Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Nekonečný Príbeh II
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.B (2006/7)
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: pondelok, 2. júla 2007, 16:36    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 2. júla 2007, 16:58    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú
Návrat hore
adam3313
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 19. 9. 2006
Príspevkov: 360
Bydlisko: Right Next Door To Hell
Reputácia: 400
Hlasovania: 4

PríspevokZaslané: utorok, 3. júla 2007, 14:06    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul
_________________

Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora MSN Messenger
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 5. júla 2007, 20:27    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do
Návrat hore
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 6. júla 2007, 16:50    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: sobota, 7. júla 2007, 0:41    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu.
Návrat hore
Miki
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 18. 5. 2006
Príspevkov: 553

Reputácia: 350.1
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: sobota, 7. júla 2007, 18:04    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička
_________________
Mačkodlak

"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobody is perfect, so why practice?" Billie Joe Armstrong
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: sobota, 7. júla 2007, 22:16    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky
Návrat hore
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: pondelok, 9. júla 2007, 15:19    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Majlo
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 3. 12. 2006
Príspevkov: 624
Bydlisko: Under the bridge
Reputácia: 387
Hlasovania: 3

PríspevokZaslané: streda, 11. júla 2007, 12:34    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na
_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 11. júla 2007, 15:02    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na paličky
Návrat hore
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: sobota, 14. júla 2007, 21:08    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na paličky čínskych
_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Miki
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 18. 5. 2006
Príspevkov: 553

Reputácia: 350.1
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: utorok, 17. júla 2007, 12:13    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na paličky čínskych pyrotechnikov
_________________
Mačkodlak

"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobody is perfect, so why practice?" Billie Joe Armstrong
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
aLADar
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 25. júla 2007, 16:43    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na paličky čínskych pyrotechnikov zaprašťala
Návrat hore
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: sobota, 28. júla 2007, 18:05    Téma: Odpovedať s citátom

Na lúke rastú kvety. Ale nerastú tam jablká ani hrušky. Dnes tam narástli banány. To som zistil včera, keď jeden homeless hodil zemiak po banánovníku, ale ten sa odo mňa odrazil. A keď som včera išiel okolo, bol ten mŕtvy strom fialový. Zdalo sa, že už leňochod, ktorý bol tiež naozaj mŕtvy, nebol mŕtvy, ale živý a opitý alebo zmordovaný, pričom som to zviera cítil. Tak som po hodine sledovania išiel na pivo a stretol som niečo ohavné, bolo to tak. Volalo sa to Modrofúz. "Fuj," povedal som a zachichotal som sa, pretože bol tak "chytrý", tak som ho preplieskal po tvári. Zrazu ma pochytilo niečo, čo bolo v jeho vrecku. Nevedel som, že to bol pokazený jogurt a Chuck Norris ho poriadne prehltol. Ale zrazu Chuck Norris si začal hrabať v záhradke a našiel tam niečo, čo sa podobalo školskému obedu. Niečo, čo voňalo, teda nádherne smrdelo a tak som začal hľadať v kope hnoja. Prišiel Onďo, ktorý bol naozaj Pinďov kamoš a zavolal na tú kopu hnoja. Skočil rovno do tej kopy hnoja a začal sa v tom hrabať. Preto tam bolo stvorenie z inej čalamády, volalo sa to Zombo. Chuck Norris začal dáviť burinu do Zombovej aktovky, vreštiac na neho tak, že mu nohy začali zrazu odpadávať, tak som si uľavil a on si uľavil tiež. Prsty na bruchu som cítil od chvíle, keď sa mu čosi na tom veľkom nose rozpučilo a ešte sa chcel aj poškrabať po tvári, ale strýko mu povedal: "Čo robíš, keď sa škrábeš na plešine?" No on strýkovi prstom ukázal prst, po koľajnici sa šmýkajúci nákladiak. A padol do hrozna. To sa naozaj nemalo stať, lebo Chuckov Norrisov pes v jame zrovna našiel veľké hnedé strúhadlo. Bolo to tak preto, lebo Onďo sa s pototo. Veľmi ho to nerozrušilo, lebo sa mu pokazil zips. Tak sa vrátil do krčmy, aby sa Chuckov pes mohol prežrať. Preto sa Onďo tiež išiel prežrať do chlieva, aby ošípané boli rovnako vypasené ako tyčinka. Potom kamión, ktorý zrazil Chucka bicyklujúceho motorku, explodoval a s potápačskými okuliarmi mal v ruke aj pištoľu nabitú kladivom a išiel domov. Neskôr, keď sa zamiloval do rozkošnej pudlíčky, ktorú si naťukol a vesmírni lidé sa mu vysmiali. Až pozeral na fórum školy, kde teplomer ukazoval tri litre a sto osemdesiatšesť kilogramov hlienu v kadmiovej baterke. Totaheľpa bola príliš nezhovorčivá, tak si zobrala nejakú medicínu, aby mohla nakŕmiť ošípané a iné chovné dojnice. Kačky, husy, húsenice a šváby požierané obrovskými krtkami. Krtkovia s pazúrmi papuľovali učiteľke biológie, že im kačky uleteli, lebo vypľuli vitamíny a bielkoviny s koláčom, špagetami a pizzou. Učiteľka astrológie sa zarehlila na potkanovi, lebo mal zavreté oči a ruky. No potkan pozrel na webcameru položenú vedľa veľkého Shreka, ktorý spieval uspávanku. Preto môj atómový mechanizmus bol uslintaný od sleziny zo sĺz exportovaných z Iraku. Papuče absolventa kefárne boli opojné banánovým a jahodovým jogurtom po tom čučoriedkovom náleve. Aj ujo, ktorý eliminoval zlého škriatka odpadávajúceho z maringotky, sa naštval na špongiu, bez vody rozmočenú na brehu suchého vodného diela v kefárni. Onďo pozrel na plagát vypálený v paži tety Frndolíny Záchodkovej, ktorá pozerala zhnusene do školského obeda, rozvoniavajúceho po popravisku, kde teta relaxovala. "Brzdi!" zvrieskla. Feministický Jano šuškal Frndolíne teplé servitky hnedej prababky Desirelie Šumichrastovej-Latrínovej, ktorú prešlo čkanie trvajúce desaťročia, preto zabubnovala tunel vedúcim stajne Coulthardom, signalizujúcim afrodiziaká na nočníku plnom prázdnoty. Sprostý génius sa prevtelil do Fica značkujúceho stromčeky čokoládovou jahodou, ktorú vypľul do školského rozhlasu. Stolička mačičky rozrezaná na paličky čínskych pyrotechnikov zaprašťala pod
_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.B (2006/7) Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Ďalšia
Strana 39 z 41

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006