Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Španielčina,ako volitelný predmet.

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Španielčina
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
freddy
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 2. 11. 2006
Príspevkov: 2
Bydlisko: Každé mesto má svoju Elm Street!
Reputácia: 50.9

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 14:07    Téma: Španielčina,ako volitelný predmet. Odpovedať s citátom

Ehmm...bolo by super keby sme mali spanielcinu volitelnu,nepovinnu...napriklad ako prvaci na gymnaziu.Lebo je taka situacia,ze napr.: je v skupine asi 15 ziakov, 2 maturuju a pre ostatných je to zbytocná vec.Poriadne sa nedaju naucit ani tie dva a este k tomu ten treti.To je moj nazor.Kazdemu sa paci iny jazyk.Ja mam najradsej nemcinu a anglinu ,a jasne ze jazyk nasich bratov cestinu.
_________________
Akože ovládam jeden a ten najdôležitejší jazyk:
100101 - s ním ťa oberiem o čo budem chcieť,kde budem chcieť a kedy budem chcieť.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Španielčina Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006