Alica Mikócziová: Rozdiel medzi revíziami
na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání| Riadok 13: | Riadok 13: | ||
no jasne !!! ona a kerty s??? ani nahodou.to skor veve a samooooooo | no jasne !!! ona a kerty s??? ani nahodou.to skor veve a samooooooo | ||
skapem steba dnes mas dobreee vkasy chcel by som s tebou chodit.............Kinier | skapem steba dnes mas dobreee vkasy chcel by som s tebou chodit.............Kinier | ||
| + | |||
| + | |||
| + | ja kinir maro ty mas fantaziu | ||
Verzia zo dňa a času 11:43, 16. jún 2009
kinier alebo keťo
ALL je fajn a zabavna baba a urcite by neklesla na kiniera alebo kertysa!!!!
podla mna je do kertysa sak po nom ide jak diva co nevidis
no jasne !!! ona a kerty s??? ani nahodou.to skor veve a samooooooo
skapem steba dnes mas dobreee vkasy chcel by som s tebou chodit.............Kinier
ja kinir maro ty mas fantaziu