Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

[p. uc.] Baginova
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
mayko789
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 18. 10. 2006
Príspevkov: 19

Reputácia: 61.4

PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 21:25    Téma: Odpovedať s citátom

PARDON DCEROU
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 21:28    Téma: Odpovedať s citátom

SKUSKA
Návrat hore
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 21:37    Téma: Odpovedať s citátom

DOBRE IDE TO TAKZE TOTO JE STRASNE CO SA TU DEJE ... O RASTOVI ANI NEHOVORIAC TO CO UZ ON ROBI TAK NOOOO NEMAM SLOV JE TO STRASNE S-T-R-A-S-N-E Plač Plač ABY SOM TO ZHRNUL JA SI MYSLIM ZE RUDO MA AJ NEMA PRAVDU TAKYSTO O PANI RIADITELKE RUDO PRECO NECHCES ABY ODYSLA PANI RIADITELKA DO DOCHODKU? VED PODLA MNA SI UZ ODUCILA DOST A AJ INE VECI ALE TO SEM NEBUDEM PISAT DOBRE? NO TO SOM RAD PODLA MNA MAYKO789 NEMA PRAVDU ALE O RASTOVI MA PRAVDU TAK NA CCA 900PERCENT. ROZBIJANIE TABULE SI NEMYSLIM ZE PATRI DO SLUSNEHO CHOVANIA ZIAKA ALE VED TO UZ POSUDI SKOLSKA RADA KED HO ODTIALTO VYRAZI ZE ANO. BUDU NA SKOLE NOVE TABULE TAKE AKE SU V POC MIESTNOSTI VED TO VIE KAZDY NIE? A NEVIEM CI SI SPRAVIL DOBRE RUDO ZE SI SEM DAL RASTOVE FOTKY ALE VED TO JE JEDNO LEBO RASTO JE TAKY ... ZE HO TO NENAPADNE OK TOTO BOL MOJ STRUCNY KOMENTAR OHLADOM TOCHTO FORA DAKUJEM PROSIM MENOVANYCH ABY SEM NIECO ODPISALI ESTE RAZ DAKUJEM Rehot Rehot DOVI DOPO Cool Cool
Návrat hore
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 21:40    Téma: Odpovedať s citátom

FIHA TO JE ALE STRUCNE TO KTORY ... TO SEM NAPISAL NECHCEM VEDIET AKE DLHE BY TO NEBOLO KEBY TO BOLO STRUCNE NE?
Návrat hore
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 22:17    Téma: Odpovedať s citátom

Takto Pani ja sa vratim k maykovi789 mna by to meno dost zaujimalo... nic by som ti neurobil Žmurk No k tomu odchodu som sa raz uz vijadril vo fore p.Riaditelka tiev v uciteloch kategorii.A rasto sa ti k tomu nevijadrii lebo nema net ba dokonca ani komp Smiech ...
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: streda, 25. októbra 2006, 22:19    Téma: Odpovedať s citátom

a o malovani je to pravda.ano pani riaditelka malovala okna a ked jej odlitala dcera na dovolenku tak pani riaditelka malovala okna . Cool
Aby ste vedeli Cool
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: štvrtok, 26. októbra 2006, 12:14    Téma: Re: Pani Riaditelka Odpovedať s citátom

mayko789 napísal(a):
pani riaditelka je pravda ze ste malovala okna na skole a pritom ste nesli za Dcerou? Otázka Otázka Otázka

Niekedy sa tak stane, že človek nemôže byť na dvoch miestach. Moje deti práve v tom čase odchádzali na dovolenku, keď sme v škole robili práce, ktoré sa cez školský rok v takom veľkom rozsahu robiť nedajú.
Moje tri deti mi navrhli, aby som ich prišla čakať, keď sa z dovolenky vrátia. A keďže tam moja dcéra nebola sama, ale so svojimi súrodencami, nebolo im smutno, lebo boli spolu.
V duchu som aj tak bola stále s nimi.

A o to sa snažím aj tu v škole, byť v duchu s každým z vás, cez modlitbu. Lebo viem, že keď budem za vás a samozrejme aj za seba prosiť u nášho Najvyššieho zriaďovateľa, že nás spoločne nasmeruje na správnu cestu.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
palsoft
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 101
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 515.8
Hlasovania: 2

PríspevokZaslané: štvrtok, 2. novembra 2006, 18:29    Téma: Odpovedať s citátom

Pani riaditeľka má už veľké deti, ktoré až tak nedbajú na to, či s nimi niekto na letisko ide alebo nie Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 2. novembra 2006, 18:54    Téma: Odpovedať s citátom

neboj ja to viem ale asi par ludi to nevie Cool
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 12:31    Téma: Vysvetlenie od Rudigera, prosím! Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
Ano dal mi povolenie konzultoval som to snim nemaj strach admine. Úsmev

Rudiger napísal(a):
A chcel by som pripomenut ze rasto mi zvonil a vyhrazal sa mi!!! Ze ak fotky nestiahnem z fora tak ma zazaluje....? Mam ich stiahnut z fora

Tieto dva citáty by si mi mohol vysvetliť, Rudiger? Neodporuješ náhodou sám sebe Otázka Zvolanie

Ak Rasťo nechce, aby tu tie fotky boli, tak ich vymaž. To som Ti napísal už v ten deň, keď si ich tu zverejnil.

Neviem, či Rasťovi vadí jeho fotka alebo aj fotky tabule, každopádne vymaž prosím všetky fotky, s ktorými Rasťo nesúhlasí.

(Samozrejme, že by som fotky z Tvojho príspevku mohol vymazať aj ja, ale Ty si ich tu zverejnil, tak Ty si prosím daj túto záležitosť do poriadku.)

Ďakujeme.

(Inak, tá fotka diery z diaľky má aspoň akú-takú informačnú hodnotu. Lebo keď som prvý raz počul o diere v tabuli, zľakol som sa, že tam niekto úmyselne položil nálož či čo a vyhodil tabuľu do vzduchu. Pardon

Tak v podstate som rád, že prvá fotka potvrdzuje, že diera vznikla neúmyselne a že je to relatívne malá diera zavinená skôr starším vekom tabule než Rasťovými schwarzeneggerovskými svalmi. Aj keď nič z toho neospravedlňuje jeho konanie.)

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 17:49    Téma: Odpovedať s citátom

Darhy admin. rasto mi dal suhlas potom sa nastval lebo p.riaditelka mu nieco hovorila [to mi hovorili spoluziaci ked som nebol v skole]... a potom prisiel za mnou aby som to stiahol z fora... Na druhy den mi zas hovoril ze to mam nechat na fore a dvtedy stanovisko nezmenil! Cize stym asi urcite suhlasi lebo sa stym chvali v sklole ze ma na nete fotky........
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 18:17    Téma: Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
Cize stym asi urcite suhlasi lebo sa stym chvali v sklole ze ma na nete fotky........

Tak to sme radi, že mu môžeme ako škola niečím spôsobiť radosť, keď už on nám spôsobil tú radosť, že nám rozmlátil časť školského majetku... Otrasné Zmätok

„Asi určite“ Otázka Už zase si odporuješ, Rudo, tentoraz dokonca v rámci jediného riadku textu. Rehot

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 21:14    Téma: Odpovedať s citátom

Ach! Mne nedal zatial ziadne namietky voci fotkam na fore... zatial. A ked ich da a bude na tom trvat tak ich stiahnem Zvolanie OK! Otázka
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: piatok, 3. novembra 2006, 21:17    Téma: Odpovedať s citátom

A este ked mi nedal ziaden podnet na stiahnutie "Tak asi suhlasi s tim ze ma fotky na skolskom fore alebo o nich vie a nedal zatial ziaden podnet na ich stiahnutie.." Okrem toho jedneho ktory na druhy den odvolal"
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
adam3313
harcovník(-čka) fóra
harcovník(-čka) fóra


Na fóre od: 19. 9. 2006
Príspevkov: 360
Bydlisko: Right Next Door To Hell
Reputácia: 400
Hlasovania: 4

PríspevokZaslané: sobota, 4. novembra 2006, 12:18    Téma: Odpovedať s citátom

Rudo, davaj si velky pozor na jazyk a ciny. Raz sa Ti to nemusi odplatit Zmätok
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 3 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006