Diskusia:Marko Vavrovič: Rozdiel medzi revíziami

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
 
(4 medziľahlé úpravy od 2 ďalších prispievateľov nie sú zobrazené)
Riadok 1: Riadok 1:
cau MARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Si naj Chalan je do teba Vera Tvrda
+
SLOVAN DO TOHO ULTRAS PRESSBURG VSETCI fanDITE SlOVANU XD:
Mame ta vsetky radi 7 acky Diana a spol.... Vies co mas frajerku ale ja budem s tebou navzdy ........... no jasne to pisala margareta jaj ju dobijem haaaaaaaaahaaaahhha inac Marga si T.N.H
+
Je to majster corgon ligy ale ved neva a ked nefandite tak aspon na MS 2010 aspon a CHODTE DO AFRIKY BUDE TEPLO ALE VYDRZITE TO HLAVNE OLIVER CHODTE POVZBUDIT SLOVENSKO MS SU OD 10JUNA DO 10JULA
Diana xd:si naj chalan to je pravda........................no uz aj ty otravujes
+
TAK hrnme sa do afriky vsetci chapete to !!!!!!!!!!
 
 
 
 
hej co vy mate s verou??? a fobec nexapem co vam pomoze ked sem napisete ze vera je do mara ked to neni pravda... si myslite ze dojde za vami a hned sa na vas zawesi a powe ze was miluje??? fakt vas nexapem... maro tebe by pomohlo trosku vacsie IQ a hranica co by oddelovala teba od vsetkych bab na svete... skus sa dakedy zamysliet nad tym ci nahodou neotravujes, alebo si dakoho neurazil, alebo ci mozes dakome pomoct alebo hocico ine... proste si vsimaj aj inych... potom sa s tebou bude mozno dat aj NORMALNE porozpravat (to normalne je dost dolezite)... mesko
 

Aktuálna revízia z času a dňa: 23:54, 2. január 2010

SLOVAN DO TOHO ULTRAS PRESSBURG VSETCI fanDITE SlOVANU XD: Je to majster corgon ligy ale ved neva a ked nefandite tak aspon na MS 2010 aspon a CHODTE DO AFRIKY BUDE TEPLO ALE VYDRZITE TO HLAVNE OLIVER CHODTE POVZBUDIT SLOVENSKO MS SU OD 10JUNA DO 10JULA TAK hrnme sa do afriky vsetci chapete to !!!!!!!!!!