Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

nooo
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Tretiaci na 4-ročnom gymnáziu
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
real madrid
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 31. máj 2006, 9:29    Téma: nooo Odpovedať s citátom

no ani neviem co by som napisal ale zda sa mivela divnych veci co sa na tejto skole deje aaale to nech si uvazi kazdy sam aky je to poriadok ak si isty nemenovany ziak Rendo tak prezyvany pise so svojou profesorkou hmmm to sa to nikomu nezda podozrive a potom ze ma same vyborny v izk ale ako ok ja sa nehadam ale my ako I.GA sme velmi zvyhodnovana nez ine rocniky ako aj nasi kolegovia je tu vela veci z ktorych som sa v tejto skole sklamal

Pôvodný dátum príspevku – utorok, 18. apríla 2006, 22:15
Návrat hore
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 31. máj 2006, 9:30    Téma: Odpovedať s citátom

ty si neaký nóbl, že ti vadí že sa máš lepšie než ini

Pôvodný dátum príspevku – utorok, 18. apríla 2006, 23:45
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 3. júna 2006, 13:36    Téma: Odpovedať s citátom

real madrid napísal(a):
je tu vela veci z ktorych som sa v tejto skole sklamal

Mohol by si to napísať konkrétnejšieOtázka Nato sme založili toto fórum, aby sme sa dozvedeli veci, s ktorými ľudia nie sú spokojní, aby sme ich mohli čo najskôr zlepšiť.

Ale keď iba čítame „veľa vecí“, to nám nepomôže. Takže prosíme konkrétne.

Pričom pod konkrétne nemusia byť uvedené priamo mená ľudí, ak som nespokojný s určitým človekom. Učitelia tiež nepíšu do verejného fóra kritiku konkrétnych študentov. Stačí povedať „vyučujúci predmetu X v našej triede robí A, B, C, a mne by sa viacej páčilo D, E, F.“ A my už budeme vedieť, o koho ide, a ak sú požiadavky D, E, F oprávnené, možno to vyučujúci daného predmetu uzná, keď si takú požiadavku prečíta vo fóre.

Na druhej strane študenti často vychvaľujú hlavne takých vyučujúcich, ktorí na nich nekladú žiadne nároky, u ktorých je totálny „bufet“ (dúfame, že na našej škole takých vyučujúcich ani nemáme), a nadávajú na vyučujúcich, ktorí vyžadujú prácu na hodinách / prípravu na hodiny.

Čiže všetko, čo sa človek dočíta na internete, či už pochvalu alebo kritiku, treba brať s veľkou rezervou. Napriek tomu sa budeme snažiť to, čo je v pochvale alebo kritike objektívne, brať do úvahy a budeme sa snažiť vyhovieť každému, kto zatiaľ s niečím nie je spokojný.

real madrid napísal(a):
to nech si uvazi kazdy sam aky je to poriadok ak si isty nemenovany ziak Rendo tak prezyvany pise so svojou profesorkou hmmm to sa to nikomu nezda podozrive

Nechápem, čo má byť zlé na tom, keď vyučujúci a študenti spolu korešpondujú, čiže keď zostávajú v kontakte aj mimo vyučovacích hodín. Hodín v škole je vždy príliš málo na to, aby študent dôkladne zvládol preberané učivo.

Nie je dôležité, že si korešpondujú, ale dôležité je iba to, o čom si korešpondujú. Ak v písomnej forme diskutujú o preberanom učive, treba takýto moderný prístup k výučbe len a len pochváliť a dať za vzor aj všetkým ostatným študentom aj učiteľom.

Na našej škole je viacero vyučujúcich, ktorí dávajú študentom a žiakom možnosť zasielať domáce úlohy emailom v elektronickej podobe. Je samozrejmé, že ak domáca úloha nie je celkom v poriadku, vyučujúci k nej bude mať komentár, ktorý v odpovedi pošle študentovi. Z toho sa potom môže vyvinúť ďalšia diskusia na tému danej domácej úlohy alebo daného vyučovacieho predmetu.

V 20. storočí sa hovorilo: „Dones mi domácu úlohu na diskete.“

V 21. storočí sa už hovorí: „Pošli mi domácu úlohu emailom“ alebo „Pošli svoju domácu úlohu na webstránky našej školy, tam si ju prečítam a opravím.“

Tak to má byť.

Aj žiaci a študenti našej školy dostanú čoskoro možnosť (nie povinnosť) posielať svoje domáce úlohy, prípadne akékoľvek ďalšie zaujímavé materiály na webstránky našej školy.

Čoskoro totiž plánujeme na webstránkach našej školy spojazdniť wiki pre každého jedného (aj bývalého) žiaka, študenta a učiteľa na našej škole, ale aj pre každú triedu, každý ročník a každý vyučovací predmet. Každá osoba teda dostane možnosť prezentovať svoje texty, fotografie a iné výtvory vo svojej wiki, čiže na svojej vlastnej webstránke.

Čo je to wikiOtázka To sa už dozviete, keď kliknete sem a prečítate si príspevok v samostatnej téme.

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 23. apríla 2006, 13:32

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rendo
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 13:05    Téma: odpoved Odpovedať s citátom

to som ja Rendo a newim aky chytrak to sem dal nech mi powi s kym si asi tak pisem ked je taky mudry a podla mna to neni z nasej triedy lebo urcite by sa nestazoval. Vyplazený jazyk cize si to tam napisal asi niaky b-ckar. a mohol by sa aj ten real madrid priznat a vysvetlit to!!!!! Otázka

Pôvodný dátum príspevku – utorok, 25. apríla 2006, 16:14
Návrat hore
NoPe <Ad0o>
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 7
Bydlisko: Kuk. 3
Reputácia: 109.4

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 13:10    Téma: odowed Odpovedať s citátom

Takze Real Madrid neces byt jak Bezdeda?
premna uplne bez mena ked davas nick meno nepowis a stazujes na na najlepsiu triedu na skole ?!Newem co mas proti Rendovi ale Rendo je najlpesi xalan zo skoly podla mna!Nie preto ze je spoluziak ale preto ze je snim haluz a ked ta trapi ze si pise s ucitelkou dakou tak si vypytaj cislo a napis jej aj ty newem co si za stroskotanca ked ta takato vec trapi hlavu hore xlapce a keby nieco 1.GA RULEZZZZZZZ!Xapes bracho?!


Pôvodný dátum príspevku – utorok, 25. apríla 2006, 16:19
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Wenco
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 4

Reputácia: 104.5

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 15:25    Téma: Odpovedať s citátom

pocuvaj, real madrid. co to tu o rendovi pises? rendo je mrte v pohode chalan, je s nim sranda a navyse toto co o nom pises, vobec neni pravda. tak aky mas dovod taketo veci o nom pisat? Otázka

Pôvodný dátum príspevku – štvrtok, 27. apríla 2006, 18:01
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
NoPe <Ad0o>
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 7
Bydlisko: Kuk. 3
Reputácia: 109.4

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 17:23    Téma: odpowed Odpovedať s citátom

xlapce mal by si si sem dat icq alebo massanger a tam to stebou poriesim ok ???? Bo dost ludi si mysli ze som to pisal ja Andrej Jurik lenze ja by som si nedal traposky nick a nenadval na Renda Ked je naj.kamos na skole !!!!!!!!!!!Takze POZOR ti co si to myslia!Real madrid daj mi na teba massanger a tam to stebou poriesim ok ???? a cem opowed braxo bo si ta najdem a bude to horsie
p.s -> Ospravedlnujem sa za hrube vyroky lenze takemuto ***** nemam co nato pekne powedat Vyplazený jazyk Jedina tak ze Daj si Facku !


Pôvodný dátum príspevku – piatok, 28. apríla 2006, 21:09
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Wenco
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 4

Reputácia: 104.5

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 17:53    Téma: Odpovedať s citátom

dobre ado.
Úsmev

Pôvodný dátum príspevku – sobota, 29. apríla 2006, 12:52
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
palsoft
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 101
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 515.8
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 19:59    Téma: Odpovedať s citátom

niekto tu ma asi komplex menejcennosti s tym boldom Úsmev Vidim to tak, ze za chvilu bude treba do pravidiel fora pridat aj vymazavanie textov, ktore su oproti ostatnym nepekne zvyraznene a/alebo cely text je prehnany boldom

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 30. apríla 2006, 14:28
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
William Hviezdoslav
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 32

Reputácia: -125.6
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 20:02    Téma: Odpovedať s citátom

Nahodou NoPe <Ad0o> ma velmi inteligentne prispevky. by som skor vymazal toho real madrid co tu zalozil druhu taku istu temu a zase neni rozumiet co hovori iba provokuje

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 30. apríla 2006, 14:46
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
palsoft
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 101
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 515.8
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 20:04    Téma: Odpovedať s citátom

A nemyslis si, ze inteligentne prispevky netreba zvyraznovat? Viem.. Staram sa, aj ked som si toto forum necital, ale necitim potrebu Úsmev

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 30. apríla 2006, 14:51
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
NoPe <Ad0o>
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 7
Bydlisko: Kuk. 3
Reputácia: 109.4

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 20:09    Téma: Odpowed Odpovedať s citátom

sry ale podla mna velmi dolezite tvrdenia treba zvyraznit! Sry ked ta to niak stvte ale ja osobne si nemyslim ze BOLD moze niekomu vadit ale zvyraznene je asi lepsie a ukazuje dolezitost!A William >> dik a Wenco ty Taky dik

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 30. apríla 2006, 16:39
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 19. júla 2006, 19:29    Téma: Odpovedať s citátom

no neviem kto je na tejto skole znevyhodnovany...ale..
baby z nasej triedy (nebudem menovat) to maju na skole dost tazke kedze od bab z vyssich rocnikov je citena zavist al. lepsie povedane nenavist..ale chapem kedze konkurencia prisla velka Vyplazený jazyk


Pôvodný dátum príspevku – streda, 3. máj 2006, 15:40
Návrat hore
NoPe <Ad0o>
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 7
Bydlisko: Kuk. 3
Reputácia: 109.4

PríspevokZaslané: streda, 19. júla 2006, 19:58    Téma: odpowed Odpovedať s citátom

preco si myslis podla mna mame v triede dost pekne baby v kazdej triede su niake pekne baby podla mna nase nemaju co zavdiet tym ostatnym nejde o krasu ale o to co maju v srdci ! A zase niaky host fora newes si dat nick ked uz nieco pises ale powedat kto si ? nemyslim si ze ked nieco pises malo by to byt anonymne

Pôvodný dátum príspevku – štvrtok, 4. máj 2006, 15:13
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 19. júla 2006, 20:19    Téma: Odpovedať s citátom

no zlaticko asi si to nepochopil,ale myslela som ze ostatne baby zavidia nasim v triede a nie nase baby ostatnym..ale neries...

Pôvodný dátum príspevku – štvrtok, 4. máj 2006, 19:04
Návrat hore
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Tretiaci na 4-ročnom gymnáziu Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006