Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Prázdniny končia, škola začína,...

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: pondelok, 21. augusta 2006, 15:20    Téma: Prázdniny končia, škola začína,... Odpovedať s citátom

...mnohí sa do tej "našej milovanej" školy tešia, iní sú ešte viac
znechutení ako ja Hnev
Zase tie staré učiteľské tváre, možno aj nejaké nové, btw
som sa dozvedel že škola prijala nejakého nového učiteľa fyziky,
vraj vedeckého ateistu.
Vzhľadom na to že už ideme do deviny, budeme prvý polrok
usilovne makať, a ten druhý budem(aspoň ja) každé ráno uvažovať,
či sa do tej našej "školičky milovanej" vôbec vyberiem. Úsmev
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Soft Loader
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 26. 5. 2006
Príspevkov: 19
Bydlisko: BA
Reputácia: 109.7

PríspevokZaslané: pondelok, 21. augusta 2006, 20:50    Téma: Re: Prázdniny končia, škola začína,... Odpovedať s citátom

to vyzerá na hlbokú depresiu, rohlík... Vyplazený jazyk

rohlik napísal(a):
Zase tie staré učiteľské tváre

staré? som myslel, že táto škola ako relatívne nedávno založená má relatívne ešte velmi mladých učitelov, až na výnimky na rozdiel od škol, čo boli založené už v rakúsku-uhorsku.

rohlik napísal(a):
btw som sa dozvedel že škola prijala nejakého nového učiteľa fyziky, vraj vedeckého ateistu.

to pochybujem... podla mňa katolicke školy maju zakázané prijímať do zametnania ateistov. to budú zase povery.
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
rohlik
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 93

Reputácia: 224.2
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 25. augusta 2006, 20:28    Téma: Odpovedať s citátom

Milý soft neviemčo,
citát:
to vyzerá na hlbokú depresiu, rohlík... Vyplazený jazyk
pokojne si môžeš nechať svoje múdre dedukcie môjho
duševného stavu a nechváliť sa svojimi historicko-geografickými vedomosťami.
Tým mojim výrokom boli myslené tváre ktoré
budem(musieť) vídať už deviaty rok... Niektoré tváre budem vídať
veľmi rád, pri iných sa mi bude otvárať nož vo vrecku.
A ešte k tomu novému učiteľovi: dozvedel som sa to z pomerne
dôveryhodného zdroja, zabudol som ale síce dodať že by mal vyučovať
iba ak sa nenájde nejaký iný, jeho veriaci kolega(kolegyňa).
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
Skywalker
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 60
Bydlisko: Bratislava IV
Reputácia: 100.2

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 4:19    Téma: Fyzikár Odpovedať s citátom

Znamená to snáď to, že favorizovaný profesionál a génius menom Jozef Poór už nepracuje na Spojenej škole Sv. Vincenta de Paul ? Pán Avenárius, môžete mi prosím Vás prezradiť túto informáciu ?

RNDr. Jozef Poór je geniálny človek a najcharakternejší pedagóg zo všetkých pedagógov, ktorí kedy na tejto škole pracovali. Bol to profesionál Fyziky a mnohých ďalších prírodných vied a zároveň bol veriacim s otvorenými očami, bol to skvelý človek, vyzdvihujem ho absolútne do výšin, pretože takým skutočne aj bol, bola by veľká škoda, keby táto škola prišla o tak jedinečného človeka.

PS : Neexistovala otázka, na ktorú by Pán RNDr. Jozef Poor nevedel odpovedať, nech bola z akejkoľvek oblasti vied Úsmev

_________________
Prajem vám všetkým príjemný deň ! Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 9:38    Téma: Re: Fyzikár Odpovedať s citátom

Skywalker napísal(a):
Znamená to snáď to, že favorizovaný profesionál a génius menom Jozef Poór už nepracuje na Spojenej škole Sv. Vincenta de Paul ?

Stačí pozrieť do zoznamu zamestnancov na adrese zam.vdp.sk

Skywalker napísal(a):
RNDr. Jozef Poór je geniálny človek a najcharakternejší pedagóg zo všetkých pedagógov, ktorí kedy na tejto škole pracovali.

Netušil som, že existuje hitparáda charakternosti pedagógov. Ale sme radi, že aspoň jeden z nás siaha aspoň po členky „profesorovi“ Abd-ru-šinovi. (My ostatní ani potiaľ.)

Ešte by ma zaujímalo, nakoľko tvoje ospevovanie súvisí s tým, ako prísne ten či onen pedagóg známkuje na vysvedčení? Bol by si schopný rovnako oceniť aj pedagóga, ktorý necháva študentov prepadávať, u ktorého známky 1 a 2 sú vyznamenaním a pre ich dosiahnutie treba vynaložiť veľa práce?

Alebo mierumilovnosť = genialita?

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Skywalker
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 60
Bydlisko: Bratislava IV
Reputácia: 100.2

PríspevokZaslané: streda, 27. septembra 2006, 11:59    Téma: Fyzikár Odpovedať s citátom

Ďakujem veľmi pekne, že ste ma pomocou linku naviedli na zoznam pedagógov pracujúcich na Spojenej škole Sv. Vincenta de Paul. Bol som milo potešený faktom, že pán pedagóg Jozef Poór ešte stále pracuje na vašej škole.

Je samozrejmé, že každý z nás si určuje svoj vlastný názor o tom či onom pedagógovi, ktorý ho vyučuje, myslím si, že je to absolútne normálne. A stále netuším, že prečo musíte do každej diskusie pliesť aj Abdrushina, nikdy som nepovedal ani len netvrdil, ze vsetci ostatni ludia su oproti nemu "nuly". Napísal som, že je podľa môjho názoru najinteligentnejší človek na svete. A je to môj osobný názor, pán Avenárius. Takže, nevim odkiaľ dedukujete ten fakt, že vy ostatní mu nesiahate ani po členky. Nie je to pravda.

Zabudli ste, že som veľmi kritický človek, moje ospevovanie nikdy nesúviselo s tým, akou prísnosťou sa pedagóg prejavuje, vravel som o charakternosti, a tým som myslel myslenie, morálku a spôsob akým sa pedagóg prejavuje voči študentom, ako im pomáha a ako sa s nimi vie porozprávať aj vtedy, keď práve nie je hodina v priebehu.

Samozrejme, že viem oceniť aj takého pedagóga, samozrejme, že viem.
Keď hodnotím učiteľa, prizerám pri tom na mnohé faktory, na rôzne stránky. Predovšetkým ma zaujíma to, akým štýlom "ordinuje" hodinu. Akým spôsobom vyučuje, ako vie navodiť študentov na správnu tóninu, aby robil svoje hodiny zaujímavými, ako si vybudováva rešpekt. Na vašej škole bolo ešte zopár dobrých učiteľov, ktorí týmito vlastnosťami disponovali.

_________________
Prajem vám všetkým príjemný deň ! Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Plusy a mínusy Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006