Lucia Timárová
VII.A
triedna učiteľka: PhDr. Helena Mrocková (Aj, Šj)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Natália Almášiová
- Petra Baligová
- Andrej Rudolf Berdák
- Sebastián Nicolas Bernardo
- Peter Čigaš
- Adam Fábry
- Michal Gajdoš
- Dominika Hollá
- Tatiana Jaďuďová
- Lucia Janečková
- Marína Kertysová
- Stanislav Kokolus
- Lukáš Daniel Kunák
- Alexander Mészáros
- Mária Mihálová
- Marek Nikolov
- Michaela Péterová
- Michal Řežucha
- Monika Szendreyová
- Gabriela Velčíková
VIII.A
triedna učiteľka: Mgr. Zuzana Mezeiová (Nb, Nj, Hv)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Oliver Andrejčák
- Veronika Blahunková
- Dominika Cződörová
- Patrik Emrich
- Tomáš Forgon
- Diana Hanczková
- Michaela Havranová
- Adam Janočko
- Matej Jukl
- Matej Kertys
- Richard Kinier
- Peter Konečný
- Margaréta Kovačičová
- Barbora Kurucová
- Terézia Lukšicová
- Matúš Macko
- Samuel Mésároš
- Alica Mikócziová
- Judita Šályová
- Marko Vavrovič
- Viktória Zezulová
VIII.B
triedna učiteľka: Mgr. Valéria Vrábelová (M, G)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Kristína Andrísková
- Miroslav Fratrič
- Jakub Greguš-Kohút
- Juraj Grúnik
- Martin Jászberényi
- Jakub Kolman
- Daniel Kremnický
- Šimon Kučera
- Dominika Kurucová
- Kristína Maďariová
- Michaela Mareková
- Martin Mikláš
- Martina Négliová
- Monika Nováková
- Pavlína Zuzana Petorová
- Miriam Roninová
- Dominika Schwartzová
- Lucia Šebestová
- Adam Šesták
- Stanislav Štít
- Michal Talajka
IX.A
triedna učiteľka: Mgr. Katarína Brezániová (Sj, Nb)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Michal Ásványi
- Lucia Bosáková
- Katarína Dubajová
- Martin Hubert
- Monika Chlpíková
- Dominika Iždinská
- Jakub Janeček
- Karin Kalmárová
- Tamara Kubjatková
- Katarína Macková
- Ivana Martínková
- Jakub Matejčík
- Jakub Mésároš
- Samuel Mitas
- Mário Mónosi
- Linda Mózesová
- Filip Mrocek
- Martina Müllerová
- Matej Otruba
- Daniel Péter
- Lucia Pojezdálová
- Jozef Šály
- Ema Mária Ščasnárová
- Daniel Šidlík
- Peter Tibenský
- Veronika Tvrdá
- Roman Vesek
- Martin Zajíc
- Dominika Želiarová
IX.B
triedna učiteľka: Mgr. Katarína Růžičková (Ch, Bio)
- webová stránka triedy
- fotogalérie triedy
- diskusné fórum triedy
- rozvrh hodín : stiahni
Zoznam žiakov:800x300px|rihgt|thumb|
- Matej Adamec
- Alžbeta Baginová
- Nora Bělousovová
- Simona Čajková
- Valentína Červáková
- Marek Diro
- Ivana Filová
- Benjamín Ganobjak
- Katarína Havliková
- Zuzana Kokolusová
- Paulína Kubalová
- Terézia Kurucová
- Tomáš Ležovič
- Mária Lipovská
- Dominik Lukšic
- Michal Minár
- Tomáš Németh
- Katarína Romanová
- Stanislav Řežucha
- Andrej Schwarc
- Branislav Smatana
- Mária Suchanovská
- Michal Šesták
- Matúš Štefanička
- Matej Tichý
- Katarína Trenčanová
- Eva Vašíčková
- Tomáš Vítek
- Veronika Vrbinská