Diskusia:IX.B

na vincentdepaul.sk – wiki‑stránkach Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave‑Ružinov
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Čo poviete na našu novú webstránku 9.B triedy?

Treba vám zablahoželať, že ste historicky prvá trieda našej školy, ktorá má na svojej webstránke obsah a nie nápis "Táto webstránka je zatiaľ prázdna..." Tiež myšlienky na webstránke sa mi páčia.
Trochu som to nepochopil s novo založenou kategóriou Zoznam žiakov, zdá sa mi to dosť duplicitné s už existujúcimi zoznamami. Ak má ísť o webstránku určenú iba pre zoznamy žiakov terajšej 9.B (napríklad aj retrospektívne až po 1.B), možno by sa oplatil jednoznačnejší, menej všeobecný názov tejto novej kategórie.
Ale to môžeme prediskutovať kedykoľvek neskôr. Sklad:Cool.gif Medzitým želám veľa radosti pri experimentovaní so školskými stránkami! Nie je čo pokaziť (vždy sa dá ľahko vrátiť pokazená verzia stránky na tú predošlú nepokazenú), takže smelo dotoho – žiaci, študenti aj učitelia!
--Admin 17:57, 6. október 2006 (CEST)

moc sa na tejto stranke od zaciatku roka nezmenilo....ma to vobec nejaky ucel??

--82.153.252.39 14:18, 2. jún 2007 (CEST)

Má to presne taký účel, aký mu ho dajú tvorcovia našich školských webstránok. A to je každý zamestnanec školy, každý žiak školy. Bolo by všetkých treba do tvorby motivovať, ale zatiaľ na to nie je čas. Hádam raz (a čo najskôr) sa nám to všetkým spoločne podarí. Sklad:Zmurk5.gif
--Admin 14:22, 2. jún 2007 (CEST)