Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Školenia soft skills pre študentov a pedagógov

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Upútavky
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
rVdP
robot fóra


Na fóre od: 24. 7. 2006
Príspevkov: 179
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 283.9
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 12. februára 2008, 9:44    Téma: Školenia soft skills pre študentov a pedagógov Odpovedať s citátom

Vazena pani riaditelka / Vazeny pan riaditel, Vazeni pedagogovia,

umoznite svojim studentom a taktiez sebe a svojim kolegom dalsiu moznost osobneho ale aj profesijneho rastu. Dovolte, aby sme Vam predstavili specialnu ponuku otvorenych vzdelavacich programov a skoleni v oblasti soft skills, ktore su svojim obsahom a zameranim urcene najma Vam - pedagogom a studentom strednych skol.

V prilozenom dokumente najdete predstavenie tychto vzdelavcich programov, vratane ceny (od 2.200 Sk s DPH/skolenie). V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom a prianim uspesneho dna

Mgr. Oliver Jakubík
riaditeľ

PEOPLE´S DEVELOPMENT
Miesto pre Váš rozvoj
Adresa: Župné nám. 9, 811 03 Bratislava
Tel.: +421 948 139 651
Web: www.peoplesdevelopment.eu

Otvorené školenia soft skills | Firemné vzdelávacie programy | Jazykové vzdelávanie
profesionálni lektori – individuálny prístup – úspešné know-how – dostupné ceny – garancia kvality



Soft skills pre studentov a pedagogov.pdf
 Komentár:

Stiahnuť
 Súbor:  Soft skills pre studentov a pedagogov.pdf
 Veľkosť:  174.19 KB
 Stiahnuté:  1650-krát


Prihlaskovy formular_skolenia People´s Development.doc
 Komentár:

Stiahnuť
 Súbor:  Prihlaskovy formular_skolenia People´s Development.doc
 Veľkosť:  334 KB
 Stiahnuté:  711-krát

Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Ipsilon
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 5. 10. 2006
Príspevkov: 117

Reputácia: 477.7

PríspevokZaslané: utorok, 12. februára 2008, 10:00    Téma: Re: Školenia soft skills pre študentov a pedagógov Odpovedať s citátom

citát:
PEOPLE´S DEVELOPMENT
Miesto pre Váš rozvoj

Heh, to je presne to s tými apostrofmi, pozri kolegovu tému Nepíšme v angličtine dĺžne namiesto apostrofov.

Hlavne, že si agentúra zvolila módne anglické meno... so slovenským menom by asi skrachovala... ale ani len anglický apostrof vo vlastnom mene si nevedia napísať a nahrádzajú ho slovenským dĺžňom. Správne malo byť: PEOPLES DEVELOPMENT alebo PEOPLE'S DEVELOPMENT, nie so slovenským dĺžňom PEOPLE´S DEVELOPMENT.

Agentúra nesprávny dĺžeň rozosiela nielen emailmi, ale majú ho aj na webstránke:

citát:
Vitajte v People´s Development. [...] Objavte vďaka People´s Development programom nové možnosti vlastného napredovania. [...] (c) People´s Development

Na to by sa hádam dalo odvetiť: najskôr objavte, ako sa správne píše apostrof, a až potom dávajte svojej agentúre anglické meno... Nechápem

Agentúra nelenila a s nesprávnym dĺžňom namiesto apostrofu si dala vyrobiť aj reklamný banner a logo, pozri prílohu nižšie... Možno, keď si prečítajú tento príspevok, dajú to všetko do poriadku. Úsmev



peoplesdevelopment-logo.jpg
 Komentár:
Logo s nesprávne použitým slovenským dĺžňom namiesto anglického apostrofu. Bije to do očí... ale asi nie každému. ;-)
 Veľkosť:  6.94 KB
 Stiahnuté:  7934-krát

peoplesdevelopment-logo.jpg



_________________
Vo všetkom, čo píšem do diskusného fóra, sa môžem hlboko míľiť... Cool
Snažťe sa ma o tom prosím presvedčiť silními argumentmi... Radšej slovními ňež takímito: Box
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: utorok, 12. februára 2008, 10:49    Téma: Odpovedať s citátom

Mne pre zmenu nejde otvoriť ani ten ich slávny prihláškový formulár z prílohy... Dokonca aj do názvu súboru Wordu vopchali osamotený dĺžeň (!), ale ani po odstránení dĺžňa z názvu prílohy sa formulár vo Worde XP neotvorí... Profesionalita po každej stránke.

Veď dnes už je kontraproduktívne rozosielať registračné formuláre po internete v prílohách emailu. Ešte k tomu s diakritickými znamienkami v názve prílohy, ešte k tomu v neštandardnom formáte Wordu. Moderný spôsob registrácie prebieha cez webový registračný formulár na webstránke poskytovateľa služby... Čo už, asi sa im tam málokto prihlási, keď ani len registrácia nie je bezproblémovo možná. Bolesť

PS: OpenOffice Writer, verzia 2.3, mi ten formulár s príponou .DOC otvoril, aký paradox... Nechápem

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
people's development
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 28. 2. 2008
Príspevkov: 2

Reputácia: 2

PríspevokZaslané: štvrtok, 28. februára 2008, 2:49    Téma: Re: Školenia soft skills pre študentov a pedagógov Odpovedať s citátom

Mili disktujuci ucastnici ako aj prezeratelia tohto diskusneho fora,

dovolte mi v mene spolocnosti People's Development vyjadrit par postrehov k tomu, co je v ramci prispevkov uvedene.

V prvom rade musim otvorene priznat chybu, ktoru som si ani ja, ani nikto z nasich spolupracovnikov zrejme neuvedomili - mate pravdu, v nazve je formalna chyba v pisanom anglickom apostrofe.

Chcem sa teda touto cestou podakovat za to, ze si to niekto vsimol, za nas viem povedat to, ze co najskor opravime apostrof vo vizualizaciach vratane loga atd.

K technickemu problemu s otvorenim formularu - vyskusali sme ho stiahnut a otvorit z tejto stranky, vsetko fungovalo ako malo; avsak na margo podnetu, tykajuceho sa on-line formularu - pri navsteve nasej stranke autor tejto vyhrady zrejme prehliadol on-line formulare, ktore su pouzitelne ako standardne komunikacne klientske nastroje.

Co ma ale trochu mrzi, je jedna vec - skoda, ze ked ste prisli na chybu v nasom nazve, nenasledoval pre mna asi samozrejmy krok - popri "vasnivej" kritike na tomto fore, vratane stahovania a umiestnenia nasho loga, mozno mohlo byt jednou z reakcii aj napisanie e-mailu do nasej spolocnosti s upozornenim na chybu; konstruktivna kritika je pozitivnym nastrojom rozvoja, skoda ze sme sa este nenaucili popri ironickej kritike najst aj tento pozitivny rozmer pomoci a upozornenia.

V kazdom pripade je toto diskusne forum pre nas inspiraciou pre dalsie zlepsenie a najma opravenie vzniknutej chyby.

Prajem vsetkym vela uspechov tak v studijnom ako aj osobnom zivote.

S priatelskym pozdravom


Mgr. Oliver Jakubik
riaditeľ
People's Development

PS: uz so spravnym apostrofom Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
people's development
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 28. 2. 2008
Príspevkov: 2

Reputácia: 2

PríspevokZaslané: štvrtok, 28. februára 2008, 3:02    Téma: Doplnenie Odpovedať s citátom

A aby teda aj moj prispevok bol konstruktivny Úsmev , ako formu podakovania by som v mene spolocnosti People's Development navrhol pre Vasu skolu - napr. pre maturantov gymnazia, vyber je na vas - bezplatny hodinovy interaktivny seminar, napr. na temu "5 komunikacnych krokov ako uspiet na pracovnom pohovore", prip. inu tematiku, zaujimavu napr. z pohladu prijimacich pohovorov na VS ci do prace a pod.

Ak sa rozhodnete tuto formu podakovania za upoznornenie na chybu v nasom nazve prijat, prosim kontaktujte ma. Uvidite, ze popri zlom logu mame aj dobre stranky Žmurk

Tak teda este raz vela uspechov.

Oliver Jakubik
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 28. februára 2008, 17:58    Téma: Re: Školenia soft skills pre študentov a pedagógov Odpovedať s citátom

people's development napísal(a):
K technickemu problemu s otvorenim formularu - vyskusali sme ho stiahnut a otvorit z tejto stranky, vsetko fungovalo ako malo;

V (naj)novšom Microsoft Office sa daný formulár asi otvorí bez problémov. U nás v školskom Word XP sa neotvoril (používame aj Word 2003), pričom Office XP bol dodávaný na slovenské školy v jednom z balíčkov Infoveku. Asi ešte všelikde na Slovensku sa používa Office XP a tam možno budú mať problém s otvorením tohto formulára. Počítač

Keď som formulár otvoril na súkromnom počítači v najnovšej verzii OpenOffice Writera, podarilo sa to na prvý pokus bez problémov.

people's development napísal(a):
avsak na margo podnetu, tykajuceho sa on-line formularu - pri navsteve nasej stranky autor tejto vyhrady zrejme prehliadol on-line formulare, ktore su pouzitelne ako standardne komunikacne klientske nastroje.

Zdá sa duplicitné rozosielať registračné formuláre aj ako prílohy emailu, ak sú k dispozícii online. Len to ľuďom zbytočne nadúva emailové schránky. Dnes nám na školu prišiel reklamný email v rozsahu 10 megabajtov Šok. Ten Váš našťastie nebol ani zďaleka tak rozmerný. Úsmev

Najprofesionálnejší propagačný email, aký nám bol v poslednej dobe doručený na školu, bol ten o Majstrovstvách ČR a SR v Need for Speed. Bol to čistý textový email, ale s linkami na stiahnutie bohatých doplnkových informačných materiálov. Stačí jedno kliknutie a každý si hneď môže stiahnuť to, čo ho zaujíma. Cool

people's development napísal(a):
Co ma ale trochu mrzi, je jedna vec - skoda, ze ked ste prisli na chybu v nasom nazve, nenasledoval pre mna asi samozrejmy krok - popri "vasnivej" kritike na tomto fore, vratane stahovania a umiestnenia nasho loga, mozno mohlo byt jednou z reakcii aj napisanie e-mailu do nasej spolocnosti s upozornenim na chybu; konstruktivna kritika je pozitivnym nastrojom rozvoja, skoda ze sme sa este nenaucili popri ironickej kritike najst aj tento pozitivny rozmer pomoci a upozornenia.

Som zodpovedný za poriadok vo fóre, takže ak si želáte, môžeme príspevky uvedené vyššie na tejto webstránke dodatočne zeditovať/odstrániť z nich prípadné pasáže, ktoré sa Vás dotkli, ako aj dané logo. (Aj keď treba uznať, že názorne ilustruje danú problematiku.) Cool

Pokiaľ ide o neoslovenie priamo vás... Za seba poviem, že s tým mám zlé skúsenosti. Také pripomienky buď bývajú odignorované alebo ešte človek dostane vynadané, či nemá nič súrnejšie na práci ako kritizovať iných. Nechápem Vy ste, zdá sa, v schopnosti prijímať konštruktívnu kritiku svetlá výnimka. Úsmev

people's development napísal(a):
A aby teda aj moj prispevok bol konstruktivny Úsmev , ako formu podakovania by som v mene spolocnosti People's Development navrhol pre Vasu skolu - napr. pre maturantov gymnazia, vyber je na vas - bezplatny hodinovy interaktivny seminar

Ďakujeme pekne, upozornil som na Vašu ponuku vedenie školy a iste sa Vám ozvú, ak bude pre nás zaujímavá.

Aby sme diskusiu ukončili v pozitívnom duchu: určite Vám fórum popri kritike urobilo aj reklamu, reklama zaujímavých a užitočných ponúk je zmyslom tejto rubriky fóra, Upútavky. Webstránky nášho fóra dosahujú výborné umiestnenia v Google a iných vyhľadávačoch, možno ešte po rokoch webstránka, na ktorej sa práve nachádzame, upozorní záujemcov na činnosť a ponuky Vašej agentúry. Takže ak si budete želať odstrániť z tejto stránky niečo, čo by Vám skutočne aj s odstupom času prekážalo, prosím dajte vedieť. Pst!

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Ipsilon
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 5. 10. 2006
Príspevkov: 117

Reputácia: 477.7

PríspevokZaslané: utorok, 18. marca 2008, 9:25    Téma: Odpovedať s citátom

Nič si z toho nerobte, milá agentúra... Úsmev Ani vysoko profesionálne organizácie na Slovensku nemajú vždy jasno v tom, čo je apostrof a čo je dĺžeň... Nechápem

Napríklad slovenská pobočka Americkej obchodnej komory (American Chamber of Commerce, AmCham), kde by, keďže ide o priamu slovenskú pobočku prestížnej americkej organizácie, mala byť angličtina na najvyššej možnej úrovni... Cool Ale tiež tam majú dĺžeň namiesto apostrofu... viď obrazová príloha. (Nájdené na tejto, resp. tejto webstránke.)



Dlzen_namiesto_apostrofu.jpg
 Komentár:
Aj tu vidíme slovenský dĺžeň namiesto anglického apostrofu... (Po kliknutí sa obrázok zväčší na plnú veľkosť.)
 Veľkosť:  34.88 KB
 Stiahnuté:  904-krát

Dlzen_namiesto_apostrofu.jpg



_________________
Vo všetkom, čo píšem do diskusného fóra, sa môžem hlboko míľiť... Cool
Snažťe sa ma o tom prosím presvedčiť silními argumentmi... Radšej slovními ňež takímito: Box
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Upútavky Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006