Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

BEST UCITEL 1

 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, tu už nemôžeš pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky.    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  

KTO JE NAJLEPSI ZA TENTO POLROK?
Mgr. Mária Švantnerová Zuzana Tehlárová Andrea Janočková Mariana Bodnárová Pavol Adamek Zuzana Aronová Martina Baginová Zuzana Baričová Vladimír Bartovic Margita Beneová Adrián Beňo Martina Bistová Anna Boturová Katarína Bre
0%
 0%  [ 0 ]
Zuzana HarichováMonika HaršányováAnna Hellingerová Renáta Horváthová Monika Hrušovská
0%
 0%  [ 0 ]
Celkovo hlasov : 0

Autor Príspevok
mayko789
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 18. 10. 2006
Príspevkov: 19

Reputácia: 61.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 18:43    Téma: BEST UCITEL 1 Odpovedať s citátom

VAU
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 18:48    Téma: Re: BEST UCITEL 1 Odpovedať s citátom

Neveim hrozen zle si urobil ze si to dal len do 2 moznosti... Zmätok
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 19:23    Téma: Re: BEST UCITEL 1 Odpovedať s citátom

Matt napísal(a):
Neveim hrozen zle si urobil ze si to dal len do 2 moznosti... Zmätok

Na rozdiel od tvojej ankety na to aspoň išiel správne a snažil sa do ankety zaradiť všetky mená učiteľov podľa zoznamu. Žmurk

Ale to sa naozaj dá iba do každého políčka jedno meno, čiže treba na to obetovať 15-20 minút, kým tam človek po jednom ponahadzuje niekoľko desiatok mien.

Čiže dáme maykovi789 zopár dní čas, nech dá možnosti hlasovania do poriadku (na každú možnosť iba jedno meno), v opačnom prípade túto diskusnú tému (a aj tú druhú) zamkneme.

Stačí, keď mayko789 klikne na tlačidlo pri svojom prvom príspevku v tejto téme a môže možnosti hlasovania opraviť a rozšíriť.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 20:20    Téma: Odpovedať s citátom

Tak by som poprosil admina aby uplne vymazal(nie len zamkol) obe temy a ja urobim dalsiu a PORIADNE.... Úsmev
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 20:52    Téma: Odpovedať s citátom

Matt napísal(a):
Tak by som poprosil admina aby uplne vymazal(nie len zamkol) obe temy a ja urobim dalsiu a PORIADNE.... Úsmev

Túto tému zamykáme, ale príspevky tu nechávame. Možno budú užitočné pre iných ľudí, keď budú chcieť v diskusnom fóre založiť iné hlasovania...

(Pokiaľ ide o tvoje vlastné príspevky, tie si môžeš všetky vymazať aj sám.)

Opravené kompletné hlasovanie so všetkými menami učiteľov nájdete v susednej téme.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, tu už nemôžeš pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky.    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006