Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Tvoj odkaz do Knihy návštev / Your GuestBook Message
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 12. novembra 2008, 19:56    Téma: Odpovedať s citátom

Ťažká schizofrénia, kika/kiňa? Rehot Návštevníci nech nezabúdajú, že sa (v pozadí) zaznamenávajú aj IP adresy všetkých príspevkov do diskusie, takže podľa týchto interných záznamov to vyzerá, že kika (ale až tá druhá) a kiňa je tá istá osoba... Ak sa strašidelne nudíte, skúste sa radšej zapojiť trebárs do ankety o obľúbených predmetoch, ktorú zatiaľ bez odozvy naštartovala lesa. Ideálne by bolo, keby sa tam dali návštevníkom možnosti na hlasovanie...
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
kika kina
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 24. novembra 2008, 20:10    Téma: podakovanie Odpovedať s citátom

dakujeme za vas nazor pan admin Úsmev Úsmev
Návrat hore
kika
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 15. decembra 2008, 22:31    Téma: Odpovedať s citátom

cawte cawte pozdravujem vsetkych a prijemne stravene sviatky uz sa tesite na VIANOCE???? urcite hej.aj ja sa velmi tesim !!!!!!!!!!!!! majte sa pekne a odpiste RehotRehot
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 21. decembra 2008, 20:08    Téma: Odpovedať s citátom

kika napísal(a):
cawte cawte pozdravujem vsetkych a prijemne stravene sviatky uz sa tesite na VIANOCE???? urcite hej.aj ja sa velmi tesim !!!!!!!!!!!!! majte sa pekne a odpiste RehotRehot


Aj ja vás všetkých pozdravujem, oddýchnite si a užite si voľné dni, my učitelia si ich budeme užívať tiež.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
hosť fóra







PríspevokZaslané: štvrtok, 29. januára 2009, 13:45    Téma: Odpovedať s citátom

Ahoj
Návrat hore
Kulacsová
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 16. apríla 2009, 15:41    Téma: Zber papiera Odpovedať s citátom

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či plánuje škola organizovať do konca školského roku ešte zber papiera tak ako je to v organizácii školského roka 2008/2009. ďakujem za odpoveď
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 17. apríla 2009, 21:10    Téma: Re: Zber papiera Odpovedať s citátom

Kulacsová napísal(a):
plánuje škola organizovať do konca školského roku ešte zber papiera tak ako je to v organizácii školského roka 2008/2009.

Cena za kilogram nazbieraného papiera je teraz veľmi nízka. Náklady na zber by boli vyššie ako zisk. Preto sme sa rozhodli, že do konca školského roka papier zbierať nebudeme aj napriek tomu, že sme ho v pláne mali.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
zuzana sillova
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 6. máj 2009, 7:24    Téma: 2.kolo prijimacich pohovorov Odpovedať s citátom

Dobry den, zaujimalo by ma ci Vasa skola bude robit 2. kolo prijimacich pohovorov. Dakujem za odpoved. Zuzana S.
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: streda, 6. máj 2009, 15:11    Téma: Odpovedať s citátom

Áno, chystáme sa robiť aj druhé kolo prijímacích pohovorov, mali by byť 16.6.2009.
_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
andrea
hosť fóra






PríspevokZaslané: štvrtok, 4. júna 2009, 17:38    Téma: nadavanie Odpovedať s citátom

mila pani riaditelka!
moja dcera v skole sv.vincenta de paul pocula vulgarne nadavanie u ostatny ziakov vasej skoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosim vas aby ste s tim nieco urobila!
dakujem za pochopenie
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: piatok, 5. júna 2009, 15:44    Téma: Re: nadavanie Odpovedať s citátom

andrea napísal(a):
moja dcera v skole sv.vincenta de paul pocula vulgarne nadavanie u ostatny ziakov vasej skoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosim vas aby ste s tim nieco urobila!
dakujem za pochopenie

Milá pani Andrea,

tento školský rok našu školu navštevuje 641 žiakov. Neteší ma, že sa naši žiaci takto vyjadrujú, lebo my, učitelia ich vedieme k tomu, aby slušným spôsobom vyjadrili svoj názor.

Poprosím Vašu dcéru, aby sa za mnou zastavila a povedala mi, kto konkrétne sa tak vyjadroval a budem s ním rozprávať o tom, prečo tak urobil.

Naši žiaci sú deti konkrétnych rodičov a aj v spolupráci s nimi, teda aj s Vami sa nám podarí vplývať na nich, aby nám aj Vám robili radosť.

Prajem Vám pekné voľné dni.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
LULA
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 21. júna 2009, 18:36    Téma: POZDRAV Odpovedať s citátom

Pozdravujem vsetkych hlavne p.uc Zuskinovu a Saru
Návrat hore
89.173.48.184
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 22. júna 2009, 20:33    Téma: Prepáčte Odpovedať s citátom

Prosím prepáčte že som sa vyjadrovala vulgárne bola som trocha naštvaná vážne mi to je ľúto prosím odblokujete mi IP adresu?Sľubujem že sa to už nestane a vymažem to!
IP- 89.173.48.184
Plač
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: utorok, 23. júna 2009, 11:44    Téma: Odpovedať s citátom

OK. (Ono by sa to aj samo odblokovalo po 2 týždňoch. Neslušnosti už vyčistila naša čata virtuálnych údržbárov.)
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 24. júna 2009, 6:52    Téma: Odpovedať s citátom

No, dlho to odblokovanie nevydržalo. Otrasné Odporúčame zamyslieť sa nad touto vetou z pravidiel prispievania:

citát:
Obzvlášť je zakázané posielať hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, rasisticky, nacionalisticky či sexuálne orientované príspevky alebo materiály, ktoré môžu porušovať zákony.

Možno pomôže, keď sa to rozpíše do bodov:

citát:
Obzvlášť je zakázané posielať:
Odpadnem hanlivé
Odpadnem neslušné
Odpadnem vulgárne
Lotor nenávistné
Hnev zastrašujúce
Hnev rasisticky
Hnev nacionalisticky
či
Pardon sexuálne orientované príspevky alebo
Tyran materiály, ktoré môžu porušovať zákony.

Takže keby niekto napísal trebárs slová Neznášam ťa, koľko z vyššie uvedených bodov by to porušilo? Asi také tri-štyri. Nechápem

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 7 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006