Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Tvoj odkaz do Knihy návštev / Your GuestBook Message
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
89.173.48.184
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 24. júna 2009, 13:51    Téma: ok... Odpovedať s citátom

Nechápem
ok,ok...uložila som si to a ked budem niekomu neco pisat tak si to vzdy pozriem...ah jaj...ale ona by sa k ostatnym tiez nemusela spravat tak ako sa sprava!!! Zvolanie
Návrat hore
89.173.48.184
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 29. júna 2009, 17:34    Téma: nwm Odpovedať s citátom

Neviem inak odkial som to mala vediet ma to byt niekde napisane Tyran nie?!ach jaj... Otrasné



Slnko MIMOCHODOM VŠETKÝM PEKNÉ PRÁZDNINY!!! Slnko
Vyplazený jazyk
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: pondelok, 29. júna 2009, 17:39    Téma: Odpovedať s citátom

Veď aj je... Vždy, keď sa otvorí editovacie okno wiki webstránok, sú pod ním zhrnuté vyššie citované pravidlá prispievania. Takisto pekné prázdniny!
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
=) Smiley (=
hosť fóra






PríspevokZaslané: sobota, 11. júla 2009, 10:03    Téma: Triedne fórum Odpovedať s citátom

ak som spravila na nejakej stránke napríklad cez blog.cz alebo estranky no tak môžem to napísať do kolonky triedne forum?
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 12. júla 2009, 11:22    Téma: Odpovedať s citátom

Jasné. Úsmev
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
=) Smiley (=
hosť fóra






PríspevokZaslané: utorok, 14. júla 2009, 11:45    Téma: Odpovedať s citátom

Ďakujem! Úsmev
Návrat hore
Andrea Simeckova
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 3. februára 2010, 16:20    Téma: prijatie na ZS Odpovedať s citátom

Dobry den, velmi ma zaujala Vasa skola a rada by som (sice az o rok, mozno az o dva), prihlasila svoju dcerku do 1.triedy ZS. Zaujimalo by ma, ake su podmienky prijatia, byvame v Ruzinove. dakujem velmi pekne za odpoved. Andrea
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: štvrtok, 4. februára 2010, 10:12    Téma: Re: prijatie na ZS Odpovedať s citátom

Andrea Simeckova napísal(a):
Dobry den, velmi ma zaujala Vasa skola a rada by som (sice az o rok, mozno az o dva), prihlasila svoju dcerku do 1.triedy ZS. Zaujimalo by ma, ake su podmienky prijatia, byvame v Ruzinove. dakujem velmi pekne za odpoved. Andrea


Teší ma, že Vás naša škola zaujala. Sme cirkevná škola a podmienkou prijatia je, že chcete dať svoje dieťa na školu, kde vychovávajú v kresťanskom duchu. Žiadne iné podmienky nemáme.

Snažíme sa zabezpečiť deťom vysokú odbornosť vo vzdelaní kvalifikovanými učiteľmi a nájsť v nich to, v čom sú dobrí, samozrejme v spolupráci vás, rodičov.

Prajem Vám pekný deň.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
ztat
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 23. júna 2010, 12:15    Téma: dobrý den Odpovedať s citátom

Radosť Radosť ste velmi milá skola
Návrat hore
nijan
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 19. júla 2010, 13:19    Téma: skolka Odpovedať s citátom

Dobry den, zaujimalo by ma, ako pokracuju pripravy novej materskej skoly, moj syn je uz sice od maja riadne zapisany na inu MS v okoli, ale pred par dnami mi prisliel e-mail od patra Slaninku a tam vyzyval k pomoci pri dokoncovani a zaujemcov o podrobne informacie odkazoval na tuto stranku, no tu som nic take nenasiel.
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: pondelok, 19. júla 2010, 13:27    Téma: Odpovedať s citátom

Ihneď, ako budú podrobnejšie informácie k dispozícii, tak ich zverejníme aj na titulnej webstránke. Zatiaľ nie sú.

Môžem však potvrdiť, že plánujeme od septembra založenie škôlky v bývalej budove CVČ za naším školským dvorom na Chlumeckého ulici, oproti ZUŠ sv. Cecílie. Radosť

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 20. júla 2010, 10:38    Téma: Re: skolka Odpovedať s citátom

nijan napísal(a):
Dobry den, zaujimalo by ma, ako pokracuju pripravy novej materskej skoly, moj syn je uz sice od maja riadne zapisany na inu MS v okoli, ale pred par dnami mi prisliel e-mail od patra Slaninku a tam vyzyval k pomoci pri dokoncovani a zaujemcov o podrobne informacie odkazoval na tuto stranku, no tu som nic take nenasiel.

Nenašli ste, lebo na papieri ešte nič nemáme. Vieme len, že budovu CVČ na Chlumeckého ulici nám magistrát dá do nájmu, aby tam mohla byť materská škôlka. Nájomnú zmluvu zatiaľ nemáme, ale rodičia prípravného výboru občianského združenia Iniciatíva rodičov Ružinova pracujú na tom, ako prispôsobiť budovu na fungovanie materskej škôlky.

Radi by sme otvorili dve triedy od septembra. Ak Boh dá, že sa podarí, je k tomu potrebné vybaviť ešte veľa formalít.

Zápis detí by mal byť v auguste. Oznam o zápise zabezpečíme cez túto webovú stránku.

Rodičia, ktorí iniciovali vznik tejto MŠ, už prakticky pokryli počet detí, ktoré v týchto triedach môžu byť, teda 41.

Ak chcete pomôcť pri príprave a realizácii rekonštrukčných a prípravných prác, spojte sa prosím s pani Sádovskou na: katka.sadovska@gmail.com.

Prajem vám pekný deň.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 29. júla 2010, 19:34    Téma: Odpovedať s citátom

Informácie o založení materskej škôlky sú už dostupné na špeciálnej webstránke.

Odkaz na webstránku materskej školy od dneška nájdete aj na našej titulnej webstránke.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Hela Hronska
hosť fóra






PríspevokZaslané: piatok, 30. júla 2010, 13:22    Téma: zoznam zositov Odpovedať s citátom

Dobry den,
dcerka nastupuje od 2.9. do 1.rocnika tejto skoly. Pri zapise sme dostali papier so zoznamom zositov a pomocok, zial niekde sme ho doma "dobre zalozili" a nemozem ho najst. Je tento zoznam niekde na stranke skoly, prip. mi poradte ako sa k nemu mozem v priebehu augusta dostat... rada by som dcerke postupne kupila potrebne pomocky....
vopred dakujem za odpoved , zelam vela uspechov a pekny zvysok prazdnin...
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 30. júla 2010, 15:32    Téma: Re: zoznam zositov Odpovedať s citátom

Hela Hronska napísal(a):
papier so zoznamom zositov a pomocok, poradte ako sa k nemu mozem v priebehu augusta dostat...


Aj cez prázdniny sme v škole, ak sa zastavíte, odídete so zoznamom pomôcok.

Prajem vám pekný zvyšok prázdnin.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 8 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006