Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

THE BEST TEACHER EVER !!!!

 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, tu už nemôžeš pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky.    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  

BEST UCITEL
Baginova
0%
 0%  [ 0 ]
Baricova
0%
 0%  [ 0 ]
Bartovic
0%
 0%  [ 0 ]
Beňo
0%
 0%  [ 0 ]
Boturová
0%
 0%  [ 0 ]
Florekova
0%
 0%  [ 0 ]
Helingerova
0%
 0%  [ 0 ]
Karlik
0%
 0%  [ 0 ]
Kmetova (Sr.)
0%
 0%  [ 0 ]
Kmetova (Jr.)
0%
 0%  [ 0 ]
Molcanyi
50%
 50%  [ 2 ]
Mrocková
25%
 25%  [ 1 ]
Pazik
25%
 25%  [ 1 ]
Tomanek
0%
 0%  [ 0 ]
Vrabelova
0%
 0%  [ 0 ]
Zolnayová
0%
 0%  [ 0 ]
Testovacia
0%
 0%  [ 0 ]
Celkovo hlasov : 4

Autor Príspevok
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: streda, 22. novembra 2006, 20:44    Téma: THE BEST TEACHER EVER !!!! Odpovedať s citátom

Ktory ucitel je podla vas naj a povedte aj preco...ked tu neni ten za koho by ste hlasovali tak mate proste smolu Smiech
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
adam3313
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 19. 9. 2006
Príspevkov: 360
Bydlisko: Right Next Door To Hell
Reputácia: 400
Hlasovania: 4

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 15:38    Téma: Odpovedať s citátom

Keby sa dalo, hlasoval by som za troch:
Molcaniy, Mrockova a Tomanek
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 17:18    Téma: Odpovedať s citátom

adam3313 napísal(a):
Keby sa dalo, hlasoval by som za troch:
Molcaniy, Mrockova a Tomanek


Tomanek? - LAMA
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 18:10    Téma: Odpovedať s citátom

Keď už robíš nejakú pochybnú anketu, Matt, urob ju prosímťa poriadne... Žmurk

Tu vo fóre už ľudia spievali chválospevy najpríklad aj na týchto učiteľov (v abecednom poradí), ktorých si vôbec nezaradil do ankety: Adamek, Harichová, Miklová, Póor, Růžičková.....

Mohol by si tam podopĺňať aspoň všetkých učiteľov, čo učia na 2. stupni ZŠ a gymnáziu. (Žiaci z 1. stupňa ZŠ sem do diskusného fóra asi ešte veľmi nechodia.)

Pomôcť ti môže zoznam učiteľov na našej webstránke.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 18:51    Téma: Odpovedať s citátom

Admin napísal(a):
Keď už robíš nejakú pochybnú anketu, Matt, urob ju prosímťa poriadne... Žmurk

Tu vo fóre už ľudia spievali chválospevy najpríklad aj na týchto učiteľov (v abecednom poradí), ktorých si vôbec nezaradil do ankety: Adamek, Harichová, Miklová, Póor, Růžičková.....

Mohol by si tam podopĺňať aspoň všetkých učiteľov, čo učia na 2. stupni ZŠ a gymnáziu. (Žiaci z 1. stupňa ZŠ sem do diskusného fóra asi ešte veľmi nechodia.)

Pomôcť ti môže zoznam učiteľov na našej webstránke.


Sak ja som to robil podla zonamu ucitelov...len som vybral tych najlepsich alebo resp. ktorych poznam, alebo ma kedysi ucili....
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 19:22    Téma: Odpovedať s citátom

Matt napísal(a):
Sak ja som to robil podla zonamu ucitelov...len som vybral tych najlepsich alebo resp. ktorych poznam, alebo ma kedysi ucili....

To je práve tá chyba alebo nespravodlivosť. Možnože najlepší učiteľ na škole je taký, ktorý ťa (náhodou) nikdy neučil. A možno je takých učiteľov hneď 5.

Čiže by som ocenil, keby si nebol lenivý Cool a doplnil si dodatočne medzi možnosti na hlasovanie naozaj všetkých učiteľov z 2. stupňa a gymnázia podľa zoznamu.

Stačí, keď pri tvojom prvom príspevku klikneš na tlačidlo a môžeš do ankety podopĺňať ďalšie mená.

Alebo zruš túto anketu, lebo nemá zmysel.

Alebo založ novú anketu iba o učiteľoch 9.B, ale to treba založiť vo fóre pre 9.B.

Fórum O učiteľoch, kde sa práve nachádzame, sa týka všetkých učiteľov školy. Čiže v ankete tohto typu, ak vôbec má podobná anketa zmysel, treba uviesť mená všetkých učiteľov.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Matuzalem
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 387
Bydlisko: City 17
Reputácia: 483.1
Hlasovania: 5

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 20:16    Téma: Odpovedať s citátom

To je pekne ze sa to da opavit....nie som lama ale ta anketa sa neda upravit... Zvolanie tak keby bol admin taky dobry a mohol tam doplnit ostatnych bol by som mu moc vdacny... Úsmev
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 23. novembra 2006, 20:51    Téma: Odpovedať s citátom

Matt napísal(a):
tak keby bol admin taky dobry a mohol tam doplnit ostatnych bol by som mu moc vdacny... Úsmev

Som zavalený robotou...

Ale vidím, že si už úspešne založil novú banánovú tému aj s kompletným zoznamom učiteľov na hlasovanie.

Takže vďaka Zvolanie

Matt napísal(a):
To je pekne ze sa to da opavit....nie som lama ale ta anketa sa neda upravit... Zvolanie

sa upraviť... Stačí, keď klikneš na tlačidlo v tvojom prvom príspevku a už tam pomocou tlačidiel Aktualizovať, Vymazať a Pridaj odpoveď môžeš pridávať nové mená alebo upravovať tie, čo tam už sú.

Práve som to vyskúšal a funguje to. (Ako pokus som pridal ďalšiu možnosť Testovacia a opravil chýbajúci dĺžeň v Zolnayová.)

Túto tému zamykáme, ale príspevky tu nechávame. Možno budú užitočné pre iných ľudí, keď budú chcieť v diskusnom fóre založiť iné hlasovania...

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, tu už nemôžeš pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky.    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006