Alica Mikócziová: Rozdiel medzi revíziami

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Riadok 1: Riadok 1:
 
kinier alebo keťo
 
kinier alebo keťo
 
 
 
 
  
 
ALL je fajn a zabavna baba a urcite by neklesla na kiniera alebo kertysa!!!!
 
ALL je fajn a zabavna baba a urcite by neklesla na kiniera alebo kertysa!!!!
 
 
  
 
podla mna je do kertysa sak po nom ide jak diva co nevidis
 
podla mna je do kertysa sak po nom ide jak diva co nevidis
Riadok 16: Riadok 10:
  
 
ja kinir maro ty mas fantaziu
 
ja kinir maro ty mas fantaziu
 +
 +
takze al... si proste super baba, pekna, inteligentna, mila... asi so mnou bude kazdy suhlasit... ze???

Verzia zo dňa a času 16:57, 18. jún 2009

kinier alebo keťo

ALL je fajn a zabavna baba a urcite by neklesla na kiniera alebo kertysa!!!!

podla mna je do kertysa sak po nom ide jak diva co nevidis

no jasne !!! ona a kerty s??? ani nahodou.to skor veve a samooooooo

skapem steba dnes mas dobreee vkasy chcel by som s tebou chodit.............Kinier


ja kinir maro ty mas fantaziu

takze al... si proste super baba, pekna, inteligentna, mila... asi so mnou bude kazdy suhlasit... ze???