Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Prvý deň a týždeň nového šk. roka 2006/2007

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 2. septembra 2006, 14:47    Téma: Prvý deň a týždeň nového šk. roka 2006/2007 Odpovedať s citátom

Dostali sme emailom otázku od novej gymnazistky, ako má prebiehať prvý deň nového školského roka. Odpovedali sme jej emailom, ale pre istotu to zhrnieme aj tu vo fóre, ak by ešte niekto iný bol v neistote.

Prvý deň, v pondelok 4. septembra 2006 treba prísť do školy na 8:00. O 9:00 začína sv. omša v kostole sv. Vincenta de Paul (kúsok od školy).

V pondelok a utorok by sa mali konať viac-menej iba triednicke hodiny. V stredu by sa malo začať učiť podľa zredukovaného rozvrhu. Od ďalšieho pondelka, 11. septembra 2006, by už malo byť vyučovanie v plnom rozsahu podľa (dúfame) definitívneho rozvrhu.

Ak máte otázky k prvému týždňu nového školského roka, pošlite ich prosím do tejto témy. Stačí stlačiť tlačidlo poslať odpoveď...

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: sobota, 2. septembra 2006, 18:50    Téma: Odpovedať s citátom

citát:
Od ďalšieho pondelka, 11. septembra 2006, by už malo byť vyučovanie v plnom rozsahu podľa (dúfame) definitívneho rozvrhu.

Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť Radosť

ZA 1 TÝŽDEŇ???????????????????

Rehot! Radosť
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 2. septembra 2006, 18:59    Téma: Odpovedať s citátom

Nerozumiem celkom tej radosti... Nie je to tak isto každý školský rok? Neviem o tom, že by sa ihneď nabiehalo napr. na semináre cez 7. a 8. vyučovaciu hodinu, na ktorejkoľvek škole.

Je možné, že plný rozvrh začne platiť už v stredu... Preto som písal „malo“. Sorry, že to teraz cez víkend neviem povedať presne. Kto to potrebuje vedieť so 100% istotou, nech sa informuje na sekretariáte školy.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 3. septembra 2006, 12:35    Téma: Odpovedať s citátom

citát:
Nie je to tak isto každý školský rok?

Nie, nie je. Niekedy trvá aj dva týždne pokým sa vyučuje podľa
definitívneho rozvrhu.
PS: ešte by som sa chcel niekoho kompetentného spýtať, kedy približne v pondelok skončí škola.
Vopred Ďakujem.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 3. septembra 2006, 12:45    Téma: Odpovedať s citátom

Obedy pre najmenších sa začínajú vydávať už od 10:30, takže pondelok dlhý nebude.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 3. septembra 2006, 19:57    Téma: Odpovedať s citátom

rohlik napísal(a):
Nie, nie je. Niekedy trvá aj dva týždne pokým sa vyučuje podľa definitívneho rozvrhu.

A nehovor, minulý rok sme hneď po dni s triednymi učiteľmi nabehli na skoro definitívny rozvrh, zmeny tam boli naozaj minimálne...Skúšal si niekedy robiť rozvrh pre 29 tried? Pekná sranda... Možno raz budeš učiteľ a dočkáš sa Radosť

rohlik napísal(a):
PS: ešte by som sa chcel niekoho kompetentného spýtať, kedy približne v pondelok skončí škola.

Po sv. omši od pol jedenástej môžete ísť na obed a potom domov.
Prajem pekný zajtrajší deň.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Skywalker
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 60
Bydlisko: Bratislava IV
Reputácia: 100.2

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 4:08    Téma: Rozvrh Hodín Odpovedať s citátom

Rozvrh hodín nie je žiadna sranda. Je to skutočne fuška, ktorá si vyžaduje množstvo strpenia, detailov a informácií. Podľa môjho názoru je takmer nemožné vytvoriť adekvátny rozvrh, ktorý by vyhovoval absolútne všetkým žiakom a študentom.

Musím priznať, že to závisí od situácie, keď som študoval na tejto škole, kompletný rozvrh bol známy vždy zväčša až na druhý týždeň od začatia školského roka. Ale to je, samozrejme, v rámci normálu.

Mám veľký rešpekt k tým školám, ktoré majú svoj kompletný rozvrh hotový hneď v prvý deň školského roku. Samozrejme preto, že na ňom pracovali už počas augusta. Vytvorenie takéhoto kompletného rozvrhu v takomto skorom časovom termíne je však podmienené veľmi nepatrnými alebo skoro žiadnymi personálnymi zmenami a taktiež žiadnymi oneskoreniami v nastúpení do pracovného pomeru učiteľstva.


Želám príjemný rozvrh Rehot

Študent Študent Radosť Študent

_________________
Prajem vám všetkým príjemný deň ! Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 9:37    Téma: Re: Rozvrh Hodín Odpovedať s citátom

Skywalker napísal(a):
Mám veľký rešpekt k tým školám, ktoré majú svoj kompletný rozvrh hotový hneď v prvý deň školského roku. Samozrejme preto, že na ňom pracovali už počas augusta.

Šalieš? Akože podľa teba sa na našej škole rozvrh začína zostavovať v septembri? Šiši

(Vidno, že pred čítaním príspevkov tohto diskusného fóra bude potrebné si vždy dať konskú dávku anti-naivných antibiotík. Naivita dnešnej mládeže je skutočne ohurujúca.)

doc. PhDr. prof. Ing. Ovsená Vločka, DrSc., člen-korešpondent SAV

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Skywalker
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 60
Bydlisko: Bratislava IV
Reputácia: 100.2

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 12:06    Téma: Rozvrh Hodín Odpovedať s citátom

HAHAHAHAHAHA ! AKO KRÁSNE STE MA ROZOSMIALI PÁN AVENÁRIUS.

Budete snáď prekrúcať každú moju vetu, ktorú do tohto diskusného fóra napíšem ? Nerozumiem, že či bolo také tažké pochopiť tú vetu, ktorá tvrdila, že mám rešpekt ku školám, ktoré majú hotové svoje rozvrhy hodín už v prvý deň školského roka ? Myslíte si, že som imbecil, že som si myslel, ze na vašej škole sa rozvrh hodín začína robiť v septembri ? Prepáčte, ale až taký blbý nie som. Podľa vyššie uvedeného príspevku odo mna bolo veľmi ľahko vyčitateľné, že absolútne chápem tomu, že tvorenie rozvrhu hodín je veľmi zdĺhavý proces. Iba som poukazoval na to, že tie školy začnú tie rozvrhy hodín tvoriť ešte skôr, ako niektoré iné školy. To je všetko, je mi úplne jasné, že aj táto škola ho tvorí už počas prázdnin, to by pochopil aj Maxipes Fík.

_________________
Prajem vám všetkým príjemný deň ! Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 12:17    Téma: Re: Rozvrh Hodín Odpovedať s citátom

Skywalker napísal(a):
Iba som poukazoval na to, že tie školy začnú tie rozvrhy hodín tvoriť ešte skôr, ako niektoré iné školy.

Napísal si, že niektoré školy majú definitívny rozvrh hotové už 1. septembra (citujem:) „samozrejme preto“, lebo ho začali tvoriť už v auguste. Akoby my sme ho nezačali tvoriť už v júli, či lepšie povedané v apríli, kedy sa začínajú pripravovať úväzky učiteľov na ďalší školský rok.

Nemyslím si, že na Slovensku existuje škola, kde sa rozvrh začína pripravovať skôr než na našej škole. Naša škola je však kolos, preto si tvorba rozvrhu (aj pomocou špecializovaného softvéru, ktorý používame!) vyžaduje dlhší čas než tvorba rozvrhu pre vidiecku málotriedku.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006