Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Výsledky prijímacích pohovorov na 8-ročné gymnázium

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Prijímacie pohovory a zápis na našu školu
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: streda, 4. júna 2008, 9:01    Téma: Výsledky prijímacích pohovorov na 8-ročné gymnázium Odpovedať s citátom

3. júna 2008 sme usporiadali prijímacie pohovory na osemročné gymnázium. K dispozícii na stiahnutie sú výsledky prijímacích pohovorov.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 14. máj 2010, 10:56    Téma: Odpovedať s citátom

14. mája 2010 sme zverejnili výsledky prijímacích testov na 8-ročné gymnázium pre štúdium od školského roka 2010/2011.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
MAMA
hosť fóra






PríspevokZaslané: sobota, 15. máj 2010, 1:22    Téma: vysledky prijimacich pohovorov na 8 rocne gymnazium Odpovedať s citátom

Som velmi sklamana z vysledkov, resp. z vyhodnotenia prijimacich skusok do 1. rocnika 8-rocneho gymnazia. Ako vidiet pod ciarou sa vyskytli ziaci s velmi dobrymi vysledkami a vysokymi % celkom ako aj z matematiky a slovenciny a to len z dôvodu nizkeho dosiahnuteho percenta z testu z nabozenstva a naopak nad ciarou sa vyskytli ziaci s mensimi %. Je na zamyslenie sa ci je pre skolu dolezitejsie prijat slabsich ziakov len preto ze dosiahli lepsie vysledky z nabozenstva, ved p. riaditelka v diskusiach o preradeni ziacky z ineho gymnazia povedala, ze nabozenstvo nie je problem v tom zmysle ze ziacka nemala predtym nabozensku vychovu. Tak preco sa tomu priklada pri Vasom 8-rocnom gymnaziu tak prehnany doraz, dokonca väcsi ako pri matematike a slovencine? A pri prijati na 4-rocne gymnazium uz nie je rozhodujuci test z nabozenskej vychovy? Ved k nabozenskej vychove by mala viest deti aj tato skola a to postupne. Vedenie tejto skoly by sa malo zamysliet nad kvalitou prijatych ziakov a ci to nie je na skodu tejto skoly. Testy z nabozenstva boli velmi tazke aj pre dospelych, zvladli ich len ziaci Vasej zakladnej skoly, ktori boli na tento test Vasou skolou pripraveni. Ale to bol mozno aj zamer, pretoze hned pri vchode do budovy som sa stretla s otazkou p. ucitelky tejto skoly "Vy ste nasi?" Naco sa teda hrate na prijimacie pohovory?
Návrat hore
Mária Švantnerová
riaditeľka školy
riaditeľka školy


Na fóre od: 24. 5. 2006
Príspevkov: 133

Reputácia: 630.6
Hlasovania: 1

PríspevokZaslané: utorok, 18. máj 2010, 16:26    Téma: Re: vysledky prijimacich pohovorov na 8 rocne gymnazium Odpovedať s citátom

MAMA napísal(a):
Som velmi sklamana z vysledkov, resp. z vyhodnotenia prijimacich skusok do 1. rocnika 8-rocneho gymnazia.Testy z nabozenstva boli velmi tazke aj pre dospelych.

Každá skúška má svoje pravidlá. Ten, kto ide na skúšku, pravidlá pozná. Treba brať do úvahy aj to, že skúška sa nemusí vždy podariť aj dospelým, nielen deťom. A treba rátať aj s tým, že keď môžeme prijať len polovicu detí, že tá druhá polovica prijatá nebude.

Otázky z náboženstva boli z učiva náboženstva pre 5. ročník ZŠ. Na internete môžete nájsť učebné osnovy.

22. júna 2010 bude druhé kolo prijímacích pohovorov, prihlášky prijímame do 10. júna 2010.

_________________
riaditeľka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
mama
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 19. máj 2010, 20:16    Téma: vysledky prijimacich pohovorov na 8 rocne gymnazium Odpovedať s citátom

Prepacte p. riaditelka, ale ja si nemyslim, ze dieta, ktore dosiahlo na Vasich prijimacich skuskach celkovy vysledok 76% (co je 6. najlepsi ziak v poradi Vasich prijatych ziakov, pretoze len 5 z Vasich prijatych ziakov dosiahlo toto %, 1. v poradi z matematiky a 2. zo slovenciny), neuspelo, prave naopak.
Pravidla vzdy boli, su a budu, ale niekedy sa oplati ich aj prehodnotit, pretoze tieto Vase pravidla co sa tyka nabozenstva su na ukor vedomostnej kvality Vasich ziakov z inych predmetov a samozrejme aj na ukor celej skoly. Vy vlastne diskriminujete ziakov, ktori nenavstevovali cirkevnu zakladnu skolu. To co pisete o ucive náboženstva pre 5. ročník ZŠ a ucebnych osnovach, to ste asi mysleli len cirkevne zakladne skoly, lebo moja dcera aj jej spoluziacky chodili na nabozenstvo na ZS, ale na otazky, ktore boli predmetom prijimaciek u Vas nevedeli odpovedat. Zodpovedat ich vedeli len Vasi ziaci. A to si pritom Vase minulorocne testy z nabozenstva robila a tie jej nerobili problem. Preco nerobite prijimacie pohovory z nabozenstva aj na 4-rocne gymnazium?
Co sa tyka druheho kola prijimacich pohovor neviem co tym myslite, lebo podla mojich informacii ich mozu robit len ziaci, ktori sa nezucastnili tych prvych z nejakych vaznych dovodov, napr. zdravotnych. Ale mozem Vam s istotou povedat, ze aj keby to bolo mozne, uz by som svoju dceru na prijimacky do Vasej skoly na zaklade tychto skusenosti neprihlasila. A to je nazor aj mnohych dalsich rodicov a Vasich byvalych profesorov, len skoda, ze som to nevedela skor, zbytocne sme stratili cas. Ja nie som veriaca, ale moja dcera chodi kazdu nedelu do kostola a v skole na nabozenstvo, preto som suhlasila s tym, ked chcela ist na prijimacky do Vasej skoly, len dufam, ze ju to na zaklade tychto skusenosti prejde a zmeni nazor.
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: piatok, 21. máj 2010, 15:00    Téma: Re: vysledky prijimacich pohovorov na 8 rocne gymnazium Odpovedať s citátom

Dobrý deň,
mama napísal(a):
Co sa tyka druheho kola prijimacich pohovor neviem co tym myslite, lebo podla mojich informacii ich mozu robit len ziaci, ktori sa nezucastnili tych prvych z nejakych vaznych dovodov, napr. zdravotnych.

Druhého kola sa môžu zúčastniť žiaci, ktorí sa nedostali na stredné školy v 1. kole. 2. kolo prijímacích pohovorov sa bude konať v utorok 22. júna 2010. Prihlášky si žiaci podávajú cez príslušnú základnú školu tak, ako v 1. kole.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 12. máj 2011, 17:00    Téma: Odpovedať s citátom

12. mája 2011 sme zverejnili výsledky prijímacích testov na 8-ročné gymnázium pre štúdium od školského roka 2011/2012.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: štvrtok, 17. máj 2012, 16:45    Téma: Odpovedať s citátom

17. mája 2012 sme zverejnili výsledky prijímacích testov na 8-ročné gymnázium pre štúdium od školského roka 2012/2013.
_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Prijímacie pohovory a zápis na našu školu Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006