Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

SME DOBRY KOLEKTIV ???
Choď na stránku Predošlá  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.B (2006/7)
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  

Sme dobry kolektiv?
Ano
20%
 20%  [ 2 ]
Nie
80%
 80%  [ 8 ]
Celkovo hlasov : 10

Autor Príspevok
Miki
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 18. 5. 2006
Príspevkov: 553

Reputácia: 350.1
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: streda, 13. decembra 2006, 17:31    Téma: Odpovedať s citátom

Tiez by som rada vedela...
(Cisto na smajlikov je tema "NOOOO Čo BIS ME RADI ?")
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: streda, 13. decembra 2006, 19:02    Téma: Odpovedať s citátom

Miki napísal(a):
Tiez by som rada vedela...
(Cisto na smajlikov je tema "NOOOO Čo BIS ME RADI ?")



Hm... no tak ok SMAJLICI TESTE SA BUDE VAS TU DOST Úsmev

Úsmev Rehot Smútok Plač Šok Zmätok Cool Smiech Nechápem Vyplazený jazyk Pardon Radosť Hnev Sarkasta Otrasné Žmurk Tyran Študent Hop Banán Smiech zubatý Smiech zubatý Šťastie Chameleón Chameleón Smiech Šťastie Úsmev

_________________


"92% of teens have moved onto rap.
If you are part of the 8% that still listen to real
music, copy and paste this into your signature"


Upravil(a) Matuzalem – štvrtok, 14. decembra 2006, 19:20 (1 raz opravený text)
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Majlo
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 3. 12. 2006
Príspevkov: 624
Bydlisko: Under the bridge
Reputácia: 387
Hlasovania: 3

PríspevokZaslané: štvrtok, 14. decembra 2006, 18:43    Téma: Odpovedať s citátom

otazka tejto diskusie je asi taka, ako ,,byt ci nebyt´´ Bubny Gitara Gitara Gitara Gitara Kapela Gitara
_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
Da Vinci II.
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 9. 12. 2006
Príspevkov: 1

Reputácia: 7.6

PríspevokZaslané: štvrtok, 21. decembra 2006, 22:16    Téma: Odpovedať s citátom

Zvlastne, ale stale sem pisu ti isty ludia(chalani,t.j.4 ) a hovoria prakticky stale to iste. Zato ze v triede sa najde zopar nahlavu padnutych ludi, neznamena to ze sme zly kolektiv. Na inych skolach je to ovela horsie takze by ste si mali vazit co mate. A okrem toho takych ludi nestretnete iba v skole ale aj v budicnosti v realnom zivote. Viete na svete su aj horsie veci ako podaktori clenovia nasej triedy.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Majlo
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 3. 12. 2006
Príspevkov: 624
Bydlisko: Under the bridge
Reputácia: 387
Hlasovania: 3

PríspevokZaslané: piatok, 22. decembra 2006, 0:12    Téma: Odpovedať s citátom

Da Vinci II. napísal(a):
Zvlastne, ale stale sem pisu ti isty ludia(chalani,t.j.4 ) a hovoria prakticky stale to iste. Zato ze v triede sa najde zopar nahlavu padnutych ludi, neznamena to ze sme zly kolektiv. Na inych skolach je to ovela horsie takze by ste si mali vazit co mate. A okrem toho takych ludi nestretnete iba v skole ale aj v budicnosti v realnom zivote. Viete na svete su aj horsie veci ako podaktori clenovia nasej triedy.

neznamena to,ze sme zli kolektiv.....ale co povies na to, ze v nasej triede su skupinky o x clenov....a to sa prakticky rozpravaju len oni a ostatny su im totaaaalne na háku Vyplazený jazyk .....zober si troch [...] bratov....ak vies o kom hovorim....a potom sa vyjadri Otrasné Otrasné Otrasné Otrasné ...ano Otázka....a z toho moc dobry kolektiiiv neposkladas Otrasné

_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
meduuuza
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 2. 7. 2007
Príspevkov: 3
Bydlisko: ostredky
Reputácia: 31.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 3. júla 2007, 22:02    Téma: Odpovedať s citátom

ja vas fakt nechapem ked stale hladate na svete niekoho kto vam nevyhovuje tak ho najdete a nas svete je ich vela ale to ze mas ine nazory ako niekto neni ti sympaticky alebo proste nemas rad jeho osbnost to je tvoj problem dany clovek za to nemoze Plač Plač Plač je mi strasne luto ze to takto beriete a ja mam rada mozno az privelmi vsetkyh ludi z nasej triedy ale neznamena to ze si nekedy o nom nepomyslim boze to je kreten ale potom spravi nieco co je fakt super a to je to co na ludoch hladam setko krasne co sme spolu prezili a ne to ze raz mi povedal ze som trapna alebo ze ma sklamal ved kazdy robi chyby a vy ich hladate ako ospravedlnenie k tomu aby ste mohli ohovarat a a robit cloveku zle tak prosiiim len jednu vec vaaazne prosiiim nehovorte ze v nasej triede su zly ludia alebo ze sme zly kolektiv vy sami viete ze aj lukasa aj misa aj helenu aj setkych mate aspon trosicka radi a to fakt neni trapne je to super a este nieco aby ste na strednej nelutovali ze jaky boli super ludia na zakladke a ze ste si to nevazili ja vam nevnucujem moj nazor ja vam ho ponukam lebo je podlôa mna spravny tak si hovorte co chcete ja vas mam strasne rada ci ma neznasate ci milujete tak sa uvedomte uz konecne Radosť Rehot Rehot Plač Plač Plač Plač Plač
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 6. júla 2007, 16:56    Téma: Odpovedať s citátom

Už by sme si mohli položiť otázku:"Boli sme dobrý kolektív?''
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Miki
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 18. 5. 2006
Príspevkov: 553

Reputácia: 350.1
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: sobota, 7. júla 2007, 18:02    Téma: Odpovedať s citátom

Valentínka napísal(a):
Už by sme si mohli položiť otázku:"Boli sme dobrý kolektív?''

Plač Je mi smutno. Ale podla vsetkeho sme neboli dobry kolektiv, ked sme posladny den isli na pizzu dvanasti (? tolko nas bolo, nie???). btw, pekny avatar, Valentinka Úsmev ... a dobre bydlisko Rehot

_________________
Mačkodlak

"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobody is perfect, so why practice?" Billie Joe Armstrong
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: pondelok, 9. júla 2007, 16:05    Téma: Odpovedať s citátom

Aj mne je smutno Plač , hlavne keď som dnes bola v škole. Máme odtiaľ aj dobré aj zlé spomienky, ale časom budeme spomínať hlavne na tie dobré. Teda dúfam. Keby sme boli zlý kolektív, tak by sme sa spolu nerozprávali, tak ako v áčke. Ja nemôžem povedať, že sme boli zlý kolektív, lebo som s nikým nemala nejaký vážnejší problém, iba teraz na konci s mojím super kamarátom, ktorý ma zjavne začal bez príčiny neznášať. Plač Ja viem, že je pekný(ten avatar). Sarkasta Radosť Podaktorý ani nevedeli, že sa ide na pizzu, takže možno(dúúúúfam) preto nás tam polo 3 a pol.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Majlo
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 3. 12. 2006
Príspevkov: 624
Bydlisko: Under the bridge
Reputácia: 387
Hlasovania: 3

PríspevokZaslané: utorok, 10. júla 2007, 15:13    Téma: Odpovedať s citátom

Miki napísal(a):
Plač Je mi smutno. Ale podla vsetkeho sme neboli dobry kolektiv, ked sme posladny den isli na pizzu dvanasti (? tolko nas bolo, nie???)

...heh...no keby som isiel....by ste mi vycitali ze zaberam miesto Rehot ,nemyslim teba Miki, ale nekoho ineho...a na toho cloveka som mal uplne iny nazor... Otrasné nenavidim ludi, ktori sa vciraju do veci, do ktorych im nic neni...a som rad a budem rad, ak ho/ju uz vzivote neuvidim Cool

_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
Valentínka
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 25. 6. 2007
Príspevkov: 57
Bydlisko: pri indiánoch
Reputácia: 196.7
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 10. júla 2007, 17:16    Téma: Odpovedať s citátom

citát:
nenavidim ludi, ktori sa vciraju do veci, do ktorych im nic neni...

ani ja to nemám rada a predsa to mne robila väčšina triedy, že sa starali do vecí, do ktorých ich nič nebolo a aj ty si to zopárkrát urobil. Smútok A čo teraz, mám sa z toho zblázniť? Sú aj horšie veci, aj keď mi to vadilo.

_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Majlo
virtuóz(ka) fóra
virtuóz(ka) fóra


Na fóre od: 3. 12. 2006
Príspevkov: 624
Bydlisko: Under the bridge
Reputácia: 387
Hlasovania: 3

PríspevokZaslané: streda, 11. júla 2007, 12:25    Téma: Odpovedať s citátom

Valentínka napísal(a):
aj keď mi to vadilo

..no staava sa... Nechápem

_________________
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> IX.B (2006/7) Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006