Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Zápisy z predošlých verzií Knihy návštev
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 18:56    Téma: Odpovedať s citátom

Od dnešného dňa funguje nová verzia Aktualít, do ktorých môže prispievať každý návštevník školských webstránok Zvolanie Ak teda máte nejakú novinku, ktorú chcete oznámiť aj ostatným, pridajte ju do Aktualít. Ak máte všeobecný diskusný príspevok Kvákanie, pripomienku Otrasné, návrh, kritiku Pardon alebo chcete iba niekoho pozdraviť Ahoj, píšte do Knihy návštev. Cool

Pôvodný dátum príspevku – 19.02.2006 / 22:01

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Alexander Avenarius
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 122
Bydlisko: 15 min. od školy
Reputácia: 644.1
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:02    Téma: Odpovedať s citátom

exstudentovi z GsVdP: Mohol si aspoň iniciálky hodiť, však keď si bývalý študent, mal som ťa minimálne rok v triede, tak by som rád aspoň tušil, kto nás tak mohutne kritizuje. Žmurk Kto chce psa biť, palicu si nájde, alebo: vždy sa dá zakryť si jedno oko a pozerať iba tým druhým, čiže vidieť len to, čo je zlé, a nespomenúť nič z toho, čo je dobré.

Hovoríš o druhej PC učebni... ale si nespomenul, že škola si svojpomocne postavila druhú telocvičňu Zvolanie, čo je pri finančnej mizérii, v akej sa školy nachádzajú, ohromný počin.

Školské webové stránky: v predošlých záznamoch knihy návštev (možno si ich nečítal) bolo viackrát vysvetlené, prečo nie sú webové stránky vždy úžasne zaktualizované. Napriek tomu sú však aspoň v dvoch oblastiach naše stránky (dúfame Zvolanie) špičkové: v servise pre prijímacie pohovory na gymnázium prinášame kompletné znenia otázok zo všetkých predmetov za viacero posledných ročníkov prijímačiek, vrátane (podľa možnosti) správnych odpovedí. Prosím pošli adresy webových stránok iných slovenských škôl, kde sa poskytuje podobný servis.

Ďalej školské fotogalérie: v tejto oblasti naša škola asi na Slovensku nemá konkurenciu – ale ak to tak nie je, pošli prosím linku na webové stránky inej školy, kde je sprístupnených bezmála 5000 fotografií a zopár videozáznamov.

K poznámke iného prispievateľa, že fotky sú „staré“: it's not a bug, it's a feature! Cool Cieľom je, aby ste sa aj v roku 2026 mohli prísť pozrieť na tieto stránky a pripomenúť si, ako to vyzeralo vo vašej triede na gymnáziu alebo na ZŠ. Lebo my starší si po 10 rokoch ledva spomenieme na mená a tváre bývalých spolužiakov. Teda cielene zhromažďujeme archívne fotky. Ak máte hocikto ďalšie príspevky do školských fotogalérií, stačí, ak donesiete CD s materiálom na sekretariát školy a fotogalérie doplníme. Je jedno, či nám donesiete fotky z roku 1997 alebo 2006, máme záujem fotograficky dokumentovať prítomnosť aj minulosť školy od jej založenia v roku 1994 dodnes.

Ak je úvodná webová stránka otrasná, stačí vyrobiť lepšiu a poslať ju emailom na školskú adresu, ak sa nám zapáči viac ako dnešná, radi ju použijeme!

K zviditeľňovaniu spomeňme účasť školy na oslavách rozšírenia EÚ v Rakúsku v apríli 2004 za účasti ministrov školstva zo šiestich stredoeurópskych krajín – boli sme jediná pozvaná bratislavská škola. V prvom polroku 2006 je Rakúsko pre zmenu predsedníckou krajinou Európskej únie, v máji 2006 organizujú v Linzi veľké medzinárodné stretnutie mládeže z 12 krajín Európy, na ktoré je pozvaný aj eurokomisár („európsky minister školstva“) Ján Figeľ. Znova dostala naša škola ako jediná bratislavská pozvánku od rakúskych organizátorov (tamojšieho ministerstva školstva a kultúry). Ak to nie je zviditeľnenie, asi by sme mali nasadnúť na raketu na Mars, nechať sa vystreliť do vesmíru a potom by si možno uznal, že vyvíjame aktivitu. Žmurk

Pôvodný dátum príspevku – 20.02.2006 / 14:16

_________________
avenarius@vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
takisto exstudent :)
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:08    Téma: Odpovedať s citátom

No neviem.. tiez nesuhlasim so slovami exstudenta.. na tuto skolu som chodil bezmala 5 rokov a za ten cas som si uvedomil, kolko snahy je v kazdom jednom jej zamestnancovi (niekolko vynimiek tam bolo Žmurk) prinasat pre skolu stale nieco nove a zdokonalovat jej beh, ci uz sa to tyka technickeho vybavenia, propagacie alebo len cisto pristupu k ziakom.

Nezazil som to este uplne "naplno", ale este v casoch, ked sa internet na skolach rozbiehal, tato skola uz mala zriadenu pocitacovu miestnost s pripojenim na internet a to, co cakalo ziakov na gymnaziu (nove stroje a kompletne vybavenie miestnosti) bola asi len spicka ladovca.

Aj ked je to pre teba (exstudenta) mozno zly zazitok, ja som na tejto skole prezil detstvo, ktore by som nevymenil za nic ine.. A ten kto povie, ze sa do skoly chodi rad ucit, tomu neverim Rehot

Skole prajem tolko uspechov ako sa jej darilo naplnat az doteraz a este raz tolko niekedy nudnych ale urcite skvelych ludi z profesorskeho zboru a vedenia. Keep 'em comming Smiech zubatý

Pôvodný dátum príspevku – 20.02.2006 / 19:54
Návrat hore
mac
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:09    Téma: Odpovedať s citátom

počul som že na jednom velmi znamom gymnaziu v blizkom okoli im už šesť týždňov nefunguje školská jedáleň.. tak aj zavedene školy majú dosť svojich problemov

Pôvodný dátum príspevku – 21.02.2006 / 06:32
Návrat hore
exstudent GsVdP
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:12    Téma: Odpovedať s citátom

Myslim si, ze kritika je dobra vec a pomaha k zlepseniu!
Toto je ukazkovy priklad...napisal som aka je ta uvodna stranka otrasna a nastala zmena, ale poriadna, ktorá uz bola potrebna..
!!!To, aby ste moju poznamku na ZIADNE INFO O SKOLE, rychlo po vytvoreni noveho odkazu nastavili na presmerovanie, neuznavam ako fer z vasej strany, lebo ked som to pisal nic take nebolo!!! Ale opat musim pochvalit ako sa veci zacali pohynat k lepsiemu...ja viem, ze to nemusi byt priama reakcia na moju kritiku, ale sa to uz asi nepacilo nielen mne, ale aj ostatnym.....
Aj tak mi stale chyba JEDNODUCHE info o zamerani..ja viem ze je to tam napisame, ale urcite by to bolo lahsie na porozumenie vypisat len gym...vsak vacsinou je tato stranka pre stredoskolakou...
Ohladom telocvicne som nemal dostatok informacii, takze teraz uznavam, ze je to velke plus, podla info co som zistil stala viac ako 3 500 000 sk !!! co bolo urcite tazke najst...musim potvrdit ake to bolo iba s jednou telocvicnou obmedzujuce...takze dufam,ze nemala investicia vlozena do stavby sa bude aktivne vyuzivana.
Ale aj tak stale je co napravat a zlepsovat. Musite uznat, ze GsVdP sa da tazko porovnavat s GLN alebo GIH, ale aj s niektorymi cirkev. skolami ako Matka Alexia a sv. Uršula! Oni su minimalne verejne zname a to chyba GsVdP, nik o nas nevie co mozem potvrdit ked som hovorim odkial som...
Este chcem reagovat na tu jedalen, asi prisprievatel, zabudol na tlacenice, co sa stale tvorili, ked tam bolo gym + zs spolu, co sa teraz konecne vyriesilo, ale aj tak asi nevie ako to maju na inych skolach...moznost vyberu z viacerych druhov jedla...vacsie priestory... ale vdaka aj za to co bolo a za to co varili Žmurk
Ohladom toho Kittsee, som pocul, ze tam museli ist peso, ale to len tak na okraj..ano bola to spravna "cesta" ako urobit skole reklamu, no zjavne to nestaci, ked, ako som spomenul, je malo ziakov! A cim nemej ziakov o to nemej penazi, nemej penazi= nemsia perspektiva do buducnosti...(bohuzial)
Aby ste nepovedali, ze som bol znova zly...pochopte, ze ja mam zaujem o to, aby som mohol byt hrdy na to kde som studoval, aby ked poviem GsVdP som nemusel hovorit, ze je to medzi GIH a GLN Pardon želam preto vela sil do budovania skoly vysokej urovne a silnej konkurencie schopnosti Smiech dakujem za pochopenie Úsmev

Pôvodný dátum príspevku – 21.02.2006 / 12:27
Návrat hore
Alexander Avenarius
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 122
Bydlisko: 15 min. od školy
Reputácia: 644.1
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:17    Téma: Odpovedať s citátom

exstudentovi GsVdP: OK, ďakujeme za konštruktívnu kritiku. Žmurk

exstudent GsVdP napísal(a):
To, aby ste moju poznamku na ZIADNE INFO O SKOLE, rychlo po vytvoreni noveho odkazu nastavili na presmerovanie, neuznavam ako fer z vasej strany, lebo ked som to pisal nic take nebolo!!!

Práveže bolo... Uznávam, že kým sme pred pár dňami sprehľadnili navigáciu webstránok, dalo sa tu všeličo (vrátane tejto Knihy návštev) prehliadnuť... Ale webstránku o zameraní a histórii školy sme tu mali nepretržite od začiatku. Faktom je, že zaktualizovali sme ju až teraz 17.2.2006. Tak či onak, tvrdenie „nič také tu nemáte“ nezodpovedalo skutočnosti, preto som do Tvojho textu vložil link... Teraz som tam ešte pridal edičnú poznámku na túto tému, tak prosím ospravedlniť predošlé nekomentované vloženie linku, chcel som vec riešiť čo najmenej byrokraticky. Úsmev

exstudent GsVdP napísal(a):
Aj tak mi stale chyba JEDNODUCHE info o zamerani

OK, zaznamenávame si to ako podnet. Znova bude hlavný problém v tom, že sme učitelia, nie webdizajnéri. Ak si má učiteľ vybrať, či má kvalitne pripraviť vyučovaciu hodinu alebo či má radšej aktualizovať text webstránok, vyberie si to prvé.

exstudent GsVdP napísal(a):
vsak vacsinou je tato stranka pre stredoskolakou...

Určite nie! Je rovnako pre gymnázium aj pre ZŠ. Keď už sa Ti zdá, že naše gymnázium nemá renomé, ZŠ ho zrejme má a zatiaľ ani jeden rok sme nemali problém naplniť tri triedy prvého ročníka, aj keď iné ZŠ pre nedostatok žiakov zatvárajú.

exstudent GsVdP napísal(a):
Ohladom telocvicne [...] je to velke plus, podla info co som zistil stala viac ako 3 500 000 sk !!!

Vidíš, nakoniec si lepšie informovaný než ja, radový zamestnanec. Žmurk Netuším, koľko stála, ale vyzerá podľa mňa skvele. Dúfam, že čoskoro pridáme aj fotogalériu, ktorá novú telocvičňu zdokumentuje!

exstudent GsVdP napísal(a):
Ohladom toho Kittsee, som pocul, ze tam museli ist peso

Vôbec nemuseli, bol to z našej strany príspevok k show. Vo svojom veku si možno nepamätáš, čo sa dialo v novembri 1989 po zbúraní ostnatého drôtu medzi komunistickým Československom a kapitalistickým Rakúskom. Prvé, čo urobili ľudia z Bratislavy, bolo, že sa vydali na peší pochod cez Petržalku do Rakúska... Niečo, čo bolo dovtedy zakázané a ešte pred mesiacom by ich na tých istých miestach postrieľali samopalmi. Takže z našej strany bol pochod do Kittsee v apríli 2004 nadviazaním na tradíciu z novembra 1989, bol oslavou vstupu Slovenska do Európskej únie. Mimochodom, keď Slováci konečne dopochodovali, extra to bolo moderátorom slávnosti vyhlásené z balkóna zámku a extra slovenským študentom z našej školy tlieskali ministri školstva zo šiestich krajín... Nie zlé... Keď sa pozrieš na fotografickú dokumentáciu pochodu, nezdá sa, žeby študenti pochodom príliš utrpeli... Žmurk Aspoň si precvičili nemčinu pri pýtaní sa dedinčanov na správnu cestu k zámku. Smiech (Na spiatočnú cestu do Bratislavy boli zabezpečené tri veľkorozmerné taxíky.)

exstudent GsVdP napísal(a):
pochopte, ze ja mam zaujem o to, aby som mohol byt hrdy na to kde som studoval, aby ked poviem GsVdP som nemusel hovorit, ze je to medzi GIH a GLN Pardon

Nedramatizuješ trochu? Žmurk Je veľa ľudí, čo vyštudovali najvychytenejšiu slovenskú univerzitu (napr. FiF UK), ale hrdí na to nie sú ani náhodou, práve naopak. Napriek tomu, že celé Slovensko pozná budovy na Šafárikovom námestí. Rehot

Pôvodný dátum príspevku – 21.02.2006 / 14:58

_________________
avenarius@vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
SNiPI
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:19    Téma: [snipi@snipi.sk] Odpovedať s citátom

Uprimne. Na tej skole som robil zopar akcii a musim povedat, ze som udiveny z toho, ako sa spravate. Neviem co Vam konkretne spravila riaditelka, ale ja som s nou nikdy ziadne problemy nemal.

Pôvodný dátum príspevku – 21.02.2006 / 15:11
Návrat hore
Vincent
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:20    Téma: Odpovedať s citátom

Zo skoly som uz nejaky cas prec a casto si rad na nu v dobrom zaspominam. Som rad, ze som tu mohol chodit do skoly. Tesi ma, ze na stranke je fotogaleria, je dobre pripomenut si pekne casy. A som pysny ako skola stale napreduje. Tesia ma jej uspechy a slusny rozvoj. Nova telocvicna stoji za to. Nech sa vam tam vsetkym dari.. Vyplazený jazyk

Pôvodný dátum príspevku – 26.02.2006 / 19:59
Návrat hore
Alexander Avenarius
štamgast fóra
štamgast fóra


Na fóre od: 27. 5. 2006
Príspevkov: 122
Bydlisko: 15 min. od školy
Reputácia: 644.1
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:23    Téma: Odpovedať s citátom

Každú kritiku alebo pochvalu si vážime. Na druhej strane oboje pôsobia dôveryhodnejšie, keď sa pod ne podpíše konkrétna osoba. Lebo viete ako je to na internete, niekto si môže sadnúť a za 5 minút spísať päť kritík alebo pochvál a poslať ich do tejto Knihy návštev pod piatimi prezývkami. Určite vítame v tejto Knihe návštev aj anonymné príspevky, zamýšľame sa nad všetkým, čo sa tu dočítame, úplne najviac nad príspevkami, ktoré sa dajú priradiť k jedinečnej osobe, aj keby sa hneď nepodpísala plným menom.

Samozrejme aj anonymita je často užitočná napríklad ako ochrana pred pomstou okolia za kritiku, akurát by si prispievatelia mohli uvedomiť: nech nás akokoľvek kritizujú alebo chvália, ak sa pod príspevok nepodpíšu, v očiach nestranného pozorovateľa ich argumenty nevyznejú tak presvedčivo, ako by mohli... Zmätok

Pôvodný dátum príspevku – 27.02.2006 / 05:10

_________________
avenarius@vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Ľubica Kriglerová
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:24    Téma: [krigler@stonline.sk] Odpovedať s citátom

Chcela by som Vás poprosiť o častejšiu aktualizáciu internetovej žiackej knižky, nakoľko sú tam posledné známky ešte z prvého polroka, aj keď s dátumom poslednej aktualizácie 28.2.2006. Smútok Ďakujem
Alebo je možné, že ešte žiadne nové známky v druhom polroku niesú?

Pôvodný dátum príspevku – 01.03.2006 / 14:03
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:25    Téma: Internetová žiacka knižka Odpovedať s citátom

IZK je v skúšobnej prevádzke, tak ešte "vychytávame muchy", ale pracuje sa na tom. Erik mi však povedal, že je na tom so známkami oveľa lepšie ako v prvom polroku, tak si myslím, že bude všetko OK.
Vaša milá pani riaditeľka. Smiech

Pôvodný dátum príspevku – 03.03.2006 / 16:27

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zuzana Tehlárová
zástupkyňa riad. pre G
zástupkyňa riad. pre G


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 2

Reputácia: 104.4

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:28    Téma: Internetová žiacka knižka Odpovedať s citátom

Ospravedlňujem sa za dočasnú nefunkčnosť IŽK, známky z prvého polroka sa určitým dátumom mali samy zmazať, ale nestalo sa tak, takže teraz máme dve možnosti:
    • buď prepisovať jestvujúce známky
    • alebo znovu zmazať všetky, aj tie z nového polroka, a dopísať znovu z druhého polroka.
Po porade s vyučujúcimi sa dohodneme a od pondelka by to už malo fungovať. Povedala som, že zatiaľ to máme v skúšobnej prevádzke, myslela som, že od druhého polroka to už pôjde bez problémov, ale musí asi prejsť celý školský rok, aby sa vychytali "muchy". Verím, že nezanevriete na nový systém oznamovania známok a budeme sa snažiť, aby to už ďalej bolo v poriadku.

Pôvodný dátum príspevku – 03.03.2006 / 16:31

_________________
zástupkyňa riaditeľa pre gymnázium
GaZŠ sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
jaaa
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:29    Téma: Odpovedať s citátom

vyhlasujem za najkrajsieho chalana skoly brana od tretiakov a este aj toho vladka tiez je tretiak obaja su zlatycky a chrumkavyyy..neviete ci maju baby__????a su fakt taky namyslenyyyy_????

Pôvodný dátum príspevku – 21.03.2006 / 18:37
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: nedeľa, 28. máj 2006, 19:34    Téma: To boli všetky príspevky z minulých verzií Odpovedať s citátom

Tak, a to bolo všetkých 117 príspevkov z predošlých dvoch verzií školskej knihy návštev, z obdobia rokov 2002 – marec 2006. Posledný príspevok bol skutočne na zamyslenie (hlavne pre slovenčinárov). Žmurk Vyplazený jazyk Pardon Sarkasta

Odteraz prosíme využívať túto Knihu návštev najmä na pozdravy, pripomienky a otázky všeobecného rázu, pre všetky ostatné komentáre ponúkame na výber na titulnej stránke ďalších až (v tejto chvíli) 121 špecializovaných fór [164 fór k 28. máju 2006] na najrozličnejšie témy súvisiace (a niektoré, pre spestrenie, aj nesúvisiace) so školou.

Obzvlášť dávame do pozornosti novo založené hlavné diskusné fórum nazvané Čo sa práve deje na škole.

Pôvodný dátum príspevku – nedeľa, 2. apríla 2006, 11:28

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Kniha návštev / Guest Book Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Choď na stránku Predošlá  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006