Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

fed up with Free Pečivárne Links in my mail

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Keksy gril
hosť fóra






PríspevokZaslané: utorok, 7. novembra 2006, 19:03    Téma: fed up with Free Pečivárne Links in my mail Odpovedať s citátom

Came back after 3-day trip with my boyfriend Jack, opened mail, and got about 46 letters with ovocie, zelenina, and once more kaleráby. Links to any kind of kapusta, even something disgusting.
Huh, and that was really smth out of my mind:
how could that gril tolerate all that??
http://free-kalerab-mrkva.sladkekeksy.info
http://free-petrzlen-video.slanekeksy.info
any comments, guys?
Návrat hore
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 7. novembra 2006, 21:57    Téma: Odpovedať s citátom

Prajem príjemný deň všetkým robotom a adminovi Rehot
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: utorok, 7. novembra 2006, 23:54    Téma: Odpovedať s citátom

... aj admin si občas potrebuje odskočiť...
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: streda, 8. novembra 2006, 21:16    Téma: Odpovedať s citátom

Chápem ja zase potrebujem byť sem tam trošku škodoradostný Rehot
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 8. novembra 2006, 23:44    Téma: Odpovedať s citátom

Aj ja... Cool Kvitujem, že si na oslavu svojho postupu do ďalšieho levelu fóra ("štamgast") zmenil rohlíkovský imidž z komunistického bieleho rohlíka na tmavý celozrnný.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: štvrtok, 9. novembra 2006, 20:44    Téma: Odpovedať s citátom

Všimol som si Rehot Teraz je môj rohlík americký imperialista Radosť
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: piatok, 10. novembra 2006, 22:41    Téma: Odpovedať s citátom

Imperialista a komunista co je z nich lepsie?? ASi Nic!

Imperialisti: Demokracia
Sloboda prejavu
Volby
Podnikanie
......


Komunizmus: Stabilna praca
Stabilnee byvanie
Mladomanzelske pozicki....
Vsetko vo vlastnictve statu [Zaruka ze neprides zo dna na den o robotu kvoli skrachovaniu]

....



Tak co co je lepsie? Cool
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 10. novembra 2006, 23:31    Téma: Odpovedať s citátom

Lepšia je demokracia.

Demokracia je pre ľudí. Bývalý režim bol pre dobytok.

Prasaťu stačí, keď mu nasypeš do válova, potom sa nažerie, spokojne zakrochká, zakvičí a zvalí sa prežraté v kúte chlieva a zaspí. To je stručný opis politickej situácie na Slovensku v rokoch 1948 až 1989. Samozrejme, že mnohým našim blížnym práve takýto systém najviac vyhovuje.

Ale čo môže byť sladšie než sloboda? Nič.

Takže jednoznačne má prednosť demokracia, napriek všetkým problémom, ktoré so sebou prináša.

(A posielam tento príspevok ako admin školy, lebo keby sme nemali demokraciu, tak sv. Vincent de Paul by bol dodnes na úrovni pečivární, petržlenov a kalerábov spomínaných v prvom príspevku tejto témy. Čiže bol by niečím zakázaným, o čom sa na verejnosti nesmie hovoriť.)

Howgh.

Radosť

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 12. novembra 2006, 19:48    Téma: Odpovedať s citátom

citát:
Stabilna praca

No jasné, všetci mali prácu, ale aj tak nikto vlastne nič nerobil Rehot

citát:
Ale čo môže byť sladšie než sloboda? Nič.

Áno, súhlasím. Ale zároveň si myslím, že teraz máme tej
slobodienky kapánek viac ako potrebujeme(čo nemusí byť niekedy dobré).
Môžem uviesť aj príklad- dnes si môže kúpiť kto chce, čo chce, koho chce.
Stačia len peniaze, a záujmy občanov a štátu idú bokom.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 12. novembra 2006, 20:32    Téma: Odpovedať s citátom

rohlik napísal(a):
dnes si môže kúpiť kto chce, čo chce, koho chce. Stačia len peniaze, a záujmy občanov a štátu idú bokom.

To podľa mňa nie je chyba systému, ale chyba konkrétnych ľudí, ktorí sa nechajú kúpiť.

Najvýstižnejšie opísal demokraciu Winston Churchill – mimochodom nositeľ Nobelovej ceny za literatúru, aj keď väčšina ľudí ho pozná ako politika a hitlerobijca.

Takže Churchillov názor na demokraciu bol takýto:

Winston Churchill napísal(a):
Demokracia je najhorší systém vlády okrem všetkých ostatných.

Democracy is the worst system of government except all the others.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: utorok, 14. novembra 2006, 22:35    Téma: Odpovedať s citátom

ehhhh. Myslim ze kvoli nedostatku penazi a slabym platom na slovensku sa necha kazdy podplati za peniaze alebo za ine vyhody..... A este sice mame "slobodu" .... ale k comu to je ked niesu penize,praca.Ked nie je praca nie su peniaze a cestuje sa za peniaze ci ze ani cestovat nemozes bez penazi....... Tak k comu je sloboda ked nie je praca?? Alebo dalsi priklad: "Sloboda prejavu a tlace" mozes si povedat a napisat co chces ale kto ta bude pocuvat?Politici sa nad tym len usmeju a mavnu rukou... Kde je zmysel "Slobody" ked niesu peniaze a kde je zmysel "Slobody Tlace" ked vas aj tak nikdo za a: nepocuvne. a za b: bude vas ignorovat a ked napisete nieco zle o politikovi zazaluje vas a mate pokutu.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Vladimír Iľjič Lenárt
hosť fóra






PríspevokZaslané: utorok, 14. novembra 2006, 23:45    Téma: Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
Myslim ze kvoli nedostatku penazi a slabym platom na slovensku sa necha kazdy podplatit za peniaze alebo za ine vyhody.....

Každý nie. Akokoľvek sa to zdá neuveriteľné, existujú na tomto svete aj charakterní ľudia. Škoda, že to nevidí práve žiak cirkevnej školy...

Rudiger napísal(a):
A este sice mame "slobodu" .... ale k comu to je ked niesu penize,praca.

Nemám dojem, že by v Bratislave neboli peniaze alebo práca. Bratislava má takú nízku nezamestnanosť, o akej sa môže západoeurópskym štátom iba snívať. Hypermarkety v nedeľu, čo má byť deň odpočinku, kostola, rodiny, praskajú vo švíkoch, ako tam davy nakupujú, nakupujú a nakupujú.

Kto chce, zarobí si.

Rudiger napísal(a):
cestovat nemozes bez penazi

Ešte si nepočul o autostope? To už sú všetci tak pohodlní, že sa boja ale nechú cestovať autostopom?

Letenka do Londýna stojí tisícku, to je akože veľa peňazí? Nocľah za pár stoviek je veľa?

Otrasné

Rudiger napísal(a):
Tak k comu je sloboda ked nie je praca??

Práca je vždy pre každého, kto nie je lenivý a pohodlný a kto sa aj niečo naučil, takže dokáže byť pre iných ľudí užitočný.

To, čo tu predvádzaš, Rudiger, je typické komunistické zmýšľanie: "Dajte mi prácu, ľudkovia, však ja zahyniem, ak sa o mňa nepostará môj štát!"

Rudiger napísal(a):
Alebo dalsi priklad: "Sloboda prejavu a tlace" mozes si povedat a napisat co chces ale kto ta bude pocuvat?

Ak nikto nepočúva, čo hovoríš, tak len preto, lebo to nehovoríš dostatočne zaujímavo a inteligentne...

Chybu hľadaj v sebe a nie vo svojom obecenstve.

Keď budeš mať naozaj čo povedať, nájdu sa ti aj sami od seba tvoji vďační poslucháči.

Ale keď budeš iba tliachať to isté, čo hociktorá babka na trhu alebo hociktorý ožran v najbližšom pajzli, prečo by sa mal niekto zaujímať o to, čo hovoríš?

Rudiger napísal(a):
Kde je zmysel "Slobody" ked niesu peniaze

Zmysel slobody je v tom, že máš úplnú slobodu rozhodnúť sa, ako si tie peniaze zarobíš. Samozrejme si ich máš (z právneho hľadiska) zarobiť tak, aby si pritom neporušoval zákony, a (z kresťanského hľadiska) tak, aby si pritom neubližoval druhým ľuďom, ale naopak im čo najviac svojou prácou pomáhal.

Kto sa rozhodne, že si pôjde zarábať peniaze tým, aby zároveň pomohol čo najväčšiemu počtu ľudí, rozhodne sa nemusí báť, Rudiger, že by pre neho "nebola práca" Zvolanie Práve naopak, taký človek vždy a ľahko nájde prácu, lebo bude mať veľmi malú konkurenciu... (Väčšina ľudí totiž zarába peniaze zo sebeckých pohnútok a nie preto, aby svojou prácou pomáhala čo najväčšiemu počtu iných ľudí.)

S konzervatívnymi pozdravmi Ti dobrú noc želá

V. I. Lenárt
člen politbula
Návrat hore
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: streda, 15. novembra 2006, 0:22    Téma: Odpovedať s citátom

hh. na slvensku je velmi malo charaketrnych ludi podla toho co prave hovoris [viem z vlastnej skusenosti]. Zatial plati jedno ked mas peniaze mas vsetko aj zravie okrem jednej vynimky [laski...].. to nerozoberajme. Ale treba si zobrat ten fakt ze na strednom a vychodnom slovensku by niektory ludia tu svoju slobodu vymenili za pracu.... A mymochodom ja mam trocha kapanek iny pohlad na svet ako maju ziaci ZS [Ja ma pohlad na svet trocha dost realistickejsi]. A ktomu sebeckemu pohnutku. Neviem si niekoho predstavit ktory nepracuje pre peniaze ale pracuje z potesenia aj za par korun takeho este nepoznam.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Vladimír Iľjič Lenárt
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 15. novembra 2006, 7:07    Téma: Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
hh. na slvensku je velmi malo charaketrnych ludi podla toho co prave hovoris

Však práve preto sa charakterný človek v živote ľahko presadí: lebo má malú konkurenciu Zvolanie

To platí nielen o Slovensku, ale o celom svete.

Charakterný človek je tak "vzácny tovar", že si ho všetci vážia a taký človek vždy nájde prácu, aby sa uživil.

Rudiger napísal(a):
ked mas peniaze mas vsetko aj zdravie okrem jednej vynimky [laski...].. to nerozoberajme.

Kto ti povedal, že za peniaze si môžeš kúpiť zdravie? Vôbec nie... To je ilúzia... (Za peniaze si kúpiš nanajvýš lepšie zdravotníctvo, čiže pomalšie umieranie v chorobách. Ale nekúpiš si pravé zdravie.)

A prečo by sme nemali hovoriť o tej "jednej výnimke", láske?

Však práve láska je v živote to najdôležitejšie.

Kto má lásku, nepotrebuje už nič iné.

A tiež naopak: kto má všetko na svete, ale chýba mu láska, tak mu je to jeho všetko úplne nanič.

citát:
A keby som mal aj dar proroctva a poznal by som všetky tajomstvá aj všetku vedu a mal by som takú silnú vieru, že by hory prenášala, ale nemal by som pritom lásku, bol by som nula.

A keby som aj rozdal celý svoj majetok chudobným a celý by som sa obetoval, aby som bol slávny, ale nemal by som pritom lásku, aj tak by mi to celé bolo nanič.

1. list Korinťanom, 13. kapitola

Rudiger napísal(a):
A ktomu sebeckemu pohnutku. Neviem si niekoho predstavit ktory nepracuje pre peniaze ale pracuje z potesenia aj za par korun takeho este nepoznam.

Tak stačí otvoriť oči a poobzerať sa okolo seba. Zato, že niečo (zatiaľ) nevidíš, to ešte neznamená, že to neexistuje...

V. I. Lenárt
člen politbula
Návrat hore
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006