Kliknite na logo a navštívte stránky Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove. Spojená škola sv. Vincenta de Paul
(Bratislava-Ružinov, Slovensko / Slovakia) – Diskusné fórum / Návrat na homepage
 
 PomocPomoc   VyhľadávanieVyhľadávanie   Zoznam návštevníkovZoznam návštevníkov   Skupiny návštevníkovSkupiny návštevníkov   Zaregistruj maZaregistruj ma 
 Moje nastaveniaMoje nastavenia   Súkromné správySúkromné správy   Prihlás maPrihlás ma 

pomoc [so softvérom na výuku prstokladu]

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Informatika (AUM)
Zobraziť predošlú tému :: Zobraziť ďalšiu tému  
Autor Príspevok
macema
hosť fóra






PríspevokZaslané: nedeľa, 22. júna 2008, 17:51    Téma: pomoc [so softvérom na výuku prstokladu] Odpovedať s citátom

uz tri dni sa trapim so stahovanim,vselico sa mi tam ukaze ale ta klavesnica na cvicenie nie a nie....!
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: pondelok, 23. júna 2008, 0:36    Téma: Odpovedať s citátom

Najprv vyjasnenie: hovoríš asi o susednej diskusnej téme, Chceš sa naučiť písať desiatimi prstami na počítači?.

Inštalačný balíček tohto bezplatného softvéru je TU. Po stiahnutí stačí na neho dvakrát kliknúť a spustí sa inštalácia.

Prosím popíš konkrétnejšie, kde presne máš problém, v ktorom kroku, inak sa nedá dobre poradiť.

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
macema
hosť fóra






PríspevokZaslané: pondelok, 23. júna 2008, 0:57    Téma: pomoooc Odpovedať s citátom

dakujem za radu ale ja to nainstalovane mam lenze uz v tom nainstalovanom si nemozem otvorit klavesnicu na ucenie prstokladu. Otrasné Smútok Plač
Návrat hore
Admin
administrátor fóra
administrátor fóra


Na fóre od: 15. 5. 2006
Príspevkov: 760
Bydlisko: Bachova 4
Reputácia: 1251.5
Hlasovania: 9

PríspevokZaslané: pondelok, 23. júna 2008, 9:26    Téma: Odpovedať s citátom

Aj tu by bolo dobré presnejšie popísať, v ktorej chvíli nastáva problém, čo presne sa deje. (Alebo urobiť screenshot!) Cool

Pri spustení program vyhodí okienko s nastaveniami. Tam si v stĺpci Vyberte súbor vyber cvičenie, ktoré chceš robiť, a dvakrát naň klikni. Odporúča sa začať cvičením 00.txt alebo 01a.txt a potom postupovať nižšie k náročnejším cvičeniam. Úsmev

(Po dvojkliku na vybrané cvičenie sa Ti ešte možno zjaví otázka na vynulovanie štatistík, tam stačí kliknúť Áno. Ďalej sa asi zjaví ešte jedno okienko s inštrukciami / „vysvetlením učebnej látky“, čo si môžeš prečítať a stlačiť OK. Ale potom už hneď naskočí samotné cvičenie a môžeš začať písať.) Radosť

_________________
Spojená škola sv. Vincenta de Paul
Bachova 4
821 03 Bratislava
Slovensko / Slovakia
IČO: 30852056 / DIČ: 2021728313
tel./fax: +421 2 43427453
email: admin@vdp.sk
webstránky: vincentdepaul.sk & vdp.sk
Návrat hore
Ukáž informácie o autorovi Pošli súkromnú správu Pošli e-mail Ukáž webstránku autora
Zobraziť príspevky za predchádzajúce:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Fórum vdp.sk -> Archív -> Informatika (AUM) Časy sú uvádzané v GMT +2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžeš tu založiť novú tému
Nemôžeš do tohto fóra posielať odpovede
Nemôžeš tu upravovať svoje príspevky
Nemôžeš tu vymazať svoje príspevky
Nemôžeš v tomto fóre hlasovať
Môžeš zasielať prílohy
Môžeš sťahovať prílohy



SwiftBlue Theme created by BitByBit
Powered by phpBB 2.0.20 © 2001, 2006 phpBB Group
© 2006–2009 vincentdepaul.sk / Fórum založené 1. apríla 2006