Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Tvoj odkaz do Knihy návštev / Your GuestBook Message
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:43    Téma: Tvoj odkaz do Knihy návštev / Your GuestBook Message Odpovedať s citátom

Ak máte pre nás krátky pozdrav alebo odkaz, napíšte ho do tejto témy, čiže stlačte na tejto stránke tlačidlo poslať odpoveď. Ak máte pre nás špeciálny odkaz, môžete v Knihe návštev po zaregistrovaní svojho členstva vo fóre založiť aj novú diskusnú tému (použite tlačidlo nová téma). Ďakujeme. Cool

*****

If you have a short message or greetings for us, simply post your message here by replying to the topic you are reading right now. (Just press the post reply button, called “poslať odpoveď” in Slovak.) If you have anything special to tell us, you may also, as a registered member of this forum, set up a new discussion topic in this Guest Book by pressing the “nová téma” (new topic) button. Thank you. Cool

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 2. apríla 2006, 13:07

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk


Upravil(a) Admin – nedeľa, 19. novembra 2006, 18:16 (1 raz opravený text)
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
hosť fóra







PríspevokZaslané: sobota, 3. júna 2006, 18:05    Téma: Odpovedať s citátom

kto je patronom skoly,prosim

Pôvodný dátum príspevku – pondelok, 24. apríla 2006, 8:17
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: sobota, 3. júna 2006, 18:10    Téma: Odpovedať s citátom

citát:
kto je patronom skoly,prosim

Myslíte duchovným? Svätý Vincent de Paul (1581–1660). (Iné zhrnutie v angličtine.)

Ak myslíte zriaďovateľa, patríme pod farnosť Bratislava-Ružinov a školský rok slávnostne otvárame aj zakončujeme v kostole sv. Vincenta de Paul, ktorý je v blízkosti školy.

Pôvodný dátum príspevku – pondelok, 24. apríla 2006, 8:30

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Bajka1001
elév(ka) fóra
elév(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 1

Reputácia: 103.6

PríspevokZaslané: sobota, 3. júna 2006, 18:20    Téma: Odpovedať s citátom

Želé

Pôvodný dátum príspevku – pondelok, 24. apríla 2006, 11:17

_________________
Wizard
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu
hosť fóra







PríspevokZaslané: piatok, 21. júla 2006, 8:14    Téma: Odpovedať s citátom

aka je prosim oficialna mailova adresa skoly

Pôvodný dátum príspevku – streda, 10. máj 2006, 9:37
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 21. júla 2006, 8:17    Téma: Odpovedať s citátom

hosť fóra napísal(a):
aka je prosim oficialna mailova adresa skoly

Ako uvádzame na webstránkach s kontaktnými údajmi pre gymnázium a s kontaktnými údajmi pre ZŠ, hlavná a oficiálna emailová adresa našej školy je info@vincentdepaul.sk.

Ďalej existuje takmer 100 iných adries v tvare nieco@vincentdepaul.sk. Svoje vlastné adresy majú naši vyučujúci, študenti a ziaci, jednotlivé vyučovacie predmety atď., avšak tieto adresy ako zabezpečenie proti spamu nezverejňujeme priamo na webstránkach.

(Jednotlivým vyučujúcim však môžete posielať emaily aj prostredníctvom tohto diskusného fóra, stačí kliknúť na tlačidlo v zozname registrovaných návštevníkov fóra.)

Pôvodný dátum príspevku – streda, 10. máj 2006, 11:47

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Gabriela Stankova
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 3. augusta 2006, 9:20    Téma: maturita Odpovedať s citátom


Zdravym vsetkych !
Veľmi rada by som sa opytala, kedy budu na nete fotky z maturit 06.
Veľa z nas ich netrpezlivo ocakava...
Dakujem
Gabika Úsmev
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 3. augusta 2006, 11:21    Téma: Re: maturita Odpovedať s citátom

Gabriela Stankova napísal(a):
Veľmi rada by som sa opytala, kedy budu na nete fotky z maturit 06.

Pozdravujeme olympijskú víťazku! (V španielčine.) Víťaz

Niečo k tejto otázke zaznelo už v osobitnej téme.

Školské fotogalérie sa idú radikálne prerábať. Nasadíme softvér Coppermine, ktorý umožní zverejňovať fotogalérie na našich webstránkach hociktorému návštevníkovi stránok.

Prosíme o pochopenie, že prioritu má momentálne príprava spustenia nového softvéru a až potom doplníme chýbajúce fotogalérie (maturity, Linz, Dánsko...).

Vďaka novému softvéru sa navždy zbavíme otázok typu „Kedy tam už konečne bude tá fotogaléria?“, lebo každý návštevník si tú fotogalériu bude môcť zverejniť aj sám. Dizajn stránok vyrába automaticky softvér, stačí len odosielať fotky z počítača.

Nová fotogaléria bude prepojená s diskusným fórom: prihlasovacie meno a heslo z diskusného fóra bude platiť aj pre fotogalérie, a tiež naopak.

Tu je demoverzia nových školských fotogalérií. Dizajn sa ešte zmení, aby farebne ladil s ostatnými školskými stránkami. Ešte nemá zmysel sa tam prihlasovať ani posielať fotky, integrácia s diskusným fórom ešte nie je hotová, nie sú povytvárané kategórie albumov... (Čiže to, čo máme momentálne v starej fotogalérii.)

Ak je tu nejaký zdatný programátor, ktorý sa nudí a má záujem nám pomôcť so spustením Coppermine na našich stránkach, nech sa prihlási. Aspoň to bude skôr hotové. Ide nám o úpravu CSS štýlov a/alebo zdrojového kódu Coppermine, aby nové fotogalérie vzhľadom zapadli do vincentdepaul.sk.

Takže predbežne sme asi Gabiku sklamali... Čím by sme to odškodnili? OK, tu je malé tajomstvo pre čitateľov tohto príspevku: na vincentdepaul.sk už boli spustené WIKI stránky. Pst!

Ale ešte sa odlaďujú posledné veci, takže táto prevratná novina zatiaľ nebola oficiálne oznámená... Školské wikistránky sú TU. Pozrite napríklad wikistránku o nemčine alebo wikistránku s anglicky napísanými esejami našich gymnazistov o Ružinove.

Ak máte chuť, môžete ihneď začať prispievať, upravovať už existujúce stránky alebo vytvárať nové svoje vlastné webstránky alebo webstránky svojej (aj bývalej) triedy / ročníka / (ne)obľúbeného predmetu...

Čo sú WIKI stránky, je opísané aj v špeciálnej téme diskusného fóra. Od septembra je už teda na našej škole možné, aby učiteľ zadal domácu úlohu s tým, že riešenia DÚ skontroluje na webstránkach žiakov. Pretože každý žiak a študent našej školy dnes už má svoju vlastnú webstránku (dokonca viacero), napríklad ak sa voláš Janko Polienko, Tvoja adresa je: vincentdepaul.sk/skola/Janko_Polienko (medzi Janko a Polienko, čiže medzi menom a priezviskom je vždy podčiarkovník).

A tak ďalej, namiesto Janko_Polienko sa dá dosadiť (aj s mäkčeňmi a dĺžňami!) ľubovoľné iné meno (aj bývalého) žiaka alebo učiteľa našej školy, alebo názov vyučovacieho predmetu, triedy... Tu je napríklad wikistránka pre jednu z našich bývalých gymnaziálnych tried. Ak sa vám stránka zdá príliš krátka, môže ju hocikto hneď teraz rozpísať a rozšíriť, pridávať na ňu fotky alebo iné prílohy... Zvolanie

Nasadili sme na našich školských stránkach nakoniec ten istý softvér, ktorý používa Wikipédia, čiže MediaWiki, ale farebne sme ho prispôsobili dizajnu diskusného fóra. Ak sa nemýlime, sme na Slovensku prvá škola s wiki stránkami.

Toľko na margo toho, či sa cez prázdniny na škole iba vylihuje alebo sa aj pracuje. Cool

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk


Upravil(a) Admin – utorok, 8. augusta 2006, 14:24 (1 raz opravený text)
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Gabriela Stanková
hosť fóra






PríspevokZaslané: piatok, 4. augusta 2006, 20:21    Téma: čojaviem :) Odpovedať s citátom

Veľmi pekne ďakujem za rýchlu odpoveď, Radosť
Pravdupovediac, vôbec som to nečakala a nová tvár tejto stránky je pre mňa tiež milou novinkou.
Len tak ďalej Úsmev
Prajem pekné leto a určite Vás prídem v septembri pozrieť .
Gabika
ps: prikladám foto z dovolenky v Chorvátsku



P1010401.JPG
 Komentár:
 Veľkosť:  1.84 MB
 Stiahnuté:  1297-krát

P1010401.JPG


Návrat hore
Soft Loader
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 26. 5. 2006
Príspevkov: 19
Bydlisko: BA
Reputácia: 109.7

PríspevokZaslané: piatok, 4. augusta 2006, 23:09    Téma: Odpovedať s citátom

To je iný feudalizmus...
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail
hosť fóra







PríspevokZaslané: streda, 9. augusta 2006, 8:07    Téma: Odpovedať s citátom

Dobrý deň.
Volám sa Anna Vašková. Mám 28 rokv a črtá sa mi práca v Bratislave s možným nástupom November alebo Január.
Mám 7 ročnú dcéru, Kvetoslavu, ktorá nastupuje tento rok do školy. Chcem sa opýtať, či by bolo možné prijať ju dodatočne na Vašu školu a či jestvuje ešte nejaká cirkevná základná škola v oblasti Staré Grunty, keďže tam by sa malo moje nové pracovisko nachádzať. Veľmi by mi to pomohlo, pretože automobil zatial k dispozícii nemáme.
Na Vašej stránke som našla možnosť kontaktovať , budem Vám veľmi vďačná za odpoveď a pomoc.
ankaorange@orangemail.sk
S pozdravom
Anna Vašková
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: streda, 9. augusta 2006, 17:47    Téma: Odpovedať s citátom

Prajem pekný deň,

je možne prestúpiť aj na našu školu do prvého ročníka.

Staré Grunty sú však na opačnom konci Bratislavy.

Najbližšia cirkevná škola je Základná škola sv. Františka z Asisi v Karlovej Vsi.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
ankaorange@orangemail.sk
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 10. augusta 2006, 7:48    Téma: Odpovedať s citátom

Dobrý deň.
Som Vám veľmi vďačná za odpoveď, pomôže mi to pri rozhodovaní, tiež bude záležať aj na tom, kde sa bude naše nové bydlisko nachádzať.
Určite Vás ešte budem kontaktovať aj telefonicky.
Prajem Vašej škole všetko dobré a pekný nástup do šk roka 2006/2007.
S pozdravom Anna VAšková
Návrat hore
Skywalker
adept(ka) fóra
adept(ka) fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 60
Bydlisko: Bratislava IV
Reputácia: 100.2

PríspevokZaslané: sobota, 26. augusta 2006, 1:46    Téma: VITAJTE !!! Odpovedať s citátom

Prajem prijemny dobry vecer. Pozdravujem pana "profesora" Alexandra Avenaria a chcel by som ho pochvalit za jeho nevyslovnu obetavost a iniciativu, ktoru pre chod a funkcnost tejto stranky obetuva. Cest vam pan "profesor". ( slovko profesor davam do zatvorky z toho dovodu, ze tento titul nie je pravoplatny a moze byt udeleny len samotnym prezidentom Slovenskej republiky, ospravedlnte ma prosim, nemyslim to zle ani s dovodom urazky ). Rozhodol som sa prist pozriet vasu pracu a posobnost, ktoru na tejto webovej stranke vyvijate, nakolko som tento novy vynikajuci vzhlad tejto webovej stranky videl naposledy v jeho rannom stadiu, chcel som teda vediet ako je chod for v progrese, ci sa osvedcili a ci si studenti a ziaci osvojili prispievanie prispevkov do tychto mnohorakych for. Znovu ste ma, pan "profesor" donutili porozmyslat nad tym, ze kedy mate cas travit vsetok ten dlhocizny cas za tvorbou tohto diela a jeho novotinami popri vasom ucitelskom poste. Zda sa, ze viete pracovat velmi rychlo a efektivne. Prave sa chystam pozriet si nejake starsie fotogalerie a tesim sa, ked tam uvidim nejake nove, ktore som este nemal cas pozriet si. Pozdravujem cely "profesorsky" kolektiv, i ked nie velmi v dobrom nanho spominam, kedze mi niektori "profesori" pripravili i krusne chvilky pocas mojho trojrocneho studia na tomto Gymnaziu. Samozrejme, ze nie som nevinny Rehot Chcel by som vam porozpravat o mojom zazitku, ktory som mal moznost snimat po mojom "odchode" z tohto Gymnazia. Chcel som prestudovat rozdiely medzi statnym Gymnaziom a sukromnym Gymnaziom, roznorody kolektiv, vedenie skoly, pristup pedagogov k studentom, povahy tychto studentov, uroven skoly, uroven podania informacii studentom pedagogmi. Bol som prijaty na Sukromne Gymnazium, ktore sa pysilo takisto zameranim na cudzie jazyky, malo vsak o niekolko jazykov viac, ako napriklad Taliancina, Francuzstina ale aj netradicna Polstina. Rehot Mozem podotknut, ze uroven skoly a pedagogov bola, takpovediac, rovnaka, rovnaky pristup pedagogov, ziadna letargia alebo nezaujem pedagoga o studenta, taka ista striktnost ako na statnej skole, cize, ak si niekto mysli, ze sukromna skola je zla alternativa, nemysli spravne, samozrejme, zalezi to od typu skoly, ale ja som sa stretol s kvalitou a moje domnienky sa potvrdili. Asi najvacsi rozdiel bol v typoch ludi, ktori tam studovali, ale kazdopadne to nebolo nic hrozne alebo nemozne k vydrzaniu. Asi si idem prezriet tie fotogalerie Rehot Dalsi prispevok napisem neskor ! Prijemny dobry vecer zelam vsetkym ! S Panom Bohom !
_________________
Prajem vám všetkým príjemný deň ! Žmurk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Ukáž webstránku autora MSN Messenger
Alexander Avenarius
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 122
Bydlisko: 15 min. od školy
Reputácia: 644.1
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: sobota, 26. augusta 2006, 3:05    Téma: Odpovedať s citátom

Zdravím ťa.

Ďakujeme za slová chvály. Školské stránky sú kolektívnym dielom, nie jednej osoby.

Skywalker napísal(a):
kedy mate cas travit vsetok ten dlhocizny cas za tvorbou tohto diela a jeho novotinami popri vasom ucitelskom poste.

Oprava... od septembra už druhý školský rok nie som „na učiteľskom poste“ aj preto, lebo sa súčasne so správou webového a poštového servera nedal stíhať.

Pokiaľ ide o motiváciu, práca pre stránky je príjemným relaxom popri nezmyselných činnostiach, ktorými inak trávime väčšinu našich životov (zarábanie peňazí Otrasné a podobné taľafatky Sarkasta). OK, v škole sa tiež zarába, ale človek, koho zaujímajú len peniaze, by tam dlho nevydržal.

Ak spomínaš fotogalérie, práve postupne spojazdňujeme naše celkom nové fotogalérie, ktoré bežia na SQL databáze a softvéri Coppermine.

Zatiaľ sa nedajú posielať nové fotky (až o pár dní). Každopádne uvítame už dnes prvé kritiky, komentáre alebo návrhy k novému dizajnu fotogalérií.

Najdôležitejšia zmena oproti starým fotogalériám je, že v nových fotogalériách bude môcť fotky zverejňovať hociktorý návštevník našich webstránok Zvolanie

Prvá fotogaléria, ktorú sprístupníme v novej forme, bude z priebehu písomných maturít v máji 2006. Hádam sa to podarí v najbližších dňoch.

Neskôr zo starých fotogalérií do nových fotogalérií prenesieme všetky doteraz zverejnené fotografie a videá. Keďže ich však je niekoľko tisíc, chvíľu to potrvá.

Nové fotogalérie majú plniť aj archívnu funkciu. Čiže ak ste napríklad v školskom roku 1988/1989 chodili na našu základnú školu do triedy 8.A, tak práve TU je fotogaléria bývalej 8.A za školský rok 1988/89!

Podobným spôsobom sa v nových fotogalériách môžete prenavigovať aj k všetkým ostatným bývalým triedam a k všetkým ostatným predchádzajúcim školským rokom od založenia našej školy v septembri 1994.

Budeme radi, keď si všetky bývalé aj terajšie triedy podopĺňajú obrazové materiály aj za minulé školské roky. Vytvoria tým pestrú, fascinujúcu internetovú kroniku histórie aj dneška našej školy.

Doteraz vždy boli sťažnosti, že sme fotogalérie zverejňovali príliš pomalým tempom. Od septembra 2006 si už fotogalérie môžu každá trieda, študent, žiak aj učiteľ zverejňovať sami. Smelo dotoho! Úsmev

_________________
avenarius@vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 1 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006