Zoznamy žiakov I. stupňa ZŠ (šk. rok 2006/2007)
Na tejto stránke uvádzame zoznamy žiakov I. stupňa základnej školy na Spojenej škole sv. Vincenta de Paul v aktuálnom školskom roku 2006/7.
Na paralelných stránkach nájdete zoznamy žiakov II. stupňa základnej školy, študentov štvorročného gymnázia a pedagógov a zamestnancov.
Môžete si tiež pozrieť zoznamy žiakov a študentov za predchádzajúce školské roky.
I.A (ZŠ)
Triedna učiteľka: Margita Beneová
Školský klub detí: Kristína Šimeková
Zoznam žiakov:
- Marián Brezáni
- Mojmír Bujna
- Viktória Búzeková
- Daniela Veronika Ciesarová
- Diana Federičová
- Jakub Gura
- Zuzana Heclová
- Silvia Mária Horváthová
- Katarína Kutišová
- Matúš Kuzmický
- Alexandra Lesayová
- Veronika Minárová
- Andrej Nagy
- Tatiana Pojezdálová
- Samuel Poláček
- Patrícia Sitárová
- Juraj Šustek
- Veronika Tomášiková
I.B (ZŠ)
Triedna učiteľka: Mgr. Libuša Kostelková
Školský klub detí: Veronika Augustínová
Zoznam žiakov:
- Michaela Ďurišová
- Hana Fábryová
- Silvia Goliašová
- Dominika Hammelová
- Matúš Hedera
- Terézia Hledíková
- Šimon Hudec
- Richard Jakeš
- Veronika Kurucová
- Oliver Melichar
- Andrej Mjartan
- Oľga Terézia Rabenseiferová
- Patrik Rybnikár
- Mário Sombaty
- Martin Szórad
- Magdaléna Šolcová
- Kristína Veliká
I.C (ZŠ)
Triedna učiteľka: Mgr. Marianna Macková
Školský klub detí: (delené)
Zoznam žiakov:
- Jana Anderlová
- Paulína Červáková
- Michal Duška
- Ema Gajdošová
- Katarína Galková
- Marek Chrappa
- Jakub Jelenčík
- Damián Karas
- Marek Karas
- Ján Király
- Jakub Krištofík
- Kamila Macejáková
- Sára Mihálová
- Katarína Minarovičová
- Mária Mitasová
- Natália Olmerová
- Michaela Repášová
- Lenka Sláviková
- Slávka Zodlová
II.A (ZŠ)
Triedna učiteľka: Mgr. Martina Bistová
Školský klub detí: (delené)
Zoznam žiakov:
- Pavol Brenský
- Perla Dická
- Michaela Ďzavoronková
- Tomáš Garaj
- Júlia Grejtáková
- Martin Horváth
- Lucia Juklová
- Jakub Kulacs
- Peter Lošonský
- Lukáš Méri
- Samuel Mészáros
- Monika Řežuchová
- Simona Sabová
- Adam Jakub Slezák
- Emma Straková
- Andrej Šebest
- Anatolij Ševčuk
- Miriam Tibenská
II.B (ZŠ)
Triedna učiteľka: Mgr. Renáta Horváthová
Školský klub detí: Mgr. Monika Janetová
Zoznam žiakov:
- Žofia Baginová
- Tomáš Bernát
- Imrich Discantiny
- Dominika Hodorovská
- Martin Hrabovec
- Klaudia Koyšová
- Martin Letenay
- Aneta Macejáková
- Samuel Marko
- Lucia Némethová
- Lukáš Polák
- Matúš Porázik
- Branislav Porubský
- Lucia Salaničová
- Miriam Spodná
- Jakub Špringer
- Tomáš Truben
- Ema Vojtasová
- Klára Zelinková
II.C (ZŠ)
Triedna učiteľka: Oľga Mináriková
Školský klub detí: Zuzana Dlhošová
Zoznam žiakov:
- Mária Bujnová
- Miroslava Bullová
- Tomáš Drus
- Matej Herceg
- Michaela Jánošová
- Jakub Jelenčiak
- Helena Jucková
- Matej Kajaba
- Jessica Nicole Kantoríková
- Mária Krištofíková
- Adam Kukumberg
- Radovan Machala
- Lea Pálošová
- Damiján Repáš
- Karolína Sedláková
- Katarína Šályová
- Veronika Urgasová
- Samuel Záhorčák
III.A (ZŠ)
Triedna učiteľka: Mgr. Emanuela Jediná
Školský klub detí: (delené)
Zoznam žiakov:
- Matej Bílik
- Dominika Blahunková
- Martina Brezániová
- Jakub Čederle
- Zuzana Illiťová
- Kristína Jakubčeková
- Kristína Jašková
- Samuel Jurkovič
- Emília Kajanová
- Veronika Kinierová
- Jaroslav Kojs
- Oliver Kravárik
- Ondrej Macko
- Sára Martiniová
- Tomáš Mesík
- Matej Mrocek
- Jakub Poláček
- Daniel Sadloň
- Dominik-Štefan Suchanovský
- Lucia Šusteková
- Katarína Víteková
- Veronika Volková
- Veronika Zezulová
III.B (ZŠ)
Triedna učiteľka: Jarmila Vengrínová
Školský klub detí: Mgr. Jana Tóthová
Zoznam žiakov:
- Benjamín Blaho
- Adam Duffek
- Alexandra Gabrišová
- Leonard Hornáček
- Bruno Juck
- Lesana-Zuzana Kurillová
- Simona Macková
- Viktor Machala
- Hana Marková
- Tereza Mikócziová
- Miriam Mikulášová
- Lukáš Patočka
- Matúš Pažitný
- Matúš Pekár
- Peter Ronin
- Dominika Roszbecková
- Veronika Sláviková
- Martin Straka
- Lucia Timárová
III.C (ZŠ)
Triedny učiteľ: Mgr. Peter Nemec
Školský klub detí: Bc. Katarína Žigová
Zoznam žiakov:
- Nina Balážová
- Samuel Bučkuliak
- Terézia Čičová
- Andrej Fratrič
- Andrea Horváthová
- Barbora Kapustová
- Terézia Királyová
- Klára Klimeková
- Daniel Lesák
- Sophia Mészárosová
- Dávid Mitas
- Samuel Mlynárik
- Martina Mózesová
- Mária Onteková
- Anna Hana Pilková
- Samuel Prekop
- Šimon Raus
- Terézia Smatanová
- Martina Šalamúnová
- Dominik Štefanička
- Lukáš Turinič
IV.A (ZŠ)
Triedny učiteľ: Mgr. Juraj Molčányi
Školský klub detí: Ing. Antónia Mikulková
Zoznam žiakov:
- Matúš Bagin
- Petra Baligová
- Sebastián Nicolas Bernardo
- Kamila Ciesarová
- Adam Fábry
- Michal Gajdoš
- Mária Girová
- Matúš Heriban
- Mária Hodorovská
- Dominik Horváth
- Oskár Iždinský
- Lucia Janečková
- Mária Mihálová
- Laura Mrocková
- Monika Mrocková
- Marek Nikolov
- Jakub Paradeiser
- Michaela Péterová
- Tomáš Porázik
- Juraj Rusnák
- Michal Řežucha
- Daniela Sitárová
- Martina Švecová
- Igor Takáč
- Gabriela Velčíková
- Dorota Vyskočilová
IV.B (ZŠ)
Triedny učiteľ: Monika Haršányová
Školský klub detí: sestra Katarína
Zoznam žiakov:
- Andrej Rudolf Berdák
- Bianca Bielčíková
- Peter Bukovčan
- Jakub Čelechovský
- Peter Čigaš
- Michal Forgon
- Zuzana Gregušová-Kohútová
- Viera Gurová
- Július Horňáček
- Richard Hupka
- Tatiana Jaďuďová
- Marína Kertysová
- Stanislav Kokolus
- Lujza Koločányová
- Tomáš Kukumberg
- Lukáš Daniel Kunák
- Jakub Letenay
- Alexander Mészároš
- Timea Ondejková
- Veronika Sojková
- Monika Szendreyová
- Matúš Šebest
- Adam Štefunko
- Mária Tichá
- Ján Volko
- Lucia Wirthová