Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

[p. uc.] Baginova
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
mayko789
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 18. 10. 2006
Príspevkov: 19

Reputácia: 61.4

PríspevokZaslané: streda, 18. októbra 2006, 21:26    Téma: [p. uc.] Baginova Odpovedať s citátom

CHCEL BY SOM TYMTO VSTUPIT DO DUSE P. UC. BAGINOVEJ. Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie PANI UC BAGINOVA VED PRIZNAJTE SI ZE MATE RADA ZIAKOV S JEDNOTKAMI KTORA SA LEPSIE UCIA PRECO ASI NEMATE RADA RUDA? Nechápem Nechápem Nechápem ----------------------- ZAMYSLITE SA NAD TYM UZ MAM TOHO DOST KED NIECO SPRAVI ZLE JEDNOTKAR NO POVECME ZE AJ DVOJKAR TAK NIC Tyran Tyran ZACHADZATE S NIMI V RUKAVICKACH ALE KED NIECO SPRAVI TROJKAR AZ 5 TAK BOZE UZ JE ZLE VED SI TO PRIZNAJTE JE TO TAK ------------------- Otrasné Otrasné Otrasné Otrasné Otrasné Otrasné Plač Plač Plač Plač Plač ZAMYSLITE SA NAD TYM------------------------- Cool Cool
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 19. októbra 2006, 17:38    Téma: Odpovedať s citátom

A mas pravdu Zvolanie Zvolanie Ked nieco spravi jednotkar-dvojkar tak nic a prejde mu to ako po masle ale ked nieco urobim ja alebo rasto tak uz je cela skola na nohach! TO SA MI ZDA TROCHA NEFER Zvolanie A este ked sa nieco zle stane s pc tak vzdy za to mozem ja lebo som Hacker a len Haceri mozu za zle veci.A p.Uc. je o tom presvedcena...
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Trubiroh
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 19. októbra 2006, 18:40    Téma: Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
ale ked nieco urobim ja

a teda preco to robis? vsak keby si nic neurobil, tak by ti mohlo byt jedno ze ci sa prehresky trestaju rovnako u jednotkarov a u stvorkarov.

ked ani len nedas ucitelke zamienku/sancu aby ta mohla za NIECO potrestat, tak potom by ten problem s objektivnostou pristupu nebol az taky horuci. Radosť

inak ja tuto ucitelku ani nepoznam takze mi je jedno alebo netusim kto ma v tejto debate pravdu.
Návrat hore
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 19. októbra 2006, 20:05    Téma: Odpovedať s citátom

odporucam ti ju spoznat.... Potom uvidis srandu Úsmev Úsmev
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Trubiroh
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 19. októbra 2006, 20:07    Téma: Odpovedať s citátom

tak to je dobre ze ma aspon zmysel pre humor ked uz ako hovoris nadrziava jednotkarom. Žmurk
Návrat hore
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 19. októbra 2006, 22:47    Téma: Odpovedať s citátom

hej a hlavne babam!!! ....
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 20. októbra 2006, 21:29    Téma: Odpovedať s citátom

Ja sa pani Baginovej ani nečudujem keď napríklad taký Rasťo
urobí dieru do tabule Rehot
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
hosť fóra







PríspevokZaslané: piatok, 20. októbra 2006, 21:40    Téma: Odpovedať s citátom

to sa dá? Šok Šok Šok
Návrat hore
Zbrojný pas
hosť fóra






PríspevokZaslané: piatok, 20. októbra 2006, 22:14    Téma: Odpovedať s citátom

rohlik napísal(a):
Ja sa pani Baginovej ani nečudujem keď napríklad taký Rasťo urobí dieru do tabule Rehot

To sa mu určite stalo iba nedopatrením... Piskot Chvíľka nepozornosti a - hop! - v tabuli je diera. Plač
Návrat hore
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: piatok, 20. októbra 2006, 22:33    Téma: Odpovedať s citátom

Pani. Rasta nastvala p.uc Baginova a celou silou buchol do tabule pestou a ona sa rozbila resp. kridlo taka mala dira Šok Mam aj foto.Chcete Otázka
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
hosť fóra







PríspevokZaslané: piatok, 20. októbra 2006, 22:43    Téma: Odpovedať s citátom

sem s nim chceme fotov prilohe Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie Zvolanie
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 21. októbra 2006, 5:54    Téma: Odpovedať s citátom

Radi počujeme, že diera v tabuli vznikla neúmyselne.

Aj keď človek by sa mal dokázať natoľko ovládať, aby v rozčúlení neničil veci okolo seba. Teda aspoň nie veci, čo mu nepatria. (Veci v majetku školy.)

Napríklad mohol Rasťo radšej vytiahnuť svoj mobilný telefón, tresnúť ho o zem a poriadne po ňom poskákať, keď už si teda naozaj musel vybiť zlosť na nejakom nevinnom predmete. Cool

Dúfame, že fotku si sem chcel poslať ako odstrašujúci príklad, aby sa niečo podobné nestalo v iných triedach.

Želáme tvojej triede, aby v nej v budúcnosti už nikdy neštvali učitelia žiakov ani žiaci učiteľov. Úsmev

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: sobota, 21. októbra 2006, 10:42    Téma: Odpovedať s citátom

Poslem to foto! Fotky boli robrne mojim telefonom Samsung SGH-E300 cize kvalita neni dokonala! Dokladam aj Fotku hlavneho aktera Úsmev Nejedna sa o foto montaz
Radosť Tu mate slubene foto Radosť :



Obrázok24.jpg
 Komentár:
Diera z dialky
 Veľkosť:  8.45 KB
 Stiahnuté:  7262-krát

Obrázok24.jpg



Obrázok27.jpg
 Komentár:
Diera z Blizka
 Veľkosť:  26.43 KB
 Stiahnuté:  387-krát

Obrázok27.jpg




Upravil(a) Rudiger – nedeľa, 5. novembra 2006, 22:07 (1 raz opravený text)
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Rudiger
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 17. 5. 2006
Príspevkov: 132
Bydlisko: Sis.gov.sk,Lamky.net , Hojko.com
Reputácia: 146.4

PríspevokZaslané: sobota, 21. októbra 2006, 10:48    Téma: Odpovedať s citátom

Admine pekne zelanie ale to sa asi tak skoro nestane Pokial zo skoly neodideme resp. nedokoncime 9.rocnik Rehot
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 21. októbra 2006, 12:57    Téma: Odpovedať s citátom

Rudiger napísal(a):
Admin napísal(a):
Želáme tvojej triede, aby v nej v budúcnosti už nikdy neštvali učitelia žiakov ani žiaci učiteľov. Úsmev

Admine pekne zelanie ale to sa asi tak skoro nestane Pokial zo skoly neodideme resp. nedokoncime 9.rocnik Rehot

Prečo? Stačí chcieť a veriť, že sa to dá dokázať, a konflikty nebudú. Hlavne na cirkevnej škole by bolo dobré vyhýbať sa konfliktom a nie sa z nich tešiť.

Rudiger napísal(a):
Radosť Tu mate slubene foto Radosť

OK, teraz už máme predstavu o tom, čo sa stalo. Dve fotky naozaj stačia ako výstraha všetkým ostatným, čo sa môže stať s tabuľou pri nešetrnom zaobchádzaní.

Inak dúfajme, že sa čoskoro podarí v celej našej škole nainštalovať nové, biele, neprašné tabule (máme už takú v učebni informatiky), na ktoré sa píše fixkami. A myslím, že ani diera sa do nich nedá urobiť. Úsmev Ale zatiaľ sú pre školu príliš drahé nato, aby sa nainštalovali do desiatok tried naraz. Smútok

Rudiger napísal(a):
!!!Hlavny akter!!! [Ten co holou rukou rozbil tabulu]

No áno, ale dal ti ten aktér povolenie, aby si tu zverejňoval jeho fotku? Keby proti tomu protestoval, vymaž tú fotku prosím.

Inak som vďaka tvojmu príspevku s fotografickými prílohami zistil, že sa v diskusnom fóre prílohy zoraďovali v zlom poradí, keď ich niekto pripájal k príspevku. Napríklad ak mal niekto prílohy A, B, C a pripojil ich k príspevku, zobrazili sa v zlom, opačnom poradí C, B, A.

Pohral som sa práve s nastaveniami softvéru diskusného fóra a odteraz sa už budú prílohy zobrazovať v tom istom logickom poradí, v ktorom ich autor príspevku pripája: čiže A, B, C.

Takže fotky diery v tabuli a aktéra sú teraz už v správnom poradí. Žiaľ, zmena v nastaveniach, ktorú som práve urobil, spôsobila, že všetky pred dnešným dňom zaslané príspevky s prílohami – hlavne tie, ktoré zverejňuje robot fóra v sekcii Upútavky – sa zmenili tak, že prílohy sú teraz presne v opačnom poradí, ako majú byť. Smútok Príklad: info o súťaži Genius Logicus. Smútok

Bolo by teraz treba manuálne prechádzať všetky dodnes archivované príspevky s prílohami a prehadzovať prílohy naspäť do logického poradia... Otrasné Na to žiaľ chýba čas, takže zmierme sa s tým, že prílohy, ktoré boli zaslané do diskusného fóra pred dnešným dňom, sú v zlom, opačnom poradí. Ale zato od dneška všetko funguje tak, ako má, čiže prílohy sa pri zasielaní príspevkov budú zoraďovať správne.

Koniec technického hlásenia. Žmurk

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy -> O učiteľoch Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006