Vyučovacie predmety

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Verzia z 23:49, 10. august 2006, ktorú vytvoril Admin (diskusia | príspevky) (úvodný text)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Na Gymnáziu a základnej škole sv. Vincenta de Paul sa vyučuje celkovo 17 rôznych predmetov.

  • Pre každý z predmetov vyučovaných na našej škole plánujeme založiť profilovú webovú stránku.
  • Ďalej existuje pre každý predmet separátne diskusné fórum, ktoré slúži na prezentáciu aktualít a učebných materiálov („AUM“) z daného vyučovacieho predmetu.
  • Okrem toho má však každý vyučovací predmet vyhradené aj ďalšie diskusné fórum, kde môžu žiaci, študenti alebo rodičia vyjadriť svoje názory, pripomienky, kritiku alebo pochvalu ohľadom vyučovania jednotlivých predmetov na našej škole.

Súhrnom teda platí, že každý predmet vyučovaný na našej škole má k dispozícii svoju vlastnú webovú stránku a dve separátne diskusné fóra (pričom každé fórum slúži inému účelu).

Profilové webové stránky predmetov

Ak sa link zobrazuje červenou farbou, profilová webová stránka daného vyučovacieho predmetu zatiaľ nie je vytvorená. (Môžeš ju pomôcť vytvoriť aj Ty! Stačí kliknúť na červený link a začať písať...)

Aktuality a učebné materiály („AUM“)

V diskusnom fóre si môžete prečítať Návod na prispievanie do rubrík diskusných fór venovaných aktualitám a učebným materiálom z jednotlivých vyučovacích predmetov.

Pripomienky k vyučovaniu jednotlivých predmetov na škole

Ak máte pripomienku k tomu, ako sa na našej škole vyučuje niektorý z predmetov, napíšte nám ju! Pošlite nám pochvalu, návrh, pripomienku alebo kritiku k obsahu jednotlivých vyučovacích predmetov – môžete to urobiť aj celkom anonymne. Každý názor si vážime a všetkým oprávneným požiadavkám a návrhom sa budeme snažiť vyjsť v ústrety. Ďakujeme za spoluprácu!

Kliknite prosím v nižšie uvedenom zozname na názov vyučovacieho predmetu, ku ktorému nám chcete poslať pripomienku, a napíšte svoj text.

Vyplňte prosím aj políčko Téma vašej pripomienky. Svoje meno môžete, ale nemusíte vyplniť! Môžete si tiež vymyslieť prezývku alebo políčko Meno nechať prázdne a odoslať pripomienku anonymne.

Máte pripomienku ku škole ako takej?

Ak nemáte pripomienku ku konkrétnemu vyučovaciemu predmetu, ale k našej škole ako takej, prosím kliknite sem a váš komentár bude zaradený do našej Knihy návštev.

Ak si nám želáte niečo oznámiť súkromnou cestou a nie cez webstránku, pošlite prosím svoju pripomienku emailom na školskú adresu info@vincentdepaul.sk.

Pôvodná verzia tejto webstránky

Takto vyzerala pôvodná verzia webstránky o vyučovacích predmetoch na našej škole.