Zuzana Gregušová-Kohútová: Rozdiel medzi revíziami
| Riadok 16: | Riadok 16: | ||
Ale si vsak sa priznaj! sa tam balite cely den boze kto to ma pocuvat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | Ale si vsak sa priznaj! sa tam balite cely den boze kto to ma pocuvat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ||
a ked sa tam celechovsky s adrianou a bianou a timeou smeju na debilinach tak to vam nevadi ! a ze tam miso a celechovsky hovoria absolutne blbosti ktore su trapne tak to je tjez uzasne ! a ja donho nje som !!!!!!!!!!! | a ked sa tam celechovsky s adrianou a bianou a timeou smeju na debilinach tak to vam nevadi ! a ze tam miso a celechovsky hovoria absolutne blbosti ktore su trapne tak to je tjez uzasne ! a ja donho nje som !!!!!!!!!!! | ||
| + | |||
| + | jejda zuza vsak to je uplne jasne ale mas smolu ak si o tom este nepucala jano chodi s koperovou | ||
Verzia zo dňa a času 18:01, 16. október 2009
Si dobra kamoska sumrak je trapny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! v poho baba
sumrak je super a si super baba a najracej mam ten tvoj haluzny rehod XDDD
Sumrak je trapny
neni trapny trapny je ten do to napisal...
zuza je fakt super kamoska mam ju moc rada :) sumrak je trapny boze zuza ked si do jana tak mu to povedz a nie ze nanho furt hucis a hadzes ponom papierky
akoze ja do jana nje som a nikdy ani nebudem a dajte uz pokoj! Ale si vsak sa priznaj! sa tam balite cely den boze kto to ma pocuvat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ked sa tam celechovsky s adrianou a bianou a timeou smeju na debilinach tak to vam nevadi ! a ze tam miso a celechovsky hovoria absolutne blbosti ktore su trapne tak to je tjez uzasne ! a ja donho nje som !!!!!!!!!!!
jejda zuza vsak to je uplne jasne ale mas smolu ak si o tom este nepucala jano chodi s koperovou