Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

Deti dnes odišli do školy v prírode v Makove

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Aktuality
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
vincentdepaul.sk
oznam školy


Na fóre od: 25. 5. 2006
Príspevkov: 47
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 528.4

PríspevokZaslané: štvrtok, 11. júna 2009, 9:23    Téma: Deti dnes odišli do školy v prírode v Makove Odpovedať s citátom

Škola v prírode – Makov

V dňoch 11.–19. júna 2009 sa 60 žiakov 3. a 4. ročníka našej ZŠ zúčastní školy v prírode v lone Veľkého Javorníka spolu s p. zástupkyňou Bodnárovou, p. učiteľkami Stankovičovou, Rausovou a vychovávateľkami p. Mikulkovou, Ďurčanskou a sestrou Katarínou. Ubytovaní budú v zrekonštruovanom penzióne Javorník na kopaniciach v krásnej chránenej krajinnej oblasti. Prajeme im príjemný pobyt a veľa pekných zážitkov!

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: info@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
animatorka
hosť fóra






PríspevokZaslané: streda, 16. septembra 2009, 18:11    Téma: skola v prirode Odpovedať s citátom

a kde sa chystate tento rok? Úsmev my sme nasli najkrajsie zariadenie na skoly v prirode v Tesaroch pri Topolcanoch. A robia sa tam super tematicke ale aj netematicke skoly v prirode a areal ma super cenu, animatorov a bazen s toboganom, tenisove ihriska, volejbalove ihrisko, bezecka draha, futbalove ihrisko, basketbalove ihrisko a proste uzasne vybavenie zariadenia. pokial viem, tak skoly v prirode tam organizuju aj so super programom napriklad zabky. takze info je aj na www.zabky.sk
Návrat hore
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Aktuality Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006