Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Od prvého tvorcu webstránok našej školy (šk.r. 2001/2)

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> O fóre a stránkach
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
M. S.
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 20:15    Téma: Od prvého tvorcu webstránok našej školy (šk.r. 2001/2) Odpovedať s citátom

No. Takže sem by sa pravdepodobne patrilo napísať niečo o tom, ako tieto školské stránky vznikli a kto za to môže. Áno. Presne tak! Môžem za to ja, ale aj napríklad p. uč. Lakata, ktorý ma do toho celého popohnal Žmurk. Tiež by sa patrilo „poďakovaťŽmurk“ kritikovi Mišovi Mikuleckému, ktorý aktívne kritizoval. Trochu menej kritiky, ale predsa prišlo aj od Laca Černého, ktorý okrem iného dodával aj psychickú energiu v „naklonených situáciách“ pri tvorbe. Miesto ďalšieho kritika zaujal aj Martin Ivan. Tiež by som chcel poďakovať aj Maťovi Kučerovi za pochopenie psychickej situácie (ostatní to asi nevedia pochopiť, čo znamená sedieť za počítačom [nebojte, sedel som za ním doma Žmurk, v škole by to asi nešlo Žmurk] niekoľko dní, sedem hodín po vyučovaní s desiatimi vyučovacími hodinami Žmurk. Nie menšiu vďaku si určite zaslúži aj moja mama, ktorá bola vždy blízko, keď som už bol naozaj vyčerpaný a povzbudzovala ma... (a poviem Vám, že to bolo často Žmurk Ak som náhodou zabudol spomenúť niekoho, kto sa tiež akýmkoľvek spôsobom podieľal na vzniku tejto stránky, tak sa mu ospravedlňujem. Ešte som zabudol poďakovať našej pani riaditeľke Márii Švantnerovej, bez ktorej by asi bolo zbytočné nejakú stránku tvoriťŽmurk.

M.S. (webmaster?)

Neberiem na seba zodpovednosť za obsah stránok, ale iba za technickú funkčnosť stránok, ktoré som sám vytvoril pre školu!

Design & source code (not content!) by M.S.
[tento text bol napísaný na jar 2002]
Návrat hore
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 21:03    Téma: rohlik Odpovedať s citátom

Je ozaj pekné že ste si dali tú prácu, ale krajšie by bolo keby
ste tam naskenovali trochu aktuálnejšie fotky(do fofogálérie) Zvolanie

Pôvodný dátum príspevku – pondelok, 1. máj 2006, 15:28
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 4. júna 2006, 21:12    Téma: Re: rohlik Odpovedať s citátom

rohlik napísal(a):
krajšie by bolo keby ste tam naskenovali trochu aktuálnejšie fotky(do fofogálérie) Zvolanie

Na tému fotogalérie sme sa vyjadrili už v odpovedi Tomášovi z II.GA.

Naša ponuka Tomášovi platí samozrejme aj pre vás, Rohlík, aj pre všetkých ostatných žiakov a študentov našej školy. (Terajších aj bývalých.)

Pôvodný dátum príspevku – pondelok, 1. máj 2006, 15:35

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> O fóre a stránkach Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006